• Mlađi referent
    10.6k


    Golman je van gola.
    Bliže golu Katra od žutog igrača je samo jedan crveni, a trebaju bit minimalno dva, inače je to golman, ali u ovoj situaciji ne. Zato je offside.
  • Captain America
    13.9k
    Možda je njegovo visočanstvo emir dogovorio s Ekvadorcima iz 2 u 1.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    bar nekome ko se bavi nogometom su mogli... al neka ih svi natrpaju...s.korea je brazil za oveJaro

    Kome?
    Mislim, sjeverna koreja...to je nerealno.
    Kina je bila dobra opcija, al ono imali su dvoje OI u zadnjih 15 godina, dodatno SP je i za njih prevelik trošak.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Koliko me bole oci od ove tekme, odoh ucit za kolokvij zabavnije je :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    U Lutriji 2,30 na Senegal u sljedećoj utakmici... Supersport smanjio na 1,80, PSK izbacio iz ponude.
  • Logistika
    1.1k
    Druga opcija u kandidaturu je bio USA...sa najboljom ponudom,i sa svom infrastrukturom...njih je gurao Blatter,i tad je prvi puta skuzio koliko su u problemu,jer ionako su bili u sto skandala...nakon sto su Amere izbacili,i nakacio im se FBI na vrat. USA je imala stadionsku,hotelsku i tranzitnu infrastrukturu potpuno riješenu. To je čini mi se prvi puta da su dva prvenstva odjednom izabrali. Kadar u FIFI je bio star,znali su da im je kraj,kroz te pare su si isplatili "provizije"
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Tko je statistički najgori domaćin u povijesti prvenstava?
  • Logistika
    1.1k
    sto se tiče prezentacija domaćina nikad se ne smije zaboraviti kakve krađe i navlacenja su bila za onu Koreju čini mi se. Talijane ubili skoro na terenu
  • Mlađi referent
    10.6k


    JAR, jedini kao domaćin nikad nisu prošli prvu fazu
  • Captain America
    13.9k
    Meni se čini da JAR jedini nije prošo dalje. Al ima ovdje hc statističara pa nek me isprave.
  • Logistika
    1.1k
    3. Japan 2002 (Domacini sa Korejom,oni do polufinala. Japan prvi u grupi,ispali od Turaka,onda)
    2. USA 1994 (pobjedili jadne Kolumbijce,pa im onaj Escobar ubijen,USA prošla grupu)
    1. JAR
  • Infinity
    15.2k
    JAR je jedini domacin koji je ispao u grupi. Domacin prvenstva je rijetko ispadao prije polufinala. Nije ni cudo s obzirom da su domacini bile uglavnom nogometne zemlje. Svica i Svedska nisu neke velesile, ali su dovoljno dobri da kao domacin mogu daleko.

    Katar je toliko los da im nista pomoci ne moze. Pa Hrvatska ih je s mladom reprezentacijom nabila. Imaju je*enu srecu sto igraju s Ekvadorom i sto ce primiti 3-4 gola. Da otvaraju s Argentinom popili bi 7-8 komada. Ako se holandezima na vrijeme otvori nabit ce ih ko djecu, a vjerujem da ce htjeti. Sigurno su 'gladni' nakon sto su 2018. propustili takmicenje.
  • Krizy
    36.2k
    Orsato odlično sudi, izgleda da nije imao crvenu kosu kao dijete, nisu ga ismijavali pa nema empatije prema domaćima
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Hvala na odgovorima, JAR je upisao remi i pobjedu, ovi ako zabiju gol bit ce cudo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.