• Ali
    1.9k

    Gle nisu odigrali 20, nego u svim natjecanjima 18, a mjeri mu minutazu u jednom od tri natjecanja. I onda me ispravljas kak nije 30 neg 12...

    A počelo je tak da sam samo skrenuo pažnju da je čovjek došao u klub probali su ga u prvih par termin i uvidjeli da nije bio fizički na razini natjecanja u serije A, i odradio poseban program priprema i sada u travnju dakle dva mjeseca nakon dolaska polako ulazio i igrao svoju poziciju.
    A usporedbu sa Orsom sam potegnuo ja radi pozicije. A status u klubu i sami položaj i atmosfera u klubu su neusporedivi. I brojke to jasno pokazuju. A zakaj je tebi Brekalo antipatičan neznan. Usput on je otišao davno iz dinama jer mu otac nije želio potpisati sa krimosom ugovor i morao je rano u Europu.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    brekalo je defanzivna rupa, a fizički je ostao klinac sa 24-25 godina.
    jbg-a, šteta...nije ispunio ni pola onoga što se od njega očekivalo.

    mislim...oršić je eksplodirao i sa više godina na leđima.
    zapravo, sad kad se sjetim oršića u njegovim prvim HNL avanturama...lik je čak bio i malo bucmast, a onda je očito promjenio neke stvari i isplatilo mu se, možda ni za brekala nije kasno.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Recimo , ja nikad nisam od brekala nešto previše ocekivao. Pjaca je bio tri puta bolji igrač i bio bi tri puta bolji igrač da jw bilo zdravlja. Brekalo je imao taj dribling i udarac. Ali treba doći u priliku za to a slabo on radi da bi napredovao, meni se čini..
  • über alles
    1.4k
    20000 engleza u pragu(tolko prima stadion btw) ,a na stadionu prazne stolice,jebeno to UEFA radi.
  • Efes Pilsen
    6.6k
    Englezi su navikli ulazit u zadnji tren jer pretresa tamo prakticki nema. Jeftina piva, kurve, lijepo vrijeme, bijelo you name it.. Sve to prije UEFAe
  • Navijač Dinama
    7.2k
    9o2xljfudwxo9ilj.jpg
    9timcwzq99cffg7w.jpg
    Christian Biraghi, kapetan Fiorentine pogođen prilikom izvođenja kornera
  • masacusec
    3k
    I am forever blowing bubbles....
  • Jaro
    5.3k
    Dinamo rutinski rjesava i jedne i druge...
  • Ali
    1.9k
    Dokaz kako smo mi u top 30 svih klubova u Europi ne samo preko koeficijenta je i to da smo pobijedili u direktnom natjecateljskom sudaru osvajače kupova i sevillu i whu, sa villarealom smo bili blizu, a recimo u LP smo imali uspjeha sa cetvrtfinalistima benficom i chelsea..

    Nažalost nas ta LP vuče radi ogromne love, a za proljeće u LP treba uložiti nekih 20tak milja u igrački kadar uz zadržavanje glavnih igrača. To nije realno jer nemamo tu lovu, možda ako Zeko preuzme klub, on je taj koji kuži kako ulaganje preko nekih partnera, vlasnika ili jakih sponzora može donijeti iskorak.

    Lova u conf league nije nama mamac, ali tu uz malo sreće mi bi bi gledajući tko je sve igrao mogli ući u neko polufinale minimum.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    na početku se mislilo kako klubove iz liga petica neće zanimati ovo natjecanje, a na kraju će postati poligon za osvajanje trofeja upravo njima, jer im je to najrealnija mogućnost za osvojiti nešto.
  • über alles
    1.4k


    Pa kolki su to pretresi bili da nisu cijelu utakmicu popunit rupe ? Mora da je marcinko doso sa satorom.

    UEFA je dala 4500 ulaznica svakom klubu ,znam o cemu pricam.
  • gio
    107

    Isti slučaj je bio prošli tjedan u Budimpešti. 3. Prst je skoro bio prazan zato što su svi stali u navijački kop. Nije bilo nikakve kontrole pri ulazu tako da si sam biraš mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.