• Droljo
    6.4k
    nekoliko vezanih pobjedaJurki
    Tome se ja nadam. Tada igrači otpuštaju kočnice i kreće mljevenje protivnika. Samo da krenemo više
  • E46
    230
    Ristovski, Petković, Jakirović, Zagorac i donekle Mišić ali ajde, su najveća rak rana Dinamove igre trenutno, Ristovski unosi toliko negativne energije još za vrijeme Bišćana da ga treba pitat oćeš bit dio kolektiva i normalan ili klupa do kraja ugovora i tako rezat sve redom, prvo njegove gestikulacije prema igračima kad dođe do nerazumijevanja pa onda isti taj Ristovski ide pucati u prilici kad ima igrača za odigrat pa promaši cijeli stadion i onda negoduje. Druga stvar, Petković nema šta raditi van 16m nikako se izvlačiti do centra po loptu što je radio u prvom poluvremenu, isto mu objasniti ako neće raditi ono što bi se od njega trebalo tražiti, prodaja već ovaj rok ili klupa pa nek onda traži klub koji će ga htjeti nakon pola godine neigranja, Zagorac? Danas se ponašao kao da je pijan ili poluretardiran, stvorio je 10 potencijalnih opasnosti za protivnika jer ne zna igrat nogom a nabija loptu umjesto da je proslijedi prvom do sebe ako se teži smirivanju igre i posjedu, ovo danas je bilo totalno divljanje po terenu počevši od postavke igre trenera, Zagorca pa dalje se svi igrači uklopili. Jakirović? Pogubio se totalno u ovolikom kadru Dinama, jedan Tibor Halilović koji je 6 puta motoričniji igrač od Bulata nema 10 minuta protiv giganta Lokomotive, ako Mišić već ne može odigrat u paru sa većinom veznjaka onda ga stavit na zadnjeg protiv slabijih protivnika i nek gradi igru od nule(barem zatvara dobro u obrani većinu situacija). Dakle, Jakirović od večeras mora bit bivši i dovesti trenera kojem je jedino mjerilo TEREN odnosno tjelesna sprema i TAKTIKA. Trener koji se neće libiti Ristovskog staviti na tribine ako ovaj nastavi srati svaku utakmicu i jest govna,trener koji će Petkovića bičem naterat da stoji u 16m kao target man, trener koji će Zagorca posjesti na klupu i dati priliku Nevistiću koji nije lošiji od Zagorca a grije klupu zbog 2 malo lošije utakmice u kojima nije jedini krivac za rezultat. SKAUT SLUŽBA? Postoji li danas ijedna osoba u klubu koja može objasnit zašto je dijete od 18g vraćeno i plaćen prekid posudbe da bi igrao protiv te iste ekipe 2 tjedna nakon što je povučn iz nje, postoji li netko tko je pogledao jednu utakmicu našeg najvećeg bazena talenata u HNLu i uvidio da je Čavlina izrastao u najboljeg golmana lige i da ga se mora dovesti već ove zime i da će to bit sljedeći najjači transfer van, jači i od Baturine, jer ovo kako taj dečko brani, igra nogom i izlazi na loptu je na razini nekih najvećih svjetskih klubova.
  • Debelko
    223
    Bulat u Lokomotivi nebi igrao u prvih 11. Ako je istina ono sa Rangersom nek se upuca onaj koji mu je produzio ugovor.
  • hardek
    1.8k
    Razmišljao sam se dugo da li da išta napišem pa evo ga:
    Trebali smo prodati Petkovića na ljeto.

    U startu, molim vas nemojte krenuti pa zabio je dva gola danas, on je najmanje kriv za trenutnu situaciju. Ovakve ili slične rečenice uvijek se mogu vidjeti kada se napiše kritika na račun Brune.

    Da li stvarno nitko ne vidi šta nama kontraške ekipe rade s Brunom? Iz utakmice u utakmicu upadamo u istu zamku i krivimo obranu i vezni red za primljene golove. Da li stvarno nitko u stručnom stožeru ne vidi da naša ekipa u posjedu, kada se digne visoko znači stoperi imaju loptu na centru, Bruno se spušta u sredinu terena doslovno 10 metara od centra prima loptu leđima okrenut protivničkom golu i u tom trenutku 2 ili 3 igrača ga napadaju jer znaju da neće tražiti brzo riješenje? U tom trenutku, naša krila, bekovi i 2 vezna igrača nalaze se duboko u protivničkoj polovici i kada Bruno gubi loptu zadnji vezni i 2 stopera ostaju sami braniti kontru. To čak nebi bio toliki problem da on te lopte gubi uz aut liniju, ali Bruno gubi loptu u najgorom mogućoj poziciji a to je centar terena. Onda 2 vezna igrača koja su mu uzimala loptu mogu pitati svoja krila ili napadača gdje žele da im se dostavi lopta.

    Petković konstantno ulazi u rizik, nikad od njega nećete dobiti jednostavno dodavanje. Ili će asistirati za gol ili će zakuhat situaciju svojoj obrani, nema između. Čovjek se doslovno kocka na nogometnom terenu. I sada taj čovjek ti nosi kapetansku vrpcu? Šta očekivati od ostalih ako je kapetanu dozvoljeno da se kocka sa Dinamom?
  • E46
    230


    U sridu sa komentarom, dosta često je danas na utakmici kao i na svakoj prilazio u sredinu po loptu ili se nabacivalo na njega a oko njega već dva tri igrača, on je jedno vrijeme bio reprezentativni kalibar jer je radio s trenerima kod kojih ovo što sad radi nije mogao raditi, nekad imam dojam da ga je Bjelica "bičem udarao" da ga ustroji u 16m kao konja. A kod Dalića je očito bilo, ili ćeš igrat target mana ili mi ni ne trebaš i to je to. Još je on dobro igrao dok je ZM bio trener jer je valjda ovaj nasljedio od Bjelice posloženu ekipu i nije luno dirao, sjećam se da je Petkovićev raspad krenio kad je neznalica Krznar preuzeo klupu pa je počeo sa idejama da mu Petković igra polušpicu i da se izvlači iz 16 pa se Bruni valjda to svidjelo "jer tako dolazi do izražaja više". Nakon toga jednostavno niti jedan trener nije imao muda proturječiti mu se i jednostavno su mu prepuštali da radi to što sada radi. Trebalo ga se prodat na ljeto i za te novce uzet Miereza i ne bi se niti osjetio izostanak.
  • NORTE
    9.9k
    Nadam se pobjedi Rijeke kod Gorice danas i onda protiv Lokomotive na Rujevici.
    Usput se malo pojača pritisak na upravu da je vrijeme za raskid s Jakirom.
  • Klenx
    4.5k
    Deri Rijeko
  • Keyser Soze
    8.7k
    Smatram da Dinamo nema najbolju ekipu u HNL-u, odnosno da je sve to u par deka. Jučer su nam stopere igrala djeca s prosjekom od 20 godina, naši rivali imaju bolje stopere. "Senatori" osim Petkovića su svi debelo van forme, Hoxha nije ta razina koja Dinamu treba i tu mislim da oba naša rivala imaju bolje lijevo krilo. Mislim da moramo krenuti igrati s 2 napadača jer nam konstantno fali igrač u završnici, ali nam to očito ništa neće značiti kad postavke igre nema.
  • marcio amoroso
    34k

    Još si zaboravio golmana koji nije ni u top 5 lige.
  • Keyser Soze
    8.7k
    E da, bravo. Ne samo da nije top 5 lige nego su redom Labrović, Lučić, Čavlina, Banić, Majkić, Zelenika, Malenica bolji golmani od njega. Velika greška je sad s vremenskim odmakom bila zamjena Nevistića, tad se tražilo krivca na pogrešnom mjestu.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Bilo mi je nevjerojatno još kad je Livaković otišao da je klub u novu sezonu odlučio ići sa Zagorcem i Nevistićem...tupio sam o Čavlini još prošle sezone, kad je postalo jasno da ćemo ga ostaviti još jednu sezonu tamo, onda sam se nadao dovođenju Zelenike...mi smo se zaista uputili u Varaždin, ali da bi doveli Brodića.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Najnesposobnija uprava u povijesti Dinama se koincidirala s najnesposobnijim trenerom u povijesti Dinama i to u sezoni kad imamo prve izbore. Možda se radi o Božjoj intervenciji da ubrza čišćenje kluba, tko će ga znati.Paggini

    Ne vjerujem da će izbori išta promijeniti. Ne sjećam se kada je demokracija riješila neko egzistencijalno pitanje ili masovna politika bilo kakvu instituciju pročistila. Mislim da će klub biti sveden na još gori diletantizam i biti još snažnije dominiran plitkim interesima, manipulacijom javnog mnijenja i brigom o vlastitim guzicama.

    Možda izrazito nepopularno mišljenje, ali zato ga i stavljam na ovu temu.
  • Jurki
    9.7k
    a po tebi je koje rjesenje?
  • Paggini
    10.8k


    U kojem smislu može uključivanje novih, dokazanih aktera u rad kluba (ajmo predvidjeti da će to biti akteri s liste Dinamovo proljeće) moze dovesti do plitkih interesa, dilentatizma i ostalog? Ako išta, upravo to se događalo zadnjih 30 godina, pa me stvarno zanima kak si ti to zamislio?
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Mislim da je totalna privatizacija jedino rješenje koje izvršno i strukturno omogućava prijeko potrebne rezove i promjene. Razumijem da nema zainteresiranih kupaca i da bi Dinamo bio projekt koji iziskuje previše ulaganja, ali osobno ne vjerujem da će klub doseći višu razinu dok se to ne dogodi.

    Najbolji slučaj sa demokracijom je osciliranje oko trenutne razine. Postepeni napredak je moguć jedino ako jedna struja ostvari efektivnu hegemoniju nad klubom te time i privilegiju relativnog nezamaranja politikom, ali to u praksi znači da je klub vođen kao da demokracije ni nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.