• NORTE
    9.5k
    Ako nešto ne volim to je pokušaj popularizacije ženskog nogometnog i odbojkaškog kluba među navijačima.
  • NORTE
    9.5k
    Gasi se 2.momčad, iznenađujuće.
    No, meni je drago zbog toga. Jednostavno nisam fan takvih "breed" ekipa i sl.
  • deda
    28.6k
    Ma ova ideja s nekim turnirima i prijateljskim je bila prilično čudna i ovo je jedini logicni slijed s obzirom da se odustalo od takmičarskog nastupanja.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Što će sad biti s krznarom? :scream:
  • xavier
    11.2k
    Što će sad biti s krznarom? :scream:db-izbjeglica

    Krznar je vojnik kluba. Ako ništa drugo, može uvijek biti oružar ili se brinuti o travnjaku dok opet ne zatrebamo trenera :cool:
  • Captain America
    14.5k
    Pisalo je na Germanijaku prije mjesec da ga Čačko jako cijeni, ne bi se čudio da osvane ko pomoćnik kroz par dana.
  • Nino Bule
    11.7k
    Tko je juniore preuzeo ? Mogo bi krki juniore preuzet dok se ne nađe neki feeder klub u sloveniji za sljedecu sezonu di bi onda on isao
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kad smo na ovoj temi već, ja bi to volio. Mislim da je on dobar pomoćni, ali ne i glavni trener
  • Keyser Soze
    8.3k
    Čačić mi u svojim izjavama zrači mirnoćom i sigurnošću, ima autoritet nad igračima i ne mora nužno biti loše kaj nam je trener, čak mislim da nam takav trener i treba.
  • Jurki
    9.1k
    gledam danas presicu i bome je Čačke smiren, a nije zaboravio spomenuti kad je Loksa zabila drugi gol.. da su navijaci jos glasnije navijali i dali jos vecu podrsku ekipi
  • Keyser Soze
    8.3k
    da su navijaci jos glasnije navijali i dali jos vecu podrsku ekipiJurki

    To mi se isto sviđa kod njega, nakon svake utakmice se zahvali svim navijačima.
  • Jurki
    9.1k
    A prije bi nakon 0:2 krenule salve zvižduka..bez pretjerivanja ova ekipa stvarno treba podrsku i zasluzili su je.
  • Derek Trotter
    338
    Gubimo 0:2 i uopce ne sumnjam u pobjedu, govorim curi ovo preokrecemo do poluvremena, toliko vjerujem ovoj ekipi i imaju taj pobjednicki duh koji se lako prepozna i onda uopce nema potrebe sumnjati nego samo dati podrsku i uspjeh je zagarantiran.
  • Neki tip
    19.6k
    Podrška ekipi, pohvala treneru jer spominje navijače, vjera u pobjednički duh momčadi..

    Momci, sad već fakat hodate po rubu.. jedno je imati nepopularno mišljenje, a drugo provocirati krajnje neprihvatljivim stavovima u kojima ste potpuno usamljeni! :brow:

    (Šalim se malo, jasno je da je krenulo od plusa za Čačića, a to svakako nije popularno)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.