• Raul
    105
    Mogli bi ovi Šveđani dogurati daleko
  • Krizy
    35.4k
    Lech vodi 3:0 protiv Fiorentine u gostima :lol:
    Trenutno se ide u produžetke, stigli su prednost od 4:1.
    Još jednom pohvale Brekalu na izboru kluba, čak i u tako lošem klubu je šesti izbor na krilu te ima jedva preko 200 minuta u 4 mjeseca
  • Herñan Crespo
    79
    Dobro sad je ozljeđen.. igrao bi vjerovatno da nije… bolji izbor bi mu bio dinamo ali tu plaću koju ima u italiji nebi nikad dobio kod nas
  • Krizy
    35.4k
    Ozlijedio se u prošloj utakmici a prije toga dobio 218 minuta u 19 utakmica. Kao što sam napisao šesti izbor na krilu :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    Fiorentina - Basel

    West Ham - AZ Alkmaar
  • Ali
    1.9k
    Pogledaj za Brekala minute po utakmicama pa ćeš vidjeti da je izvrsno odabrao. Polako uvođenje ali sa vidljivom progresijom kako ide vrijeme. Ok povreda glave prošlo kolo je sad malo poremetila ritam. Uz napomenu da je imao i otegodnu okolnost da od kad je on stigao u klub su oni jedna od najuspješnijih talijanska ekipa niz od 12 pobjeda u nekih 15 tekmi tako nekako, a ekipa koja pobjedjuje se baš ne rotira, ali eto uspio je i u takvom scenariju doći do pozicije druge opcije na krilu u zadnja dva kola.
    Kad je stigao bili su debelo u sredini sa nekih -15 ili 16 bodova iza Intera, a sad su čak i dohvatljivoj zoni za Europu na nekih -9 bodova od Intera i igraju polufinale u Europi.
    U svakom slučaju dobar odabir i za Josipa i za Viole , puno bolji nego kaj je Orsicev manager odabrao. Usporedjujem njih jer su bili svojevremeno konkurencija u repki za istu poziciju kao alternativa za Perisica. I mislim da će na jesen dobiti poziv u repku za razliku od Orse. Nije mi to drago, naprotiv jako mi je žao Mi slava jer je vrhunski lik i ovo nije zaslužio.
  • Krizy
    35.4k
    U kojem svemiru je 216 minuta u 20 utakmica dobar izbor :rofl:
    Lagano uvođenje haha
    Oršić 192 minute u 18 utakmica.
    Ista stvar.
  • Ali
    1.9k

    U travnju je odigrao od 5 tekmi koliko je igrala fiorentina više od 35% mogućih minuta. Dakle drugo krilo.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Drugo odnosno zamjensko, stvar sto bi u Dinamu bio prva postava
  • Krizy
    35.4k
    U tih 5 utakmica digrao 54 minute od 450 (12%)...
  • Ali
    1.9k
    Pa to je ok, Dinamo mu se zahvalio i rekao da nije zainteresiran, a tamo je dobio 1,6 m € godišnje i borba za Europu u serie A.
    Ako smo planirali zadržati Ivanušeca još jednu sezonu, bolje da mu je alternativa spikic ili rukavina nego Brekalo. Samo ako ode Ivanušec a Orša se ne vrati, za Europu bi mi mogli imati problema na toj poziciji.
    Ali tko je bio SD u siječnju nije ni čudo da smo odbili sve igrače (osim perkovica)
  • Ali
    1.9k

    13.04.2023. U prvoj termin kad su u gostima razmontirali Lech u Europi je bio u startnih 11 , i izašao u '85 minuti
    Tak da ti ovaj izračun u startu nije dobar.

    Da nije protiv Atalante za vikend radi povrede glave izašao imao bi u travnju više od 40% minutaze
  • Krizy
    35.4k
    Da, zadnji post sam gledao samo Serie A. Ali kao što sam prije napisao:
    Brekalo 216 minuta u 20 utakmica
    Oršić 192 minute u 18 utakmica.
    Ista stvar a po tebi je jedan izabrao odlično a drugi strašno loše.

    Za mene su oba igrača jako pogriješila.
  • Medo58
    3
    Slažem se s Alijem na ovu temu. Krizy mi je inace jedan od najdražih na ovom forumu i jako dobro i statistike vadi i prati dosta ne Dinamovih nego hr igrača. Ali ovaj put si pogriješio po meni jer pod broj 1 dečko je dobio udarac u glavu zadnju tekmu na poluvremenu, izgledalo je kao da mu se bore za život kad je pao i zbog toga sada nije u sastavu. A prvi post je napisan u stilu Brekalo 6. Krilo jadne fiorentine koja gubi od lecha. Niti je fiorentina jadna, ljudi su do ove utakmice u 14 zadnjih tekmi pobjedili 12 i 2 x od čega su dobijali i Milana i Intera koji su polufinalisti lige prvaka, a jučer se opustili pa gubili 3:0 jer su mislili vjerojatno da prolaze. Niti je Brekalo 6 krilo, Gonzalez im je prvo krilo, Ikone je bio drugo, a sada je Brekalo počeo igrati i ispred Ikonea, ušao 30 min jednu tekmu pa 85 igrao, pa prošlu na poluvremenu i ovu bi vjerojatno startao. Od ostalih krila imaju sottila, saponaru i kouamea, sva 3 kril su odigrala u 4 mjesecu manje minuta od Brekala, jedino ga je sottil jučer stogao jer je Brekalo se ozljedio pa nije mogao igrati. Tako da pogrešno je po meni općenito pljuvati naše igrače, a pogotovo još uz neutemeljene tvrdnje. I još za usporedbu, Oršić je svih 192 minute upisao protiv cetvrtoligasa u nebitnim engleskim kupovima, a u premier ligi 0 minuta uz vise tribine nego klupe. A Fiorentina je finalist talijanskog kupa, polufinalist konferencijske lige i u gornjem dijelu serie a, znaci space shuttle za Southampton u kojem orsa nije ni na tribini. A sto se tiče obojice želim im srecu i da uhvate konitinuitet
  • marcio amoroso
    31.9k
    Brekalo jednostavno nakon priče da je odbio Dinamo i da je potpisao za fiorentinu nije omiljen među Dinamovim pukom. Meni osobno nebitan lik, Ivanušec na krilu ubija pa nam uopće ne fali, ali ljudi jednostavno drugačije gledaju Oršu, a drugačije Brekala. Realno su oba u novim klubovima nula bodova, možda Brekalo malo manja nula, ali sve je to smiješno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.