8.1k
    Kak ovo pogodiš u 121.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Zbog golmana dajem prednost Zrinjskom, ali ne znam tko ce tu preuzet odgovornost pucati osim Bilbije i Barisica.

2.2k
    Ajme meni. Eto šta je lutrija penala, falilo im par minuta od prolaska i sad na penale gube. Još ih golman izvuko kod jednog penala, al ovi dvojica fulali cijeli gol...
  • Captain America
    13.9k
    Kakav peh. Prvo ispadneš onako od Šerifa i onda latinos probudi inner Petka u zadnjoj minuti produžetka s igračem manje. Čini mi se da nisu ni trenirali penale kak je Čondrić to loše hendlo, a i kako su zadnja 2 amaterski izvela.

Jakir u Rijeci when?
  • BBB Sibenik
    4k
    Kad ga je skinija Condric bija sam uvjeren da će proc, šteta..
    1.3k
    Bas uzasno ozvedena zadnja dva penala... bila je ovo oldicna prilika za povijesni rezulta ali pitanje je na sta bi to licilo u grupama.

Oni nisu imali snage oko 60. minute a odgodili su vec 5 utakmica u ligi. I sad ce morati igrati srijeda-subota da to nadoknade.
  • Infinity
    15.2k
    Da su usli u KL, Rijeka bi bila cak drugi pot. Hajduk i Osijek bi bili treci. Iz treceg ili drugog pota bi i Belupo vec izvukao nekoga kome ce uzeti bodove.

Uskoro ce dodatnih 12 klubova igrati grupe euronatjecanja, pa se mozda ekipica tad nekako dovuce do grupne faze. Do tad mogu gledati sampiona kako to radi i dr*ati uz misao da to mogu i oni, jer su nam eto uzeli bod ili tri.
  • vjeko1701
    5.9k
    Gledajući one neke najave o promjenama koje dolaze 2024., možda i nas konačno krene. Definitivno će nam jedan klub koji nije prvak imati garantirano EL (znači jedan popravni) a i ta tim povećanim obujmom kluba u grupama, pa jebem mu ako se svake godine neće barem jedan naš uz Dinamo dovući do grupe nečega.
    12.8k
    Mene fascinira manjak kritike na račun hajduka, sve nekakvi hvalospjevi i pokušaji prikazivanja villarreala kao top5 kluba na svijetu, da mi je po 10 kuna za svaki put kad sam čuo "polufinalist LP" od komentatora... a realno nisu ni top5 klub u španjolskoj. Zato i igraju ovo natjecanje!

U ovom dvoboju sa žutom podmornicom, hajduk je izgledao kao dinamo u eri "sramoćenja" po skupinama europskih natjecanja. Drugim riječima, hajduk u nogometnom smislu kasni za dinamom 10-15 godina.