• masacusec
    3.1k
    Sjećam se...to je bilo pred veliku gospu 2005. Cijena ulaznica je bila bolesna....
    Mj dana prije je zvezda gostovala u zaprešiću, pa nas murja počastila pohvalama da smo gori od delija
  • Miro93
    2.7k

    Znam da svima vuče na onu utakmicu kad je bilo 6:0 2005, ali ovo je Inter Zaprešić - Dinamo 1:0, 29.8.2004. kad je isto bilo sranje.
  • Miro93
    2.7k

    Ovo je Dinamo - Međimurje 5:1, 2.4.2005. Ja osobno ovu utakmicu pamtim po tome što je taj dan umro Papa Ivan Pavao 2 i po dva gola Karduma (ovo ne znam zašto pamtim). A da su bila svakakva skandiranja Drpiću i Zahori tada, jesu. Mislim, ne samo njima nego i Nivesici i raznom voću i povrću, kasinima, kurvama, kumovima...
  • über alles
    1.5k
    Pitanje vezano za ovaj video,to je sa dvd-a iz udruge, dal ima to di na netu u cijelosti i kolko jos tog ima na dvd-u ?
  • masacusec
    3.1k
    da, ovo josip klemm dobiva direkt u vuglu
  • masacusec
    3.1k
    ima tu svakakvih likova na fotki
  • Deleted User
    0
    podsjeti me ovaj ulaz u zaprešiću na slike koje imam iz vukovara 19.2.2000. mali stadion borovo naselje a došlo valjda 10.000 ljudi. to je bila prva tekma pod imenom dinamo nakon povratka. mislim da je druga bila zagreb na maksimiru. inače, prije tekme i poslije prilični neredi i izgredi po gradu , čak i terenu . stavit ću i link s youtube te tekme. jbg loš je kvalitet jer sam krkanski to sad slikao a ne skeenirao. nemojte šta zamjerit :) jbg ne znam kako staviti te slike da se baš vide a ne kao privitak.
  • Miro93
    2.7k


    Odlične slike!
  • superSantos
    2.6k


    Imali smo već prilikom skupljanja građe za fotomonografiju akciju prikupljanja starih slika pa evo da se ponovim:

    Svi koji imaju bilo kakve slike stare (nebitno koliko i kakve su kvalitete), negative ili čak u digitalnom obliku neka mi se jave privatnom porukom ili na .

    Recimo neke od ovih slika koje je kolega andrija91 stavio tu su nikad viđeni kutovi, sigurno još netko ima nešto takvo. Npr sve slike sa šetalice na Rapidu su takve, nikad viđene.
  • masacusec
    3.1k
    tzv Ivan Bošnjak show
  • maddaddam
    2.9k
    Za komentar slučaja zatražili smo sportskog direktora Zadra Josipa Bajla.

    "Koji incident?" - bila je prva reakcija g. Bajla. Nakon što smo ga podsjetili, rečeno nam je kako je Bošnjak pogođen upaljačem.

    Bajlo smatra da se nije radilo o tako ozbiljnom slučaju kao što ga je nogometaš želio prikazati. "Povez i gaza na Bošnjakovoj glavi je bila kamuflaža, pa postigao nam je gol u idućoj akciji“ – izjavio je Bajlo.

    Zato smo ih na kraju izbacili iz lige.
    Klasično tovarenje, čovjeku kamenom razbiju glavu, dres krvav, ovaj ga optuži za simuliranje.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kennedyjev trg i Željeznička kolonija oko 1965.

    IMG-20220104-130900.jpg
  • Ali
    1.9k

    Thx za fotku... a najzalosnije je kaj se u cca 56godina sve promijenilo i izgradilo osim dinamove istocne tribine. Ona je nepromijenjena takva kakva je i danas , tolike godine beton izlozen suncu/kisi/ledu bi i bezpotresa trebao biti izvan uporabe u normalnim drustvima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.