• marcio amoroso
    33.8k
    Još nešto. Ako su za karte izvisili dečki koji idu na svako gostovanje zbog ovih “kuiš buraz idu svi” navijača onda je to baš jadno.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    U kakvom je stanju Ivanusec? Oce li morat na operaciju ili se vraca ubrzo
  • Nino Bule
    12k

    To bi se isto lako rjesilo prvokupom za one s godisnjom, ali nas divni klub nam to nije omogucio
  • Crusades1986
    10.2k
    Ja mislim da nisu, i tu klub treba pocet "vrednovat" dolaske na "manje" utakmice sa nekim bodovima. Kad skupis odredenu kolicinu bodova imas prednost kupnje za tekme na kojima je pojacani interes za kartama. I to pogotovo za ljude iz Zagreba, ne iz drugih krajeva ili inozemstva jer oni imaju otegotnu okolnost naravno.
  • seljak86
    2.5k
    Kužim te kaj hoćeš reći, ali nisu svi takvi izvisili. Jednostavno nikad nije sve tako crno/bijelo
  • flexXy
    2k
    Mislim posto sigurno imaju mogucnost da vide tko je isao na kolko i koje utakmice ove sezone mogli su napraviti da se svi zainteresirani prijave i onda na temelju nekog koeficijenta koji bi bio napravljen dobiju prvi pravo kupit karte. Znam da nije fer prema ekipi kaj nije iz zg ali jednostavno je ovako najpravednije prema ljudima koji su tu svaku tekmu. Zato nam treba dobar loyalty program za clanove ali se to svelo da kupis imaginarni token i mislis da nes odlucujes.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Nije sve crno bijelo, ali 400 dečki koji idu na svaku ne smiju nikada i nikako i ni zbog koga izvisiti.
    To je moje mišljenje.
  • bbb medimurje
    3k
    Jel bilo koji medij prenio info o rasprodanim kartama za 2 sata?
  • seljak86
    2.5k
    Kužim zašto tako misliš, ima previše ljudi koji si biraju samo najatraktivnije utakmice, to sve stoji, i ja se nadam da su ti likovi izvisili. Ali jel netko manje navijač, dinamovac ako ne može na baš svaku utakmicu? Ako dođe na tekmu kad može i stigne? Jel netko manje dinamovac ako ima obaveza zbog kojih ne može uvijek biti na tribini?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Nema to ništa sa obavezama prijatelju. Apsolutno ništa. To je samo kurcobolja. Kakve mogu biti obaveze da ne možeš u subotu gledat Šibenik u Zagrebu, a sljedeću subotu možeš u Split? Nemoj biti naivan.
  • Nino Bule
    12k
    Da nas je 10 000 svaku utakmicu pa shvacam da ima ljudi koji imaju obaveze, ali u trenutnom stanju nas 1500 koji ide na svaku utakmicu smo sigurno veci dinamovci od onih koji sjede doma i gledaju utakmicu, a imaju priliku doci na utakmicu (tu naravno ne racunam ljude koji moraju prevalit jeben put)
  • seljak86
    2.5k
    Ma ok, oko kurcobolje već svi znamo sve. Evo kod mene osobno je bilo da nisam mogao biti na Šibeniku jer sam bio u samoizolaciji (doma svi podobivali koronu osim mene) ali sam bio na Loksi, Rijeci, Gorici itd... i vidimo se na dragovoljcu ak ne budem pozitivan :joke: ... Al nije mi svaki vikend isti.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Lako za tebe. Na tebe sigurno nisam mislio kad sam pisao ono gore :up:
  • marcio amoroso
    33.8k
    ali u trenutnom stanju nas 1500 koji ide na svaku utakmicu smo sigurno veci dinamovci od onih koji sjede doma i gledaju utakmicuNino Bule

    Sto posto istina.
  • deda
    29.5k
    Dobro je. 450 u Osijeku rasprodano. 1470 u Splitu. Ako u KC ne dođe bar 500 ljudi bit ću razočaran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.