• Captain America
    14.6k
    Od igrača na terenu danas koji su bili u prvih 11 Dinama zaslužuju biti Rile, Baturina i Bulat.

    Razlog ovakvim nastupima leži u strmoglavom padu forme Mišića. Nakon prvog kola su mu kola krenula nizbrdo i nema naznaka da će se zaustaviti. Nije ga se bez razlog etiketiralo Dinamovim Modrićem.
  • Blue Austrian
    337
    Samo smo od Rudesa (igracki) bolji.
  • cibona
    1.6k
    Ti bi svaku svoju objavu trebao pisati pod "nepopularna misljenja".
  • Jaro
    5.9k
    Igracki smo i s ovim za Dinamo kršom od momčadi bolji od svih ostalih.
    Izbor trenera nam je takav da je Ante Čačić najbolje od zadnjih 5 odabranih... Dakle, ljestvica nam je jaako nisko...
  • Mihaljević
    8.4k
    Ft0kI40XgAAJEj6?format=jpg&name=large
    Moreno Živković je trenutno najbolji stoper koji Dinamo ima.

    Od 7 utakmica ove sezone, na čak 5 je ostao prazne mreže:

    Varaždin (90 minuta)
    Istra (90 minuta)
    Slaven (90 minuta)
    Dugo Selo (90 minuta)
    AEK (65 minuta)

    Ako se na zimu ne planiramo isprsit (A vjerovatno ne planiramo) vratit Morena, jer za HNL nivo i za prvih 11 je apsolutno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Gorica tik uz Rijeku favorit za osvajanje lige
  • Juznjak
    3.2k

    Ja mislio baš napisat da je stoput veća sramota gubit od Hajduka nego od Gorice doma. Samo sam razmišljao je li ovo ide pod nepopularna.
  • Džudžan86
    244
    Zoran Zekic u Dinamu
  • Common Sense
    527
    Dobro smo se mi još i držali, ali ipak Gorica je Gorica.
  • DrawTube
    3.3k
    Trenutno ne treba razmišljati o dovođenju velikih trenerskih imena ili dokazanih trenera jer će svoj potencijal potrošiti u trenutnom osrednjem sivilu. S Jakirom bez obzira na sve do zime i onda obaviti dobar zimski prijelazni rok, to će imati većeg efekta od bilo kakvog Kloppa
  • Blueshadow86
    1k
    Mišljenja sam da bi bilo možda dobro i produktivno Mišića posjesti jednu utakmicu na klupu.
  • NORTE
    9.6k
    Nadam se da ćemo vrlo skoro dobit novog trenera.
    To znači i neuspjeh protiv Plzena, ali mi imamo viši cilj.

    Trebamo trenera koji će prodrmati ovu momčad i iz nje izvući najbolje.

    Koji će Ktc-a odmah stavit na stopera u Hnl-u, Ljubičića ostavit na klupi, koji neće igrati s tri zadnja vezna.
  • zagr
    505
    počela su privođenja zbog pjevanja konačnice...
  • Blue Austrian
    337
    Mozda je ovo vec spomenuto ovdje, ali mislim da su dinamovci (ne pojedinacno nego opcenito) malo previse razmazeni sto se titula tice.
    Kad samo pomislim koliko bi drugi klubovi, ne samo u Hrvatskoj, bili sretni uspjehu u kup-u.....
    Morate to imati na umu statisticki, od 1992. do 2023. bile su samo cetiri (!) sezone u kojima smo ostali praznih ruku.
    Kao sto je vec spomenuto, sezona bez prvenstva nas nece ubiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.