• superhik
    10.2k
    sigurno nisu mislili da su djeca s Downom neprijatelj broj 1Papastrumf

    Priopćenje je pisano od strane udruge koja vjerojatno ne zna što je Torcida mislila. Oni su vidjeli svoj grafit s naljepnicama na kojima piše Neprijatelj broj 1. Misliš da bi oni trebali poznavati navijačku scenu da ne napišu objavu u ovakvom kontekstu?
  • Papastrumf
    9.4k

    Oni sigurno nisu znali, ali ovo iznad su tvoje riječi.

    A lijepo im je i odgovorila udruga čiji mural djece s Downowim sindromom su prelijepili naljepnicama Neprijatelj broj 1
  • superhik
    10.2k
    Pa da. Po meni su im lijepo odgovorili. Pokazuješ svoju jačinu tako da ideš prelijepiti grafit na kojem su očito djeca s Downovim sindromom. Veliki ultra đir.
  • Papastrumf
    9.4k

    Tovari su debili sami po sebi jer lijepe naljepnice po tuđim grafitima. Međutim, odgovor nema nikakvog smisla jer to što su oni napisali nema veze s istinom, ali dobro, ti ljudi ne kuže što te naljepnice znače i ok. Stvar je u tome da ti znaš što znače i svejedno si nakeljio u post samo da se narugaš tim debilima.

    Ne raspravlja mi se o debilnim naljepnicama, ali stvarno nema potrebe da se toliko piše o njima na ovom forumu.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Iako je jedan ogled zapravo sjajan finiš sezone, Hrvatska ima dramatičan problem stadionske infrastrukture i upravo nedostatak pravih objekata na kojima bi se takve utakmice organizirale doveo je HNS blizu odluke da promijeni strategiju, da se ponovno igraju dvije utakmice, po jedna na terenu svakog sudionika.

    Katastrofa model
  • Infinity
    15.2k
    U BiH se upravo to dogodilo. Dvadeset godina se cekalo na normalno finale, tj. na finale na jednu utakmicu i nakon svega dva finala je odluceno da ce se opet igrati dvije utakmice.

    Preveliki problemi s organizacijom i stadionima. Idealan je samo onaj u Zenici, ali domacin nije idealan domacin. Zbog pritiska Robijasa nije dozvoljeno da se koristi njihova tribina, te tako opet imas polustadion. Na Grbavici imas dvije i pol normalne tribine, Kosevo je preveliko, u BL bi vjerojatno dali igrati ako bi Borac bio favorit za finale, a i oni opet imaju samo tri tribine. Ne da se nikome zaje*avati s takvim uvjetima.

    HNS treba finale iduce sezone staviti na Pampas, a ako je potrebno nek se svake godine igra tamo. To nam je jedini normalan stadion.
  • bbb medimurje
    2.9k
    mfoetnuoby2jxpgp.jpg

    Je moguce ovo? :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Sta? Jel moguce da netko slavi osvojen kup? Naravno da je moguce.
  • bbb medimurje
    2.9k
    bas da se neko ide slikat s trofejom mie idiotizam
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni bas top ideja
  • Infinity
    15.2k
    Cesto smo slijepi kad nesto dolazi od najveceg rivala. Idiotizam je jer se Hajduk toga sjetio. Mi smo za pedesetu godisnjicu KVG imali turneju s trofejom po Hrvatskoj i BiH. Ljudi su se slikali s trofejom i druzili s igracima koji su ga osvojili.

    Ako se borimo za trofej, ako slavimo to sto smo ga osvojili, ako igraci skacu od srece kad ga dignu u zrak, zasto bi bio idiotizam slikati se s istim? Toliko truda i energije da bi rekli 'jebes trofej'. Zar ne bi veceras nakon utakmice na proslavi pored stadiona bilo super izloziti trofej i da se ljudi uslikaju s istim? Sta slavimo ako ne taj trofej? S cim da se slikamo na proslavi prvaka Hrvatske? Sta simbolizira titulu ako ne taj trofej?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Drugo je trofej prvaka
  • Keyser Soze
    8k
    Drugo je trofej prvakabbb medimurje

    Pa i KVG je kup, piše u nazivu natjecanja, ali to nije poanta. Poanta je odličan marketinški potez, klincima, a bome i starijima je doživljaj biti pored bilo kakvog trofeja koje je osvojio njihov klub i koji su njihovi igrači podigli.
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni isto top ideja, pogotovo za djecu. Pretpostavljam da nije besplatno pa je još jedan dodatan prihod. Vjerovatno bi i kod nas bio red.
  • maddaddam
    2.9k
    Ovo je sasvim normalna stvar, uobicajena vani.
    Imao sam priliku slikati se uz trofej CL, ali nisam obzirom da ga nije osvojio moj klub, ispao bih sam sebi fejker.
    I Dinamo je to davno trebao organizirati na raznim lokacijama u gradu, ali znamo kako je bilo u vrijeme famiglie.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.