• Navijač Dinama
    8.3k
    HDZ je nešto poput režima u istočnom bloku, kako u HR tako i u BIH, oličje nepoštenja, kriminala, svega lažnog i odvratnog.

    No kako se vec ti ljudi ne mogu skinit sa vlasti vec 30 godina, počevši od smećara 2đmanosa, najveću krivicu čak i nemaju oni sami, nego mi, odnosno narod, oni koji su/smo svaki izbor uvjereni da padaju, a onda dođu izbori i eto, "nemamo bolje opcije" pa zaokruže HDZ, i onda oni svaki put sve ivjerljivije odnose pobjede, a i narod jer su ko ovce(samo za šišanja), i puše i puše prazne priče, kukaju na svakom koraku, na svakoj internetskoj mreži, a niko nikad nije izašo na ulicu i reko dosta, probao promjenit, pa onda kad ti sve ode preko one stvari, pokupiš se i odeš u tuđinu, sad dal je to njemačka, irska, austrija, sasvim svejedno i nebitno čak.

    Manjine te teroriziraju, ljudi protiv koji si ratovao da dobiješ državu sad pišaju po tebi bez problema i još se smiju, a mi i njima jer smo klaunovi u ovoj ružnoj i ni malo smješnoj predstavi za mase.

    kako mi je reko jedan jako blizak i drag čovjek, "mi smo možda dobili rat(Domovinski), ali unutarnji neprijatelj je puno gori i puno veća prijetnja za po nas, a i Hrvatska će padat i kapitulirat mirnim putem, ne trebaju ti niti Šešelj ni Miloševic ni JNA niti četničke paravojne postrojbe, presudit će ti "domaći" širitelji demokratije i slobode. "

    prije koju godinu sam mislio da su Englezi najgori narod i licemjerčine najdovratnije, no bome, sad smo preuzeli sam vrh, uvjerljivo, a ove koji nam "pušu za vratom" sa lakoćom odbracujemo i odgurujemo da se osamostalimo na tome vrhu.

    Nažalost smo kao narod( Hrvati) licemjeri teški, kukatelji najveći, a poduzimatelji najmanji, govna i smeće pokvareno, nismo ni zaslužili bolje od nekakvih Jandrokovića, Grlic Radmana, Dragana Čovića, njihovih do nekadašnjih predaka "ćaće" Sanadera, Jadranke, Karamarka, pa sve do sada pijuna Brisela koji pod paravanom Europske unije širi lažnu demokratiju i koji se ponaša kao da je HR sjeverna koreja, a mi svi njegovi podanici u njegovoj privatiziranoj prčiji od države, pa onda i njegove džukele(traktordžija Mile, Kajtazi cigos itd itd) koji nas maltretiraju kao da su oni većina..

    Jbg.
  • Dalmatinec
    623
    Ti si taj kojem je ESG = Mozemo. Samo pokazuje da sam u pravu u vezi krivuljeEnkrete
    Pa nego što su? Katolički konzervativci? :lol:
  • Bruh
    956
    Tuđman je imao ideju ostatak HDZa svoje interese... Sanaderovom prevarom na izborima HDZ-a je uništena ikakva ideja normalne stranke a ostala je samo korupcija
  • GaijiZG
    1.3k

    Oslobodili smo Knin, ali nismo Zagreb. Ne posustajte, nije još ništa gotovo.
  • Crusades1986
    12.5k

    Pokušao sam pogledat, ali sam odustao nakon loših pola sata sata povijesti (u jednom trenu je spomenuo i Rimsko Carstvo mislim) čiji je vrhunac bio tvrdnja da je Poljska surađivala s Hitlerom u WW2 da bi zajednički napakostili SSSR-u.
  • Ludovic IX
    7.3k
    kako to, kako to? ovaj je trumpovac, mogući potpredsjednik, kako čitam... desničari su mahom za trumpa.. ali su i protiv putina.

    putin tvrdi da ukrajina nikad nije postojala kao država već su je stvorili staljinisti a povijest govori o spominjanju ukrajine već u 4.stoljeću a prvi pisani iz 12st.
  • masacusec
    3.6k
    Ne bi ovaj Tucker došao blizu Putina da nije njegov istomišljenik.
  • Mlađi referent
    12.3k
    desničari su mahom za trumpa.. ali su i protiv putina.Ludovic IX

    Američki konzervativci nisu protiv Putina

    Vrlo slabašan intervju, klasična Putinova priča i novinar koji se u očito 100% stvari slaže s njim i vjeruje mu.
  • Kreten
    114
    novinar koji se u očito 100% stvari slaže s njim i vjeruje mu.Mlađi referent

    Ne bi to rekao. Možda na površini tak izgleda jer je očito naručen interviju i on ga nerme baš bilo kaj pitati jer zna da će biti zatvoren. U nekim djelovima intervjua ga je podjebao, u jednom djelu je on počeo pričati kako je ukrajina oduzeta i od mađarske i onda ga ovaj puta jel dogovorio da da djelove mađarskoj. 3 puta ga je pokušao navesti da potvrdi da želi napraviti genocid u Ukrajini. Isto mu je pitanje zašto ne iznese dokaze o nordstreamu ak ih ima došlo neočekivno jer je bila velika pauza plus pitanja o zatvorenom novinaru.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Možda na površini tak izgleda jer je očito naručen interviju i on ga nerme baš bilo kaj pitati jer zna da će biti zatvorenKreten

    Pratim Tuckera jako dugo i da, on nikad nije ostavio dojam da je fanboy Putina.

    Međutim ako odradiš ovakav intervju, za mene je to jasna stvar. Ili se slažeš s njim ili je intervju naručen i vođen po “programu” pa si pičkica koja je ovo napravila za malo clouta dok ju Putin drži na lajni. Znao si kaj će biti, nisi to trebao ni radit. Najavljivao je “nitko nije do sad dao priliku Putinu da kaže svoju stranu”… pa slušamo to već godinama. Ovako Putin i svojim novinarima prodaje kaj god poželi.

    Žao mi je da je Tucker sebi dopustio da ga se dovede u ovu situaciju.
  • Bruh
    956
    Putin je puko... trebala bi se europa krenut naoružavat nemremo imat ovakve luđake na granicama i samo gledat mirno.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Putin je puko... trebala bi se europa krenut naoružavat nemremo imat ovakve luđake na granicama i samo gledat mirno.Bruh

    Ja mislim da u cijeloj Europi ne postoji niti par tisuća ljudi koji bi bili spremni uzeti pušku i položiti život za EU, europske vrijednosti duginih boja, Ursulu, Plenkovića i ostale ''blagodati'' ove naše Europe.
  • DrawTube
    4.8k
    ali imaš milijune ljudi koji bi branili svoju državu Poljsku, svoju državu Litvu, Latviju, Estoniju, Slovačku, Mađarsku ako bi ju Putin napao.

    Isto kao što Ukrajinci brane svoje, boli njih na prvoj crti tuki za NATO/Rusija prepoucavanje i tko je u pravu I tko je u krivu, Ukrajinci brane svoje.
  • austrijanac
    4.1k
    Ja mislim da u cijeloj Europi ne postoji niti par tisuća ljudiMaksim Maksimirski


    i ovi koji bi uzeli, nebi bilo neke koristi od njih.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    ali imaš milijune ljudi koji bi branili svoju državu Poljsku, svoju državu Litvu, Latviju, Estoniju, Slovačku, Mađarsku ako bi ju Putin napaoDrawTube

    To nisu neovisne države kao što to nije ni Hrvatska i te države postoje samo na papiru. To su kvazi države upravljane izvana to jest iz Washingtona (i Brisela koji je podređen Washingtonu). Te države nemaju vlastitu vanjsku politiku niti vlastitu unutarnju politiku i samo provode direktive (naredbe) izvana. Kome se gine za kolonije i za strane gospodare neka gine, ja ću se mudro izmaknuti dođe li do toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.