• Imamo Dinamo
    3.7k

    Nije floskula jebemu. Nitko normalan nece izvizdat igrace koji su se svih 90 minuta borili i bacali na svaku loptu, ali jednostavno nije islo
  • Stihl
    3k
    Mozda nepopularno misljenje, ali meni je čak i ok ovako "loš" dinamo, nekak mi je opet napetije gledat svaku tekmu i sa puno više emocija kada primimo ili damo gol, ne znam....nekak mi je to falilo. Istina da bi bilo bolje da je dinamo puno bolji i da su ostali HNL klubovi puno bolji, pa da ista takva emocija i napetost bude, ali vec kad nije tako, dobro je i ovo haha. Previse mi je trajala ta konstanta gdje ti gledas tekmu i mislis si, ma ovo bumo dobili, a sad je svaka tekma zajebana i baš mi je to vrh i siguran sam da ce bit puno vece slavlje kad bumo nakon ovakve borbe na kraju pravci, ima u tome neke romantike kaj god mislili.
  • Jurki
    11.9k
    citam tvoj upis i mislim si.. dal je moguce da ovo izjavi navijac Dinama?

    Jebe mi se za zanimljivost prvenstva, jebe mi se kaj su tekme "zanimljive".
    Los nogomet i lose rezultate ne mogu opravdati nicim.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    zato je i stavljeno u nepopularno mišljenje, pusti čovjeka
  • Stihl
    3k
    Pajdo moj...kao prvo ne govorim o zanimljivosti prvenstva, niti o zanimljivim tekmama, jebe mi se za to i naravno da želim da je dinamo pravi... ali govorim ti o emocijama, ljutnji, frustraciji, sreći...sve ono kaj nogomet je, pogotovo kada igra tvoj voljeni klub! Kaj ne smijem rec da mi je falio taj osjećaj, to je nekaj posebno...

    A ubiti kaj ti imam objašnjavat, sjeti se sad tekme sa lokomotivom i osjećaja na kraju, gubimo 1:0, izjednačimo na 1:1 i jebem ti sunce na kraju dobijemo 2:1 u samom finišu, aj reci da nisi u jednom trenutku bio bijesan,a u drugom skakal od srece...e o tom osjećaju ti pričam

    A i dobro ti @Gražvydas Mikulėnas veli :wink:
  • Paggini
    22k


    Nepopularno je mišljenje i naravno da bih volio da je Dinamo dominantan i da nam svi fafaju pimpek, ali osjetio sam istu stvar poslije Lokomotive, baš istinsku emociju koju nisam dugo tako doživio. Kao što si i rekao, obožavao bih ovu napetost, ali da smo mi jako, jako dobri ali da su i ostali ta razina - to bi bilo nevjerojatno za gledati, da.
  • Droljo
    8.2k

    Kako nije floskula? A ostalo si u pravu...
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Da su se naši igrači bacali na glavu zadnjih par utakmica kad smo izgubili, onda bi bila floskula, ovako nije.
  • San Lorenzo
    16.1k
    Moharrami je trenutno bolji bek od Ristovskog, Rile više nema brzinu, ubrzanje ni agilnost kao prije par godina, a centaršuti su mu baloni koji najčešće završavaju u autu na suprotnoj strani.
    Podsjeća me na Cufrea koji više nije bio na razini da bude bek, ali je bio vrlo dobar stoper.
  • Droljo
    8.2k
    Ma mislim da se samo uklopio u sivilo. Nogać je ekipni sport. A momčad izbaci pojedinca kad je sve dobro..
  • bbb medimurje
    3.2k
    Cak mi je jucer to bolje izgledalo s sucicem na sestici nego s misicem
  • Georg Koch
    4.6k
    Nepopularno misljenje:
    Plzena pobjedjujemo uz top igru, zasluzena 3 boda.
    Igraci umorni u nedjelju za derbi na rujevici, par promjena, poluvrijeme idemo ziheraski, rijeka nas napada, sreca nas mazi i u 2. poluvremenu uzmemo sva 3 boda.
    Neka igre krenu :grin:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Danas nepopularno mišljenje: Dobivamo Plzen i Rijeku
  • NORTE
    11.6k
    Danas nepopularno mišljenje: Dobivamo Plzen i RijekuTeofil Kateran
    Ovo je nepopularno mišljenje već mjesec dana, ne samo sada i ovih dana.
    Jednostavno nema šanse da se dogodi, moje mišljenje.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da je puno za reći da nema šanse da se dogodi, nismo mi Rudeš nego Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.