• marcio amoroso
    32.4k
    Najviše mrzim kad kurvetine i dronfulje krenu pametovati :vomit:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Gdje se moze prijavit govor mrznje nadleznim institucijama u Kataru?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Niskozemci, Njemci i Danci navodno hoce :lol: Na slijedecem ce takva traka biti obavezna:rofl:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Uskoro ce svaka ekipa morati imati predstavnike svih rasa, religija i seksualnih opredjeljenja. Ne znam jesam koga zaboravio.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Svaki dan umre 15 tisuća djece od gladi, a njima je glavna tema homoseksualnost. Djubrad i stoka koju treba tući gdje ih se god sretne. Ebala ih njihova prava. Stoka :vomit:
  • deda
    27.9k
    Igrače se kažnjavalo jer su nosili poruke Hvala ti Isuse na majici ispod dresa, a što onda ovi očekuju. Ovo je čista politička poruka. Jel možemo mi nositi band s natpisom "Vukovar" recimo?
  • The Undertaker
    4k
    Mislim da je FIFU strah da bi otvorili Pandorinu kutiju jer ako može LGBT onda mogu i izbjeglice, Kurdi, Ujguri, Jemenci, žene, pobačaj, smrtna kazna, gladni, lake droge, radnička prava, klima... Red je dugačak.
  • Infinity
    15.2k
    Traka je dio opreme i FIFA ima puno pravo da odredjuje kakva moze ili ne moze biti.

    Sasvim je razumljivo da ne mogu dozvoliti da netko na taj nacin salje neku poruku, jer bi sutra mogao biti cirkus. Prvo bi isle politicke poruke, a onda bi traka lagano postala 'mjesto za vasu reklamu'.
  • maddaddam
    2.9k


    U prvih 1:30 možemo vidjeti zašto je Srbija najveći favorit na mundijalu :cool:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Procitao sam negdje dobar komentar. "Strah od jednog zutog kartona jaci od borbe za ljudska prava". Eto o kakvoj se borbi radi i o kakvim se bitnim pravima radi :lol:
  • Jurki
    8.7k
    Na kaj se taj nogomet sveo? Klecanje zbog crnaca, propagiranje pederske ideologije.
    Svako ko propagira pederluk nek ispadne odmah u grupi.
    Jebo im pas mater.
    Da je onaj brko živ, taj Neuer nebi branio za Njemacku nego bi skiknul u nekom logoru.
  • Krizy
    36.1k
    Prisjetimo se odlične lopte Gavranovića za Shaqirija
  • immerwieder
    1.2k
    Moha starta protiv Engleza
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.