• San Lorenzo
    11k
    a u pm, pa kome sve hajdukovi navijači u zadnje vrijeme nisu prijetili smrću i prema kome sve nisu iskazivali mržnju...od dinama, preko bjelice, sudaca, šibenčana, riječana pa sve do vinka solde iz slaven belupadb-izbjeglica

    Uspjeli su se zakačiti i sa devetogodišnjacima iz Podravskih štuka, a od danas su im na listi neprijatelja i djeca s downovim sindromom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Uspjeli su se zakačiti i sa devetogodišnjacima iz Podravskih štuka, a od danas su im na listi neprijatelja i djeca s downovim sindromom.San Lorenzo

    poremećeno, al baš ono skroz poremećeno!
    svi smo mi nerealni kad je riječ o nečemu do čega nam je stalo, al tolika razina operiranosti od realnosti i zdravog razuma je zapanjujuća.

    netko će zbog njihove bolesti izgubiti glavu, par puta je bilo blizu, al ako ovako nastave dogodit će se kad-tad.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vrhunski napisano.
  • masacusec
    3k
    Mislim da se ovim štivom i pogotkom "usridu"; tema marko livaja, hr nogometni kup i finale može staviti pod tepih!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Dugo bolji novinarski tekst o tovarima nisam procital
  • Mrvica
    3.1k
    Tekst je pun pogodak!
    I primjetio sam da nema smisla ulazit u raspravu sa njima da bi im dokazao kako je krivo ovo šta je Livaja napravio i da se tako jedan profesionalac i reprezentativac ne smije ponašat. Odmah spominjanje kako Dinamovi igrači pjevaju sa Boysima nakon tekme ''jebi se jebi Splite, Dinamo šampion''
    I da, najveći biser od toga svega je kako su se i novinari urotili protiv njega, da kad on nešto napravi izvještava i CNN. Kao da je on pozitivac u svoj ovoj priči. :lol: :lol:
  • DrawTube
    2.8k
    3 gadljiva čina u manje od tjedan dana

    Radosevicev performans
    Livajin performans
    Vandaliziranje murala posvecenog downovcima

    U nekom normalnom društvu bi većina to osudila, podizala bi se pitanja ali to nije normalno društvo

    I onda kažu kako su neshvaćeni i svi su protiv njih


    Jedva čekam idući kup da finale odigramo s Rijekom ili Osijekom na Pampasu a da ovi ostanu smrditi u u četvrtfinalu
  • Ola
    97
    Nemojmo zaboravit ni dva hrabra pokusaja gadanja Funcuta. U prvom pol su dvije signalne ispalili prema šibenskom kopu i pred kraj utakmice dvije bengalke, ali je zastitna mreza ispred sjeverne tribine zaustavila obe akcije hrabrih momaka u bijelom. Dodajmo i tome da su se na šibenskoj tribini nalazila i djeca sa svojim roditeljima.
    To necete procitat na niti jednom portalu jer to su nebitne stvari za javnost.
  • superhik
    10.2k
    A lijepo im je i odgovorila udruga čiji mural djece s Downowim sindromom su prelijepili naljepnicama Neprijatelj broj 1

    "No, glavu gore, jer oni kojima smo mi neprijatelj broj 1, mora da su mnogo slabiji od nas. Stoga izražavamo svo suosjećanje."
  • maddaddam
    2.9k
    U prvom pol su dvije signalne ispalili prema šibenskom kopu i pred kraj utakmice dvije bengalke, ali je zastitna mreza ispred sjeverne tribine zaustavila obe akcije hrabrih momaka u bijelom. Dodajmo i tome da su se na šibenskoj tribini nalazila i djeca sa svojim roditeljima.Ola

  • Papastrumf
    9.4k
    Koju god da temu otvorim, piše se o mrtvim tovarima. Jel ovo forum navijača dinama ili mrzitelja hajduka? Ajde s vremena na vrijeme nešto iskomentirati, ali ovo je debilizam.

    A lijepo im je i odgovorila udruga čiji mural djece s Downowim sindromom su prelijepili naljepnicama Neprijatelj broj 1

    "No, glavu gore, jer oni kojima smo mi neprijatelj broj 1, mora da su mnogo slabiji od nas. Stoga izražavamo svo suosjećanje."
    superhik


    Evo dobrog primjera. Torcida sebe naziva neprijateljem broj 1, sigurno nisu mislili da su djeca s Downom neprijatelj broj 1. Ovo komotno može ići u temu Shit of the day.
  • Infinity
    15.2k
    Koju god da temu otvorim, piše se o mrtvim tovarima. Jel ovo forum navijača dinama ili mrzitelja hajduka? Ajde s vremena na vrijeme nešto iskomentirati, ali ovo je debilizam.Papastrumf

    Muci me ista stvar. Kad napisem nesto o tom smiri se dva dana na toj temi, tj. dok je post vidljiv. Poslije ide opet sve isto. Vec skoro godinu dana je tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.