• BBB Sibenik
    4.1k
    Jako bitna utakmica danas za Sbk, očekujem pobjedu konačno i da se ekipa digne sa samopouzdanjem. Jer ide krvava bitka za opstanak do kraja sezone
  • Ali
    2k
    Želim im pobjedu, ali bojim se da će ih Zekić dobiti nekim preokretom iz 1 u 2...

    Iako bi sada moglo otpočeti "prodaja" bodova gorici ili Šibeniku po sistemu tko da više. Varaždinci, lokosi i belupo su potencijal za prodaju jer nemaju "goriva" za Europu a nemogu ispati.
    Osijek i Rijeka su po lovi vjerovatniji kandidati za potpunu preostalih mjesta za Europu. Tu će malo i kusic vjerojatno sa par slobodnih sudačkim uvjerenja pripomoci zadnjih 4-5 kola
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne znam sta bi rekao, ne bi htio da Sibenik ispadne, ali mi nema smisla ni da Slaven ide u Europu bez Zekica.
  • Neki tip
    19.6k
    Iako bi sada moglo otpočeti "prodaja" bodova gorici ili Šibeniku po sistemu tko da više. Varaždinci, lokosi i belupo su potencijal za prodaju jer nemaju "goriva" za Europu a nemogu ispati.Ali

    Ne znam kako ti se da uopće gledati ligu za koju misliš da se 2023. tako nešto događa.

    Pored toliko sportova, ti baš na nogomet, pored tolikih liga ti baš onu za koju misliš da se igrači, treneri i klubovi kupuju kako kome treba.

    Koliko mi je poznato, to se dogodilo u vrijeme Croatije iz Sesveta s konkretnim i osuđenim pojedincima (od kojih su Agić i Mumlek najpoznatiji). Nezamislivo mi je da bi netko to danas napravio, a ako bi se netko pojedinačan i našao, teško da bi to mogla biti čitava plejada klubova koji eto "nemaju goriva za Europu, a ne mogu ispasti".

    Reagiram jer mislim da, makar i na jednom običnom navijačkom forumu, nepotrebno i neosnovano bezveznim insinuacijama bez ikakvih dokaza štetiš natjecanju koje je mnogima od nas - najdraže.
  • Krizy
    38.6k
    Gorica u stilu Rudeša 2017./18.
    bqbibkk2bfserwdh.jpg

    Rudeš je nadmoćno, s 13 i 14 bodova ispred Istre i Cibalije osigurao ostanak no Gorica je također bila otpisana a sada su baš u naletu.

    Rudeš u prvih 26 kola - 17 bodova.
    o55k5apaclydbz9q.jpg

    Zadnjih 10 kola - 23 boda.
    t7zcuem8jpn1u6g5.jpg
  • BornaPŽ1986
    1k
    Posto je Tomas potpisao s Osijekom do kraja iduce sezone znaci da Zekic otpada zasad. Naletio sam na informaciju da ce Garcia navodno na ljeto u Olimpiju i da bi Zekic mogao doci u Istru. Moguce da je cisti trac ali svejedno, sta kazete?
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Bija bi zahvalan da neko zalipi link ako bude ima za Sibenik-Slaven..
  • Infinity
    15.5k
    https://www.youtube.com/live/DduaJTuowmg?feature=share

    Na ovom kanalu budu sve HNL utakmice. Svi drugi kasne po 2-3 minute, ovaj ide u par sekundi s Arenom.
  • Krizy
    38.6k
    Dvije vratnice Šibenika i puno više prilika, napokon igraju dobru utakmicu.
  • Krizy
    38.6k
    Napokon, bravo
    Špeljak vratnica pa 2 gola
  • Navijač Dinama
    7.8k
    2-0.

    No Zex no party
  • BornaPŽ1986
    1k
    4 milijuna + Janković za Karla Špeljaka
  • serbus
    3.8k


    To je ok cijena ali fali još barem 15% od iduće prodaje da smo sigurni da je naš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.