• NitkoBitan
    13.5k
    Mozda smo i mi malo krivi jer nam se ne radi na građevini ni dostavlja hranu, a rado bi imali nove jeftine stanove iz kojih bi narucivali klopui more je plavo

    Tko je dostavljao hranu prije dolaska ovih? Ne vidim bas da je dostava jeftinija jer su ovi dosli. Za koga se rade novi stanovi i zgrade ako nas je sve manje? Sve vise stanova i zgradurina (nas sve manje) a cijene i dalje lete u nebo, bas zanimljivo.

    Ne radi nam se tu ali nam se eto rade ti isti poslovi u zapadnoj Europi. Dolazak smedih samo pridonosi tome da radnicima u tim zanimanjima place idu gore, HAHA.
  • Nino Bule
    12k


    Slazem se sa svime sto si napisao.

    Ne pada mi napamet branit hamasova zvjerstva, to je kult smrti koji najvise stete radi upravo palestincima, a i konstantno u izraelu udara po najmanje odgovornima.

    Prica je poprilicno komplicirana, pogotovo pronalazak rjesenja koje ce bit zadovoljavajuce za obje strane, mislim da svako moze ako dovoljno procita i donjet neki idealni sud o tome sta se dogodili i tko je koliko kriv, ali idealna rjesenja i politicka realnost su cesto u sukobu tako da ne vjerujem da cemo uskoro dozoviti "mir na bliskom istoku".
  • i more je plavo
    891
    Tko je dostavljao hranu prije dolaska ovih? Ne vidim bas da je dostava jeftinija jer su ovi dosli. Za koga se rade novi stanovi i zgrade ako nas je sve manje? Sve vise stanova i zgradurina a cijene i dalje lete u nebo, bas zanimljivo.NitkoBitan

    Valjda su sve ovo radili domaci ljudi, ali vise ne zele, a kako potreba postoji dolaze neki koji zele, samo sto ce nam to kroz 50 godina promijeniti demografsku strukturu stanovnistva, pa se nemoj cuditi ako ti unuka bude morala hodati pokrivena, i kriviti Amere i Židove za to.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Valjda su sve ovo radili domaci ljudi, ali vise ne zele, a kako potreba postoji dolaze neki koji zele,i more je plavo

    Prije korone smedih nije bilo. Kao drustvo smo normalno funkcionirali. Da nije smedih i dalje bismo sasvim normalno funckionirali. Mozda se eto zgradurine po Zagrebu ne bi gradile tim tempom al bismo sigurno prezivjeli bez Glova i Wolta.

    Potrebe za jeftinijom radnom snagom od strane poslodavaca uvijek postoje (zakoni ekonomije) ali na drzavi je da to ogranici/zabrani. Ako mogu zabranit uvoz jeftinijeg ukrajinskog zita kako bi zastitili domace poljoprivrednike onda mogu zaustavit dolazak smedih.

    Posljedice koje cemo osjetit u buducnosti zbog imigracija su nesagledive po Hrvate. Puno vece od tih 0, nesto veceg gospodarskog rasta zbog te radne snage.

    Nedostatak radne snage za financiranje mirovina je samo alibi. Ionako ce se u buducnosti one financirati iz drzavnog proracuna a ne kojekakvih fondova. Ako se mogu novci razbacivat na cjepiva i kaj vec ne onda se mogu dat i za umirovljenike.

    Btw. postoje i neki poticaji za zaposljavanje stranaca kaj ih cini dodatno atraktivnijim za poslodavce od Hrvata. Te poltike nabijem na k.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Meni je zanimljivo kako se u javnosti pa i na ovoj temi Palestince i Arape može nazivati najpogrdnijim imenima a Židove se bogami ne smije tako brutalno vrijeđati. Kada bi netko širio govor mržnje protiv Židova i kada bi na ovoj temi netko pisao ono što se piše o Palestincima ne samo da bi bio baniran nego bi mu policija pokucala na vrata i odgovarao bi po kaznenom zakonu. Postoje jednaki i jednakiji. Palestince možemo dehumanizirati ali za Židove moramo biti puni ljubavi.
  • i more je plavo
    891


    Mozemo mi ovako u krug kolko god hoces,

    ali ako nadjes rjesenje da imamo radnike za lose placene poslove a da ne uvozimo radnu snagu i time stvaramo drugu vrstu neravnoteze, da zadovoljimo 100.000 ljudi u Hrvatskoj koji zele na koncert gđe Prijovic i barem isto toliko ljudi koji se zgražaju nad tim i zabranili bi sve koncerte koji se njima ne sviđaju, da dovedemo Gvardiola i Šutala i platimo ih ko KTC-a..........

    Ja glasam za tebe i ekipu oko tebe koja ce to ostvariti.
  • NORTE
    9.8k
    Čekam da mi ovi naši koji naginju Palestincima i dalje odgovore koga bi rađe primili u Zagreb 1000 arapa ili 1000 Židova ?serbus
    Potpuno nepotrebno pitanje, a posebno u ovim trenucima dok ljudi bez razloga ginu.

    U Zagrebu i sad imaš barem toliko od obje skupine.
    Jasno je da neki arapi "problematični", a da ne govorimo o nekim imigrantima koji su i štetočine, ali nemojmo sad o imigrantima koji su "odavno" europski problem, nego o ratu u Palestini.

    Gaza je zatvor na otvorenom i sramota cijelog ovog svijeta, da 2 milijuna ljudi živi u neciviliziranim uvjetima, odsječeni od svega, a "šačica" militanata upravlja tim zatvorom.
  • Krizy
    38.4k

    Niti jedan komentar o bilo kome tu nije izbrisan, pa da se piše kako se jedne može a druge ne može vrijeđati, nemoj izmišljati.
    Očito ne pratiš dovoljno, ako je tako kako pišeš, što kažes o ovome:
  • DrawTube
    3.5k
    Ovo me podsjeća na ovaj malo stariji video

  • Crusades1986
    10.1k

    Isprike ako je već bilo... nisam detaljno prolazio
  • Tom Hanks
    2.8k
    Protest ko protest,kamilica naspram mnogih drugih.Ne vidim što hoćeš pokazat ovih par videa?Jel ne smiju prosvjedovat protiv Izraela?
    Kakve su stvari oni BLM čobani radili ovo je smiješno i stavljati,ja mislio neredi gori na sve strane ono 500 ljudi skandira
  • Krizy
    38.4k
    Čovjek napisao da u Europi nisu dozvoljeni protesti protiv Židova, već samo protiv Palestinaca. Samo htio opovrgnuti to :wink:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Nisam za rat, kao ni pobornik ijedne strane, daleko od toga, no ti židovi nisu bajni, daleko od toga, mnogo su masonskiji vjerujem nego što se može zamislit, (možda je teorija zavjere, možda i ne)kao i da su oni krivci za svjetski poredak kao i da oni direktno svojim fondovima(Soroš i slični) financiraju ove brojne muslimanske kozojebske migrante, infiltrirajući ih u "bijelu" Europu,no ti isti židovi, hebrejci i ljudi brane "svoju" zemlju i svoj dom, kao što bi svatko učinio, pogotovo od hamasa i palestinsko-muslimanskih terorista, no vezano za te pomenute teroriste muslimane

    ne znam samo kako neko poput recimo jel, najobičnijeg Hrvata i hrvatskoga čovjeka može stat na stranu tih palestinskih kozojebaca ili što su već, te vrlo lako zaboraviti njihovo regrutiranje u vojsku Alije Izetbegovića i o tome kako su isti ti regrutirani palestinci pod odredom "El Mudzahedin" i blagoslovom Alije, etnički očistili skoro 50 000 Hrvata iz Srednje Bosne počinivši monstruozne ratne zločine(recimo jedan od gorih je igranje sa odrubljenim glavama HVO-ih vojnika, svjedočanstvo mi osobno ispričao čovjek iz Vareša koji je 93.e tada imao 9 godina, a koji danas radi kod u nas u Posavini na GP),

    te učestvovali u protjerivanju mnogobrojnog Hrvatskog civilstva iz Viteza, Bugojna, Kiseljaka, Busovače, Vareša, Travnika, Žepča, Konjica, Jablanice i koje kuda, sjekli ljudima vratove, palili crkve, pljačkali ubijali, još banalnije, pucali rafale i rezali ljude jer su nosili križ ili krunice, te ih kažnjavali rafalom ako ne skinu, ili još banalniji primjer gdje su isti ti palestinci po " šeheru" tjerali Hrvate da iste te križiće i krunice jedu, pa da bi im kao zahvalu što su neki bili uz njih nakon 30.godina oskrnjivali im grobove, crkve, spomenploče i bilo šta drugo, daj ljudi nemojte zajebavat tu sa pričama o nekim nevinim palestincima i muslimanskim svijetom, a dobro se zna tko su i što su ti arapi i muslimani, i što oni predstavljaju Hrvatu i hrvatskome čovjeku, pogotovo ovjde u ovoj sporazumnoj državi "BiH".
  • mali M
    4k
    čekaj, sad će ti pojasniti neki zašto si u krivu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.