• immerwieder
    1.1k
    da, tako se igral prije daviscup, kad te ponovo s nekim spari, uvijek je domaćin na smjenu
  • Infinity
    14.9k
    Tocno to mi je dalo ideju, ali zaboravih spomenuti :grin:

    Devet godina se igralo po ovom nekom sistemu i sad se vraca na stari. Zasto ne probati opet jos neki sistem. Na kraju ce se doci do nekog koji odgovara. Ne mozes preko noci znati. Nasa liga je mlada, a i kup isto tako. S ligom se lutalo i doslo mozda i do savrsenog sistema. Isto tako se s kupom luta, pa bolje da se luta i dalje s nekom trecom ili petom opcijom, nego da se vraca na stari sistem protiv kojeg su svi bili.

    Naravno, ovi iz nizih liga bi bili domacini u svakom slucaju, eventualno da se dva ranga jedan do drugog gledaju ravnopravno, pa da se zdrijeba npr. Dinamo - BSK, a Dinamo - Bjelovar bi domacin bio Bjelovar. Opet, BSK - Bjelovar bi se zdrijebalo.
  • seljak86
    2.2k
    Ja sam još puno prije finala govorio o tome da treba promijeniti kako se ono održava. Dakle, moja podrška odluci nema veze s tovarima, kao što, siguran sam, podrška većine forumaša isto tako je nevezan uz nedavne događaje na Rujevici, nego samo držimo to kao bolji format s obzirom na infrastrukturu kakvu imamo.
  • immerwieder
    1.1k
    to je u njemačkoj pravilo,
    ako su dva ranga razlike onda je uvijek domaćin nižerangirani,
    a ako su isti rang ili jedan rang razlike onda je domaćin prvoizvučeni
  • bbb medimurje
    2.8k
    Sve je bilo super dok divljaci s juga nisu dosli na neutralni stadion i zapalili i unakazili pol stadiona i okolice

    Jedini pravi razlog zakaj se mijenja sustav
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.