• deda
    26.3k
    Da se nadovežem na post NTSZ. Kad je corteo ušao u Kranjču, a ja vidio ogromnu zastavu Građanskog na čelu suza mi je krenula. Jesam patetični deda, ali nemrem si pomoći. Volim vas Dinamovci! :heart:
  • Boogieman
    307
    Nadam se da će majica s bijelom kragnom i grbom Građanskog, koju smo jučer bili blagoslovljeni vidjeti, također osvanuti u shopu, te da se ne radi samo o inspiraciji pojedinca :)
  • Nino Bule
    10.7k
    Postoji li slika te majice ?
  • Mališan
    1.7k
    Bit će ziher, već par puta su tak "ispromovirali" nove proizvode iz Ilice na taj način prije nego kaj su puštene
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Došo sam sa tekme u kasno jutro, mokar kao i svatko tko je bio na istoku.

    Dojam je takav kakav jest, o igri ste sve vi ovdje rekli, a to je da nešto ne paše i to se vidi već nekoliko utakmica, ako ne i cijelu sezonu. Drugi nisu toliko jaki koliko je naš Dinamo pao u vidu i smislu igre, nesposobnosti uprave da dovedu pravoga trenera i adekvatna pojačanja.

    sto mi je odlično bilo jest korteo sa Cvjetnog, zastava Građanskog, a i poruke su odlične. Šutnja se zna zbog čega je bila i sasvim opravdavam to sa obzirom da je igra za k..

    Nije mi bilo dragi radi onih što su vani ostali, odnosno one što redari i murja nisu pustili. Jer su ljudi koji su tu blizu bili otisli su se presvuć ili po pivu kad ih već nisu prodavali na stadionu. navijanje dosta ekipe kod onog birča prekoputa stadiona isto lijepo. Ono navijanje sa zapadom također odlično, sa obzirom na dosta manju brojku tamo na zapadu

    Vrijeme užasno, al sam imao osjećaj da kiša što je pojačavala tako je i navijanje bilo još glasnije i bolje, valjda je to naša zajednička emocija prema ovome što klub predstavlja i za koji se vežemo.

    Stvar koja mi je zapala za oko, bilo je svega, od klinaca, pa do onda i simpatičnih 65+ godišnjaka babe i dede koji su drzali za pod ruku i navijali.

    Eh da... i mene zanima, imal se di kupit/nabavit ona majica Građanskog sa bijelom kragnom što ju je čovjek nosio, vrhunska je.

    SVI na SJEVER protiv osijeka.
  • ProudAndLoud
    63
    Kako nisam bio neko vrijeme na utakmicama, manje me razocaralo to sto je dio ljudi izasao na poluvremenu a vise to sto oko mene je malo ko pjevao cijelo vrijeme.

    Jbg, meni je bilo normalno da iduci dan - dva ne mogu pricati normalno :). Budem se stao blize sredini sljedeci put, i vidimo se protiv Osijeka
  • maddaddam
    2.9k
    Cekamo fotke na sluzbenoj grupe ;)
  • Blue98
    716
    Slike su jebene
  • Dino
    2.1k
    Kakvi prizori :love:
  • Salva
    2.3k
    nozsmh2l7q6zk17w.jpeg

    Kakva slika, čudo.
    Galerija je na stranicama grupe.
  • superhik
    9.7k
    lijepo se poklopila i ova iza reklama: Vidimo se u Šibeniku. Prikladno za predznanje kolo :smile:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    ima čudo bolesnih slika urq3j7kbwa9xgjch.jpeg
  • Simke
    497
    89bcdyfsfyuoxs06.jpeg
    Foto s krova Kranjce
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.