• serbus
    3.8k


    Ovisi o rezultatu, ako izgubimo depresija svi u kućice, ako dobijemo moglo bi na tom valu i preko 500...
  • Nolifer
    7.1k
    Žalosno je kaj niste dobili više karata...

    Ali, neka i taj puni kavez će ih nadglasati jer divlje zvijeri su glasnije od tihih magaraca.

    O sucima i rezultatu nebum, ali očekujem našu pobjedu i njihovo kmečanje.

    Za nas kaj smo tu niš drugo ne preostaje, nego deranje grla i cjepanje ladne pivice
  • marcio amoroso
    33.8k

    Gdje dereš grlo i cjepaš pivicu?
  • Nolifer
    7.1k


    Negdje u bunkeru, gdje je dobra izolacija
  • marcio amoroso
    33.8k
    Hahaha. Legendarne postove imaš :love:
  • Nolifer
    7.1k


    :victory:

    Thx, samo pozitiva ništa drugo
  • Tom vg
    1k
    Žao mi je ko psu što nisam uspio doći do karte. Zapravo je jako lijep i iskren taj osjećaj nemira i velike frustracije jer nećeš moći podržati svoj klub koji toliko voliš, stati iza naših plavih zastava i grmiti s tribine. Bit ce mi lakše ako svatko tko je dobio taj luksuz da ima kartu, da onda i opravda to na tribini. Dečki, veliki pozdrav svima vama s kojima dijelim tribinu na svakoj tekmi! I opet će se naše pjesme pjevati...
  • Bosskovitz
    8.4k
    Malo je offtopic ali ovo sam napisao na sportnetovom forumu na tu temu:

    Generalno pravilo za kupovinu ulaznica mora biti kao što tovari prodaju za ovu utakmicu, to tupim godinama i tupit ću dok sam živ - svakom klubu je najvažniji navijač onaj koji ima godišnju ulaznicu, a nakon njega onaj koji je član i ti ljudi MO-RA-JU imati prednost kod kupovine ulaznica. Kako članovi kluba za domaće utakmice, tako vlasnici godišnjih pa nakon njih članovi kluba za gostujuće ulaznice. Naprosto se ne smije događati da netko tko je član kluba ostane bez ulaznice za naprimjer derbi na Poljudu (aktualno) jer ne može izaći s posla prije 16:00 sati, a ugrabi ju netko tko nije član ali eto ima vremena stajati tri sata u redu. Ili zato što online padnu serveri pa netko tko nije član ima više sreće od njega, nebitno.
    Znači pustiš za svaku tekmu dva tjedna prije karte u prodaju online: prvih 2 dana mogu kupovati samo vlasnici godišnjih (ako je npr europska tekma, a postoji godišnja samo za HNL), onda još 5 dana mogu vlasnici godišnjih i članovi kluba, a onda ako se ne rasproda 7 dana prije tekme mogu kupovati svi ostali.
    Da ne kažem koliko bi uz pojednostavljeno učlanjivanje online to i donijelo novih prihoda od novih članova, a karte opet na kraju prodaš.
  • Crusades1986
    10.2k
    Potpis. Godišnjaci i članovi trebaju imat prednost pri kupnji. Ili redoviti na tekmama. To se sve vrlo jednostavno da organizirat.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ma sto posto si u pravu @Bosskovitz.
    Ja sam također za “Dinamo” karticu. Ta kartica bi bila i godišnja i članska u jednom, a na nju bi se mogli skupljati bodovi vjernosti. Tipa 1 bod za dolazak na domaću, a 2 ili 3 boda za gostujuću utakmicu. E onda kada bude navala ti ljudi koji imaju najviše bodova jednostavno imaju prednost.

    Također bi uveo opciju da vlasnik godišnje da klubu na raspolaganje ulaznicu za utakmicu na koju ne može doći. Novac se dijeli tipa 70:30 u korist kluba, a uplaćuje se na tu karticu i moguće ga je samo iskoristiti za produkte Dinama. Dam jedan primjer. Dinamo Sevilla igraju i ja ne mogu doći. Klub proda moje mjesto nekom drugom za 100 kuna i uplati meni 30.

    Sa tom karticom bi se također moglo kupovati u Fan shopu ili Food Courtu na stadionu. Veliki potrošači bi dobijali popuste ili ekskluzivna prava na neke artikle.

    Ima brdo ideja. Nadam se da će ih netko nekada primjenjivati.
  • deda
    29.5k
    Problem je prastar. Ne postoji apsolutno nikakva ozbiljna komunikacija kluba i navijača. Da je ima mi ne bi raspravljali uopće o ovakvim stvarima već bi bile riješene ili bi bile u tijeku rješavanja.
  • Infinity
    15.4k
    Također bi uveo opciju da vlasnik godišnje da klubu na raspolaganje ulaznicu za utakmicu na koju ne može doći. Novac se dijeli tipa 70:30 u korist kluba, a uplaćuje se na tu karticu i moguće ga je samo iskoristiti za produkte Dinama. Dam jedan primjer. Dinamo Sevilla igraju i ja ne mogu doći. Klub proda moje mjesto nekom drugom za 100 kuna i uplati meni 30.marcio amoroso

    Ili moze npr. sav prihod u tvoje ime dati u zakladu Nema predaje. Ne mora od toga profitirati ni vlasnik godisnje, a ni klub, mada je cinjenica da bi vlasnici vise vodili brigu o tom da li dolaze ili ne i javljali se ako ne dolaze ako ce dobiti npr. tih 30kn
  • Tom vg
    1k
    To o cem vi pričate je science fiction za sadašnje vodstvo kluba. Pa nismo polugodišnje dobili. Suludo
  • miro
    3.5k
    Mislim da bi trebalo već sad krenuti u neku vrstu medijskog pritiska na klub da im ne padne na pamet krenut u sljedeću godinu bez (polu)godišnjih karata. Vidi se i na zadnjem primjeru prodaje karata za derbi da se ipak prate komentari i društvene mreže. Svi ovi prijedlozi će sigurno doč i do "ušiju" kluba, pa nek slobodno ukradu neku ideju, kad već ne znaju i ne žele komunicirat sa svojim navijačima.
  • superhik
    10.6k
    Krovinović i Grgić su navodno sanirali ozlijede za derbi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.