• Captain America
    17.8k
    Dilaver, Marin i Janković su u Jakirovoj Rijeci ključni igrači, a kod nas nisu mogli bit ni na klupi. Ima Frigana i Labrovića ko ozbiljnu HNL kvalitetu i takav roster je od bezdana dovuko do borbe za Europu.
  • San Lorenzo
    16k
    Koja je fora s ovim Bandom, zašto igra samo zadnjih 20ak minuta, lik je baš zvjerka i fizički, a bome i zna s loptom.
  • San Lorenzo
    16k
    Jao, ne bih bio u koži Raspopoviću kad ga se Sopić dograbi u svlačionici za ovo bacanje i drugi žuti...pogotovo ako ne izdrže do kraja. :rofl:
  • Krizy
    44.1k
    Čovjek je izvukao 3x više bodova u duplo manje utakmica od prethodnih trenera.
    O njemu treba suditi tijekom iduće sezone, kada dovede igrače kakve želi ali po meni je dosad odradio baš vrhunski posao.
  • Droljo
    8.2k
    Žao mi je šibenika
  • San Lorenzo
    16k
    Gorica će do kraja još i u Europi završit. :lol:
  • OsamŠest
    3.5k
    Znači najvjerojatnije iduće sezone imamo Lokomotivu, Rudeš i Goricu u 1. HNL. U kontekstu
    putovanja i europskog ritma, jako bitna stvar.

    Gledajući da prvi konkurent, Hajduk, iduće sezone samo u Zagreb dolazi 8 puta (2x Dinamo, 2x Lokomotiva, 2x Rudeš, 2x Gorica), a di tek putovanja u Osijek, Varaždin ili Koprivnicu, onda se može reć da imamo lijepu prednost s te strane.
  • Captain America
    17.8k
    Sve će im utakmice bit dalje nego nama :lol:

    Sad će USKOKov osumnjičenik umjesto zbog termina utakmica kmečat zbog "dalekih" putovanja :sweat:
  • Herñan Crespo
    88
    sa rudešom su dobro i prošli.. iza rudeša bi bio vukovar pa cibalia..
  • BBB Baranja
    330
    Tomas u Osijek
  • Captain America
    17.8k
    Nije li Germanijak isto tako pustio Vukojevića kao nasljednika Bjelice pa je ispala patka?

    S obzirom na trenutnu situaciju oko Osijeka i da Šimić ima jako dobro mišljenje o Tomasu, ne znam zašto bi se Tomas maltretirao s očito bolesnom atmosferom u vladajućim strukturama Osijeka kad bi mogao raditi u Dinamu, izvjesno bit bolje plaćen s čovjekom s kojim je prijatelj i na daleko manje stresnom mjestu.

    Zekić je po meni jedina kvalitetna opcija od domaćih trenera, ovo sve ostalo je u 5 deka s Perkovićem.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ja imam osjećaj da će Six preuzeti :grin:
  • Droljo
    8.2k
    Od kud je ispal taj perković? Kak on more bit u 5 deka sa prekaljenim hnl senatorima tipa karačić, toplak, čačić, vulić itd
  • Captain America
    17.8k
    Od kud je ispal taj perković?Droljo

    Lani je preuzeo Inter na dnu 2. lige i završili su pri vrhu. Kažu pratitelji druge lige da su igrali i lijep nogomet uz dobre rezultate.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.