• Herñan Crespo
    79
    Hajduku nije ni pocelo prvenstvo novo, ni staro zavrsilo, a vec su izgubili sljedecu sezonu
  • bbb medimurje
    2.9k
    nkl7kyyabhmqc4m8.jpg
    a0l9by9qxngk5wtc.jpg

    Djeca s sindromom Down su neprijatelj broj 1 sam zato jer navijaju za rijeku ili kaj?
    Koji degenerici neandertalski
  • Fanboy
    2.1k


    Ovo je dno dna, ne zanima me nogomet...No zaista u djecu sa posebnim potrebama ne treba dirati kao i mural posvećen njima.
    U svemu treba imati zdravi razum, jedno je nogometno i navijačko rivalstvo, a drugo je nekulturno i uništavanje nečeg posvećeno onima o kojima bi čitavo društvo trebalo brinuti i imati razumijevanja.
    Krajnje nemoralan i dehumanizaciji čin. Nemam riječi...
  • Zagi
    4.9k
    Čekaj , kaj je ovo?
    Neki riječki mural djece sa downsom na koji su ovi išli lijepiti naljepnice?

    Tak izgleda al jednostavno ne vjerujem da to itko ide raditi. Pa čak ni oni.
    Zbilja?
  • plavi67
    920
    znam frende al realno gledano u sezoni 23/24 možemo osvojiti superkup, prvenstvo i kup
  • Keyser Soze
    8k
    Nije, taj slučaj je otišao u zastaru, promijenit će se taj članak 41
  • maddaddam
    2.9k
    jvaf0nkvcwb2w573.jpeg


    Nekako ni onaj svoj pičkasti glasić ne pušta kad su klinci iz Dinama na repertoaru, ili ovo danas. Pičke tovarske smrdljive.
  • Boysica
    441

    Ja se nadam samo da ce za ovo netko odgovarat i bit kaznjen ...
    Uzas nemam komentara u djecu se ne dira nikad
  • Navijač Dinama
    7.3k
    w6l4pq81q5366jyj.jpg
    Ajmo lipu po lipu i eto istetoviranog čede na vozačkom, taman da nauči vozit omiljeno srpsko vozilo, traktor.
  • San Lorenzo
    11k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/marko-livaja-je-pogrijesio-i-kaznit-cemo-ga-ispricavamo-se-ali-postavlja-se-pitanje-dvostrukih-kriterija-15339586

    Klasik.
    Kao smiruju tenzije, ali zapravo ne smiruju tenzije nego se koriste trademark zamjenom teza i upiranjem prsta u nekog drugog ne bi li sebe prikazali žrtvama...ista stvar se dogodi nakon penala i sudačkih poguranaca, refleksno se ode u smjeru Soudanija ili Vrsaljkove ruke.
  • DrawTube
    2.8k
    Whataboutism
  • db-izbjeglica
    12.6k
    a u pm, pa kome sve hajdukovi navijači u zadnje vrijeme nisu prijetili smrću i prema kome sve nisu iskazivali mržnju...od dinama, preko bjelice, sudaca, šibenčana, riječana pa sve do vinka solde iz slaven belupa... :lol:

    linijskog suca su doslovno pogodili stolicom u glavu i nikom ništa...o blokiranju autoceste i napadu na policiju nećemo ni pričati.

    valjda svima je jasno da se po pitanju livaje ne radi o pretjerano inteligentnoj jedinki, umjesto da porazgovaraju s njim i upute ga da se ne lovi u takva sranja, oni još potpiruju strasti, opravdavaju neobranjivo i šire nekakvu debilnu marketinšku kampanju o bahatosti kako bi prodali par debilnih majica više... dno-dna
  • superhik
    10.2k
    Pa kad je Hajduk zatočenik Livaje. Ovise o njemu, a on za uzvrat radi što hoće, radnim danom izlazi do kad hoće, trenira kako i kad hoće...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    to mene uopće ne zanima...njihova stvar, što se mene tiče nek im bude trener, predsjednik kluba, igrač, sportski direktor, vođa torcide, ekonom, fizioteraput i šef omladinske škole.

    problem je što postoje ljudi koji smatraju da je normalno kada nogometaš, koji je usput i hrvatski reprezentativac, uzme megafon i pjeva o nanošenju batina prema navijačima, suprotnog kluba, čak i mržnji prema cijelom jednom gradu, a to sve mu nije prvi put.

    to je jednostavno neprimjereno....točka, amen!

    nek sutra to napravi najbolji igrač dinama, bit će neprimjereno i treba ga kazniti, sa koliko god utakmica treba, čisto za primjer ostalima. opet ponavljam, jedno su navijačke strasti i tribina, a drugo su sportaši na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.