• db-izbjeglica
    12.6k
    Ja sam u najavi rekao da će ovo biti dvoboj sličan playoffu lp... Tak je i ispalo. Prvu tekmu je dobio salzburg, ali ne rezultatom koji im jamči "prolaz".

    Uostalom, istim rezultatom je dinamo poražen od Bodo/Glimta u prvoj tekmi ovogodišnjeg playoffa. Čak bi rekao da su norvežani bili i dominantniji od salzburga.

    Nek se ponovi isti uzvrat i pobjeda dinama 2:1
  • Navijač Dinama
    7.3k
    probalo se sa Drmićrm i Petkovićem u isto vrijeme pa ti ne vodi nigdje.

    A konkurencija Drmica je ponovno podigla(ili vratila kako hoćeš) formu ovakom Petkoviću, a kao takav je Petkovic 1-2 najbolja igrača(on i Oršić) cijele lige, i pored takvog Drmić nema što tražiti realno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovu postavu što je @Krizy naveo. Mislim da Čačić ne bi 2x trebao o njoj razmislit.
  • plavi72
    684
    Bez pravog desnog krila(Špikić/Pero,zadnje dvije utakmice odličan kad je ušao),će nam opet zaustaviti Oršića i nema nas,onu petu Petkovića ,desno krilo stiže.
    Bodo(kući) nas je više nadigrao nego Salsburg.
  • Ali
    1.9k
    Zalosno je bilo gledati juver u onih oar situacija na centru Orsa i Petko i pet sivih dtesova oko njih stim da su barem dva od tih pet kao osiguraci za slucaj da se nesto odbije...
    To me cudi ak imas stozer da to be vidis i na poluvremenu izvuces mohu i ubacis spiku koji bi Petku dao opciju dva kad mu okruze Orsu pljas lopta spiki u for... A ak bi to isao osigurati austrijanac, to bi otborilo krater za ivanuseca i ademia/baturinu...
    I jos jedna sitnica, nesmijes redbullu dati da ti drzi loptu par minuta u komadu, kod penala je prethodilo barem 3-4 min njihovog posjeda to dovodi do pada koncentracije i gresaka u obrani poput onog livijeg ispucavanja nogom u zraku imjesto hvatanja lopte i penala mohe i slicnih. Sitnim guranjem u duelu i taktickimprekrsajima im moramo razbijati dugi posjed
  • The Undertaker
    3.9k
    Fond utakmica je dovoljno velik da ima minuta za sve. Istrpila se loša forma i Petkovića i Oršića i Ivanušeca a trenutno i Ademija pa onda valjda može i Drmića. Pogotovo jer je jedini pravi golgeter u ekipi.
  • MM17
    221

    Rađe 2:0 u slučaju kruga koji bi se našom pobjedom realno mogao dogoditi.
  • Ck86
    81
    Jel dobio ko novce na racun od onih casa? Kaj ste vratili...
  • blackbully
    4.3k

    Koja je fora bila s tim čašama? Znam da mi je svakih par minuta netko bio pod nogama i skupljao po tribini čaše...
  • masacusec
    3k
    Stara praksa na europskim stadionima, vratiš čašu i dobiješ povrat para;
    ne vratiš čašu, dobiješ suvenir....
    Za nas i naše prilike, to je SF!
  • Ck86
    81
    Vratio sam 50 casi jednom 5 drugi put 5 i treci put 40 za ovih 5 5 sam dobio novce a za 40 nista...
  • Sljeme
    1.7k
    Jel dobio ko novce na racun od onih casa? Kaj ste vratili...Ck86

    Meni nije bilo odma vidljivo, ali je sjelo pod datum 5.10. Provjeri si opet.
  • InatiseSlavonijo
    458

    I u Madarskoj su na rukometu zimus bile takve čase, stvarno lijep suvenir, a i nikad nisam vidio čišću tribinu nakon utakmice :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.