• Praskaton
    2k
    takoder prebolio al ne zelim vadit nikakve potvrde nit me ima na stadionu, znam jos par ljudi koji su bili redoviti na utakmicama al od kad je ovih sranja s potvrdama nema ih.
  • seljak86
    2.5k
    Ja sam bio dosta redovit prije tih fašističkih mjera, sad malo manje, al nisam skroz odustao. Jednostavno troškovi testiranja + ulaznice su me natjerali da tome prilagodim redovitost odlazaka na utakmice. Nisam baš na svakoj domaćoj, al ono... uvijek je 50/50 dal me ima il nema :)
  • superhik
    10.6k
    Ulazi stadiona Poljud na dan utakmice bit će otvoreni od 15:00 sati, odnosno tri sata prije početka utakmice.

    S obzirom na to da je prilikom ulaska na stadion potrebno posjedovati EU digitalnu COVID potvrdu, a za gostujuće navijače nije osigurano mogućnost testiranja u Splitu, GNK Dinamo odlučio je organizirati testiranje za svoje navijače koji putuju u Split na utakmicu, a ne posjeduju EU digitalnu COVID potvrdu.

    Testiranje će biti organizirano u petak 11.3.2022. ispod zapadne tribine stadiona Maksimir u razdoblju od 11 do 19 sati.

    Cijena testiranja iznosi 60kn.

    PU splitsko-dalmatinska obavijestila je klub da svi navijači koji putuju u Split na utakmicu, a žele stići na stadion prije početka utakmice, moraju biti najkasnije u 15:30 sati na prihvatnom mjestu u Dugopolju. To je ujedno i posljednje vrijeme dolaska u kojem se navijačima može osigurati pravovremeni dolazak do stadiona. Prihvat organiziranih i neorganiziranih skupina navijača bit će na izlazu s autoceste A1 – naplatna postaja Dugopolje.
  • Crusades1986
    10.3k
    Treba doc sto ranije dolje da stignemo svi uc do pocetka utakmice. Trebat ce 3 gladne godine da soma i pol ljudi prode kroz onaj jebeni mali ulaz.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    također svi probat doći u isto vrijeme na DP, da ne isciliramo. Jer sumnjam da ce nas murjaci furat jedne po jedne ako budemo dolazili tamo.
  • serbus
    3.8k
    Svi kaj idete natjerajte ih glasom da izrađuju nove letke... ovo je već povijest

    tovari.jpg
  • og1986
    2.9k
    Kaj piše to ?
  • serbus
    3.8k
    tovari.jpg

    eto veće...
  • trender
    168
    Lijepo je vidjet da i nove generacije znaju tko je najglasnija skupina bez obzira na suparničku brojčanu nadmoć.
  • NORTE
    9.9k
    Kaj piše to ?og1986
    Kako su BBB osnovali modernu Torcidu.
  • Captain America
    15.2k
    Najbolja navijačka skupina na Balkanu my ass. Nisu ni u Dalmaciji :cool:
  • og1986
    2.9k
    I poništeni pogodak je zanimljiva tema. Ista se situacija nedavno dogodila Dinamu, pa je priznat zgoditak. Nekad ni sudačka procjena nije jednaka prema oba protivnika. Međutim, nećemo o sucima, nećemo na njih svraćati pozornost. Treba se okrenuti svojoj igri.

    Šjor "nećemo o sucima, ali ipak hoćemo " kalinić

    Još se lik nada da će na spisak za Katar, a HNL mu je prejak.
  • reziser
    6.5k
    :strong: :heart:
    2yy1p777dbshnf8r.jpeg
    qrp4b4emmdvqxwfa.jpeg
    7vtv2teysulgp5gx.jpeg
    0t3ehz475www8vj2.jpeg
    42uzzbny39h265ev.jpeg
  • superhik
    10.6k
    Bila vojska opet sanja duboki san
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.