• Krizy
    38.4k
    Sjajan posao radi Zekić sa, uz Varaždin, najjeftinijom momčadi HNL-a.
    Slaven Belupo je izgubio 1-5 od Dinama ali u ostalih 6 utakmica ima omjer 4-2-0, uz gol-razliku 5-1.
    ob5q9m41oeqb7akn.jpg
  • Captain America
    15.2k
    Čudesan posao. Svi smo mislili da će se borit za opstanak, a Zekine trupe idući vikend imaju priliku bacit rukavicu u lice ovima dolje.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Varaždin vodi protiv Rijeke
  • deda
    29.6k
    Prvenstvo bi moglo biti ludo
  • Derek Trotter
    338
    Sve osim prvog mjesta neizvjesno sudeci po prvih par kola, uz Belupo, Varaždin najugodnije iznenađenje, iskreno mislio sam da će se vratiti u 2.ligu brže nego su ušli. Očekivao sam malo više od Gorice i Lokse ali dobro, stignu se zahuktati. Rijeku i Osijek suvišno komentirati, ne znam što bih rekao, totalno podbacili. Bitno da nema novog "Dragovoljca" u ligi pa da se nitko ne može i ne smije opuštati.
  • immerwieder
    1.3k
    kolo u kojem Istra, Belupo i Varaždin pobijede u gostima
  • Markelo
    2.5k
    6 kola prošlo a mi već na +11 ispred Rijeke i Osijeka koji drže dno tablice. Tko bi rekao
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    tko bi rekao da ce nam na kraju 8. mjeseca prvi pratitelj biti Slaven Belupo :grin:

    sutra nek Osijek pobijedi ili barem uzme bod i to je vec fina prednost pred ovima dole, a oni ce morati odigrati i ove odgodjene utakmice gdje ce se sigurno istrositi dodatno

    zna li se kada bi se te odgodjene trebale igrati?
  • seljak86
    2.5k
    Ili prosinac ili ožujak/travanj bih ja rekao
  • Majki2111
    2.8k


    Svi vidimo da je situacija alarmantna. Crvena lampa se upalila i odluku treba donijeti čim prije. Treba pronaći rješenje koje će pomoći klubu i momčadi da izađemo iz te krize. Situacija je stresna, u nogometu rezultat diktira sve i budućnost ovisi o rezultatima. Ja sam uskočio da bih dobio pozitivnu reakciju, koju, nažalost, nisam dobio – dodao je Budicin.

    https://www.novilist.hr/sport/fausto-budicin-upozorava-situacija-je-alarmantna-treba-donijeti-odluku-sto-prije/
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Situm navodno u Osijeku :lol: E moj Neno, da si upola sportski kakav si trener mozda bi i imalo smisla sve ovo..
  • Keyser Soze
    8.7k
    Počivao u miru...
  • marcio amoroso
    33.9k
    Situm navodno u Osijeku :lol: E moj Neno, da si upola sportski kakav si trener mozda bi i imalo smisla sve ovo..Efes Pilsen

    Transfere Nenada Bjelice u Osijeku može objasniti samo rikverc, ništa drugo. Svi ti igrači koje on dovodi kao Hiroš, Topčagić, Fućak, Šitum i ekipa ne bi bili pojačanja doslovno nikome u HNL-u.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    ja cak mislim da on jednostavno ne zna bolje. Nije do sada bio sportski direktor pa samim tim nema ni neke veze u tom svijetu. Hrvatski bazen je dosta limitiran, a cini se da on izvan njega ne zeli ici. Kad pogledas koliko malo prilike daje mladima upravo ovakvi igrac su sve sto mu preostaje.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Ja ipak mislim da ti se igrači preko agenata stalno nude. Sumnjam da se jednom Osijeku nude samo ovakvi igrači. Osijek je prije njega dovodio jednog Igora Silvu iz Olympiacosa, Kleinheislera iz Astane koja je tada bila top itd. On sada stvarno dovodi samo škart. Pa ti igrači koje je zatekao u klubu su mu i sada uvjerljivo najbolji. Doslovno jednog igrača nije pogodio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.