• Efes Pilsen
    6.8k
    Ne znam jel neko ubro izjave prije utakmice u sklopu najave. Lik, a nije dijete, mrtav ladan kaze ako moze Dinamo mozemo i mi :lol: Da ja sad kazem ako moze Real, mozemo i mi rekli bi da sam lud, a manja razlika u koeficijentu izmedu nas i Reala nego izmedu njih i nas..
  • Carrasco
    4k
    Vaduz prvi klub u povijesti Lihtenštajna koji je izborio grupnu fazu europskog natjecanja. Inače, igraju u drugoj švicarskoj ligi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ne da igraju nego redom gube tamo
  • Robredo276
    265
    Izbacili ljudi Konyaspor (bili treći u Turskoj prošle sezone) pa potom i Rapid dvjema pobjedama..

    Zasluženo u skupinama. :clap:
  • Infinity
    15.2k
    Al nisu prvi svicarski drugoligas. Lausanne je kao drugoligas igrala finale kupa i tako izborila nastup u Europi. I za vrijeme nastupa su bili drugoligas. Znam da su izbacili Borca i u play offu neki jak klub. U grupi kanta za napucavanje.
  • Ali
    1.9k
    Maloprije sam gledao i krkijev Maribor je ispao skaricama u 90' minuti.
    Bome ih je sve Brunci nadahnuo dan ranije, prvo ovog Hrvata u Cluju, pa i onog u slovackoj protiv Zrinjskog
  • Ludovic IX
    5.1k
    kak se srbima lagano složio ždrijeb lani, tako ih je posrao ove sezone.. partizan sa kolnom i Niceom
  • immerwieder
    1.2k
    villareal nije skužil da samo protiv tovara može s B momčadi
  • vjeko1701
    5.9k
    Partizan nakpn 28 minuta gubi 2:0 i ima igrača manje protiv Slovačkog.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Basel
    Pyunik
    Slovan
    Žalgiris

    Koja grupa sunce ti kalajisano :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Partizan okrenuo s igračem manje..jel ovi preatali igrat ili što?
  • deda
    27.5k
    Villareal -Lech 3-3

    Kosovari vode protiv Cluja
  • Oluja
    3.6k
    Jel ovo znaci da je Lech supermomcad?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jel ovo znaci da je Lech supermomcad?Oluja

    dugo nitko nije rekao da je villarreal polufinalist lige prvaka....

    da mi je netko dao po 10 kuna za svaki put kad sam to čuo i pročitao po medijima u periodu od kad ih je magarad izvukla do par dana poslije uzvrata, sad bi bio u penziji jer bi skupio par milja eura :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Već vidim Emerya kako će u drugom susretu ovih dviju momčadi u Poznanu, reći onih svojih par klasičnih fraza kojima nastoji utješit ekipe koje nabije na terenu sa rezervama. Jedna od tih je:

    " Lech s ovakvim navijačima zaslužuje proći skupinu i nastavit natjecanje u Europi"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.