• medo-gnc
    14
    zašto europska utakmica zaslužuje više gledatelja od HNL utakmice? Ja prvi prije odem na HNL jer je u prihvatljivijem terminu, jer mi je zanimljiviji od Europe, jer ne patim na velike momčadi kad igramo Ligu prvaka i jer mi je cijena karte prihvatljivija s obzirom da na tekme idem s klincima.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Moje nepopularno - Baturina i Bulat u ovim rolama nemaju kaj radit skupa na terenu.

    Ne radi se o kvaliteti jednog te dvojice, dapače, nego se radi o tome da najviše pati Mišić koji ispada amater, a onda i igra ne liči ni na kaj. Baturina i Bulat su najbolji bliže golu, kad upariš Bulata s Mišićem, on manje više obavlja samo zadatke desetke i to se pretvori u 4141. U ovom slučaju kamikaza postava jer blokiranjem Mišića mi gubimo praktički sve kvalitetne opcije za iznošenje lopte. Paralelno s tim, Bulat ne radi ni defanzivne zadatke pa i taj dio pada na Mišića koji na 30 metara praktički sam operira.

    Mišića upari ili sa Sučićem koji će uzet defanzivni dio na sebe ili s Tiborom koji će uzet zadatke s posjedom na sebe i olakšat kreiranje, ako misliš da niti jedan od ova dva nisu dovoljno kvalitetna za prvih 11, onda mijenjaj cijelu koncepciju i traži drugu formaciju. Ovo kaj Jakir radi je recept za samoubojstvo i garancija spore igre i propusnih linija.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    zašto europska utakmica zaslužuje više gledatelja od HNL utakmice?medo-gnc

    Nisam ni napisao da zaslužuje. Stvar je što na HNL utakmice još manje ljudi dolazi.
  • Nousername
    626
    cek znaci ti bi nekog od trojca Misic-Bulat-Baturina izbacio iz prve postave?
  • Georg Koch
    3.8k
    ja bi.
    Reci mi zadnju dobru urakmicu Misica?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Priželjkujem poraz svaku utakmicu od sada na dalje da vidim dokle ide bezobrazluk trenera i uprave. Moji živci su od sada na hlađenju, niste vrijedni toga klošari jedni
  • Mlađi referent
    11.1k
    cek znaci ti bi nekog od trojca Misic-Bulat-Baturina izbacio iz prve postave?Nousername

    Da, uvijek bi mi igrali kompatibilni igrači prije najboljih 11 imena.

    Naravno s druge strane, trener je taj koji radi s njima svaki dan pa valjda isto tako može imat informaciju bi li neka druga uloga nekom od ovih igrača pristajala, a da momčad ima korist od toga.
  • hardek
    1.5k
    Došao sam sa sličnom idejom al vidim ti si već to odlično sročio. Još od prvog kola protiv Astane iako smo lako dobili tu utakmicu rekao sam da Bulat igra krivu rolu u ekipi. On to zamaskira sa nekim dobrim slobodnim udarcem i kornerom ali u izgradnji igre je nepostojeći faktor.

    Bulat po meni treba dijeliti minute sa Mišićem na njegovoj poziciji/roli jer mislim da bi mu to puno više odgovaralo a imao bi i prostora da iskoristi svoje najjače oružje što je vanjski šut iz nekih dobrih pozicija koje i Mišić dobije svaku utakmicu samo je zvekne nebu pod oblake.

    Po meni su ovo dvije opcije koje bi se trebale rotirati:
    Mišić-Tibor/Sucic-Baturina
    Bulat-Ademi/Ljubićić-Baturina/Tibor
  • Mihaljević
    8.4k
    Nepopularno mišljenje Bulata se previše uzdiže ove sezone zbog par slobodnjaka.
  • plavi devet
    170
    Slažem se, obranu ne igra, u kreaciji ne sudjeluje. Ima veliku minutažu, igra blizu 16 metara, puno puca i daje ti dojam kao da je jedan od boljih na terenu. Vjerujem da ako se izuzmu prekidi na ovakvu minutažu kakvu ima Bulat bi Halilović ili Ljubičić na toj poziciji imali puno bolju statistiku.
  • Jameson
    317
    Porazi u Europi nas više ne iznenađuju (ne od Cityja, Benfice ili RB Leipziga nego od V. Plzen u Konferencijskoj ligi), dapače, prisutna je ravnodušnost zbog poraza jer ga očekujemo.

    S druge strane muku mučimo s Goricom, Lokomotivom i strepimo od Osijeka.

    Takav pristup i mentalitet može biti prikladan za Bili kutak, ali nemojmo si dozvoliti da smanjimo očekivanja prema Dinamu i raspravljamo zašto se zviždalo igračima.
  • NORTE
    9.5k
    Priželjkujem poraz svaku utakmicu od sada na dalje da vidim dokle ide bezobrazluk trenera i uprave.Gražvydas Mikulėnas
    Prijatelju ovo ti je bilo loše razmišljanje.
    Lovimo važnu titulu i pobjeda nam je bila bitna da ostanemo blizu.
    Samo dinamov uspjeh je važan, nikako opet priželjkivati poraze zbog nečije tvrdoglavosti i škrtosti.
    Oni će otići kad tad, a dinamo ostaje i za njegov uspjeh navijamo i živimo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    jasno prijatelju, uprava i trener su me svojim postupcima vratili 10 godina unazad kada mi nijedna titula nije bila bitna, kad nam je klub bio okupiran od četnika ( i dalje je djelomično ) pa sam bio u modu " sve izgubili dabogda " . Takurov gol sam proslavio kao da sam ga ja dao, nadam se da će stvari doći na svoje mjesto jer ovaj revolt koji bude u meni nije dobar za nikoga a najmanje mene
  • masacusec
    3.2k
    Zviždanje igračima jest standardan obrazac ponašanja, ponekad i poželjni, naročito u trenucima kada je evidentan pad ekipe uzrokovan manjkom zalaganja i požrtvovnosti ne zaboravljajući činjenicu o financijskoj podršci koju imaju.
    „Jebanje majki“ je jedini način motivacije i buđenja iz letargije i defetizma. Nije problem izgubiti, problem je izgubiti bez ispaljenog metka i pokazivanja emocije.
  • Droljo
    5.5k
    Te floskule svi znamo:
    Ostavite srce na terenu pa i da se izgubi podrška nebu izostala...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.