• Droljo
    6.5k
    Kačavenda mi se čini dobar. Naravno ne za puste milijune ali kad se sjetim kakve polu igrače smo plaćali 2-3 mil pada mi se u nesvjest. Mali ima ono nešto za moderni nogomet, fizikalije a i lopta ga sluša. Mi moramo gledati i o budućoj prodaji jebiga. Ok, treba nam i iskustva ali te igrače bi tražio sa istekom ugovora jer oni ionako traže velike plaće. Davati odštete samo za potencijale.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    oni to ni ne skrivaju, pa imali su tu europu u najidealnijem mogucem obliku gdje im se nudila ne jedna nego dvije sanse kroz kvalifikacije za Ligu prvaka. Odmah su uzeli sta se uzet dalo od Dinama, Ferencvarosa i Atletica i zapoceli novi ciklus.
  • Jurki
    9.7k
    sve štima kaj si napisal ali nama je pod mus pojacati kadar za Europu a ne ga popuniti.
    Prvo bi se pojacal tam di sam kratak, a onda isel po te za buducnost.
    Nazalost smo tu di smo da se prodavati mora.. i tak je kak je.
    Da su neke druge okolnosti u klubu onda bi bil zabrinut, ali ovaj put sam siguran da bumo dobro zgledali na jesen.
  • Jurki
    9.7k
    da su malo, al samo malo pricekali sa rasprodajom mogli su ubrat jos vise. A dobro njihova stvar.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    zato i prodaju kako stigne, nije njima rezultat prioritet, prioritet je ostat u ligi, razvijat igrace za prodaju i to je to. Igraju otvoreno, dopadljivo s puno mladih i onda se dogodi rupa kao ona jedna sezona, a bit ce ih jos..
  • marcio amoroso
    34k
    Igranje u Europi je pogotovo kod nas jako precijenjeno. Šta jedna Lokomotiva ima od jednog ili dva pretkola miki maus lige? Maksimalno 500 tisuća eura. U grupnu fazu se kvalificirati ne mogu, a zadržavati igrače zbog maksimalno dva pretkola nema smisla. Oni funkcioniraju tako da proizvode igrače i prodaju ih i to je to.
  • Droljo
    6.5k
    Pa jel nebi bili u grupnoj fazi samo s jednim pretkolom tad?
  • Infinity
    15.5k
    Lokomotivi je za grupe tad bilo potrebno proci Rapida. Ispadanjem u trecem pretkolu LP bi isli direktno u EL. Nisu ni pokusali. Klub bez trunke ambicije.
  • Patak
    2.6k
    To što rade dobro rade. Nemaju navijača pa im i ne trebaju klupski uspjesi. Ulažu u podmladak i tu su među jačima u državi, a imaju i dobru skautsku ekipu za Kosovo i Albaniju pa su od tamo doveli dosta dobrih igrača i na njima zaradili. I imaju dobar marketing. I ne troše gradske novce. Samodorživ klub, za svaku pohvalu.
  • Droljo
    6.5k
    Samoodrživ kurac a ne klub! Da nismo kupovali od njih po 3 puta jedne te iste igrače i slali im na posudbe sve kaj hoda ne bi postojali.
  • Ludovic IX
    6.2k
    naravno da trebamo pojačanja.. za krilne pozicije, možda stopera.. ostalo ovisi o odlascima. uzmemo pojačanja u napadu da sjedi na klupi i gleda petkovića, ili u vezi da uzme mjesto ljubi ili mišiću..
  • Efes Pilsen
    7.3k
    a ne bi se ni nasi igraci razvili..
  • Ludovic IX
    6.2k
    ali sko su frigan, vipotnik, kaća, stojković the next big thing, i imamo mogućnsot da ih uzemo za normalne pare, uzimaj
  • Krizy
    38.6k
    Volio bih da Šibenik dobije
    2lq585ueq5xtkcug.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.