• Neki tip
    19.6k
    Slušao sam malo Tomasa. O tome kako Osijek zaslužuje grupnu fazu euro natjecanja, ponovio par puta da zaslužuje, i da on ima iskustvo u tome.

    Ne bih htio zvučati prebezobrazno, jer ne znam puno o Tomasu kao treneru, a ne znam ništa o Tomasu kao čovjeku, ali zvuči mi kao.. kako da to najljubaznije moguće kažem.. pa kao da mu je upitna poslovna sposobnost, ne samo trenerska. :grimace: :eyes:

    Bilo bi mi neugodno da trener Dinama zbori kao Tomas (a ne očekujem Cicerona, neg trenera).
  • Infinity
    15.5k
    Ima dva i pol mjeseca iskustva. Igrao je EL ovu sezonu sa Sheriffom.

    Prosao je Zrinjskog i Maribora u LP, pa ispao od Plzena. U play offu EL prosao Pyunika. U grupi slavio nad Omonijom, a nakon poraza od Manchestera i dva od Sociedada je postao bivsi.

    Nije da nema iskustva, al nije ni neko za pohvaliti. 12 euroutakmica, od toga 8 u kvalifikacijama.

    Trebao bi znati da se grupa zasluzuje na terenu, a ne tako sto natjeras nekoga da vjeruje da zasluzujes grupu.
  • marcio amoroso
    34k
    Kohorta bojkot? Zna li se zašto?
  • NORTE
    9.9k
    Kohorta bojkot? Zna li se zašto?marcio amoroso
    Da, protiv termina utakmice i uprave.
  • marcio amoroso
    34k
    Da, protiv uprave.NORTE

    Šta im ne paše uprava?
  • NORTE
    9.9k
    Šta im ne paše uprava?marcio amoroso
    Rasprodaja, porazi, treneri, marketing.
  • Infinity
    15.5k
    Sta im smeta termin nakon 30 godina? :lol: Svako proljece imas barem jedno, nekad i vise kola koja se igraju srijedom. Da dolazi Real u okviru Lige prvaka sve bi bilo super.

    A i upravu su docekali s crvenim tepihom.
  • Eduardo
    18.1k
    U pravu su za termin. U ligi u kojoj je posjeta ionako mizerna oni stavljaju tekmu srijedom u 15:00. Budalaština.
  • Papastrumf
    10.7k
    Svako proljece imas barem jedno, nekad i vise kola koja se igraju srijedomInfinity

    Nije problem srijeda nego srijeda u 15:00. I ovo naše u 17:00 je prerano. Mogli su staviti jučer tekme u 18:00 i 20:00, a tako i danas.
  • Infinity
    15.5k
    Arena odredjuje TV prava, a EPL igra veceras, pa im ne odgovara termin u 20h, mada se jest moglo igrati u 19h i 17h.

    Meni je apsurdno to sto oni koji bojkotiraju vjerojatno gledaju na TV-u. Nisam siguran da ce ljude koje se najvise pita oko termina nesto pogoditi taj bojkot.

    HNS je trebao ugovorom to rijesiti, a ocito nije i sad je kasno.
  • Nino Bule
    12.1k

    Nema vise arene, maxsport je hnl prijenos, nije mi nikako jasna odluka da im je utakmica u 15
  • Infinity
    15.5k
    Ja evo gledam na Areni :lol:

    Smetnuo sam s uma da Arena nema prava na podrucju RH. Onda mi nije jasno zasto je termin u 15h.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Osijek i penali.. :rofl: protiv njih se isplati branit gol rukom
  • Infinity
    15.5k
    Pomislio sam da stize kazna za promasaj Bakrara, al kad sam vidio da ce Lovric izvesti bio sam uvjeren da nece zabiti :rofl:
  • Boysica
    470
    Evoo ih cuje se uprava odlazi .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.