• NORTE
    9.6k
    Iako nas Boško direktno nije koštao bodova, s razlogom je označen kao problem u obrani.
    U Osijeku smo osvojili sva tri.
    Na Kosovu ionako ne bi osvojili ni bod.

    Koliko znam njega je "doveo" Zdravko, kapitalca.
    Što kažu mamićevci, spominju li Boška uopće?
  • masacusec
    3.2k
    Nebitno tko ga je doveo, no mišljenja sam da je taj šutalo precijenjen i inferiorne kvalitete, neovisno o njegovoj ozljedi.
  • Orc123
    5.5k
    Mozda je Jozak nekad bio Mamicev igrac ali on je iznimno strucan covjek sa velikim poznanstvima i vezama u svijetu nogometa i siguran sam da bi odlicno poslozio 1. Momcad i da bi napravio brutalan peijelazni rok.....Simica bi ostavio za sportska pitanja i ustroj sportskw omladinske skole i druge poslove u Upravi ali ulogu SD mora vrsiti covjek koji je to radio i zna to raditi!
  • Jurki
    9.2k
    Jozak je strucnjak ali s obzirom na njegovu proslost.. samo nek bu tam di je.. cim dalje od Maksimirske 128.
    Nama treba SD koji nema poveznica s glavatom spodobom..
    isto kak u slucaju trenera..po mogucnosti stranac. Jer dobil sam vec teski proljev od nase “struke”.
  • Orc123
    5.5k

    Slazem se u potpunosti...ali ko sto ne znamo iskopati postenog trenera tesko da cemo i postenog SD a ne neke Tomase, Kopice i slicne ..
    Ja samo kazem kakav profil strucnjaka bi mam treba, a ocito je da takvih nemamo u HR jer da imamo onda bi nasi klubovi imali bolju transfer politiku...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Jest da je Glava teški kriminalac i spodoba koja je teško oštetio klub, ali je odlično znao prodati igrače i vratio bih ga da nam vodi transfer politiku.
  • doktorbob
    16
    Jesam ja to dobro procitao ili ti zazivas povratak mamica u dinamo?
  • Paggini
    8.5k


    Točno to, fali njegova energija u obrambenom dijelu, a bogami pored Menala i Emrelija (koji ni nije krilo) izgleda kao bog nogometa
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus Jesam ja to dobro procitao ili ti zazivas povratak mamica u dinamo?doktorbob

    Kojih mamica?
  • vjeko1701
    5.9k
    Vlatkinih MILF frendica
  • masacusec
    3.2k
    Sve kontaminirano, pokumljeno i umreženo s familijom mamić neka odjebe zauvijek od Dinama!!!
  • doktorbob
    16
    Zasto je onda vlatkica i dalje ovdje? Ja mjesecima govorim da ona mora biti prva koja ce otici iz dinama. Ne simic nego ona. (simic moze odmah nakon nje)
  • NORTE
    9.6k
    Jako cijenim Ljubičića, igra i bori se, ali taj dečko mora na klupu.
    On nije kvaliteta koju treba imati igrač u dinamovih prvih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.