• Fanboy
    2.2k
    Oršić nije kriv što osim Dinama svi klubovi ispadnu do Velike Gospe,
    Što nakon dvije medalje na SP-u mi nemamo pošten stadion, a jedini nam grade Mađari,
    Što se stalno oko HNS-a vrti mafija,
    Što u upravi imamo upravo borbu dvije mafijaške struje,
    Što na većinu tekmi u HNL-u dođe maksimalno par tisuća ljudi i to ako
    Što se za trenere većinom postavljaju miljenici "struja", pa je najjača generacija Dinama nakon dugo godina morala gledati Krkijeve i Kopićeve maštarije, a kao zamjena je uzet 70-godišnjak da zadovolji obje struje...

    Ajmo malo realnosti, čovjek je na vrhuncu karijere i normalno da se želio okušati u najjačoj ili jednoj od najjačih liga Svijeta, zabio je za broncu, zabio je Brazilu i Španjolskoj, rušio nekoliko najjačih svjetkih klubova. Pa zar nije normalna želja da ode van, da se jednog dana kada ostari ne muči što bi bilo da sam ostavio malo više traga na svjetski nogomet.
    Nažalost, naletio je na neznalicu od trenera i jako loš klub, trebao je više promisliti kod izbora, no ni malo mu ne zamjeram. Niti Olmu, niti Gvardiolu niti bilo kojem igraču koji je srcem igrao za Dinamo i donosio nam veselje.
    Na kraju, svaki od vas će promijeniti posao ako mu se pruži veća plaća, bez obzira koliko je na starom mjestu dobra.

    Uprava pola godine nakon silnih prodaja ne može dovesti običnog lijevog beka, a Oršić bi trebao sanjati ambicije europskog dinamovog proljeća i to nakon što odlaze redovito najbolji igrači...

    Realnost je ova, neka se riješe ove gore sve točke da liga postane konkurenta na europskom planu, neka posjeta poraste za 50% minimalno, neka se izgrade zadovoljavajući stadioni krenuvši od Zg-a, neka nam sjedne normalna uprava sa pravim ambicijama prvo kluba, a ne svojih interesa.

    U tom slučaju ću igraču moći reći, imao svi sve ovdje na pladnju, kuda letiš van, pa novi stadion pun navijača, ambicije kluba i zdrava atmosfera. Ovako mu nemam što zamjeriti, i želim mu prvo puno sreće da se riješi ove neznalice od trenera, inače engleske ne volim napuhanke koje redovito Dinamo i reprezentacija školuje( hint onaj lik na klupi Kanade).
    Po meni je ovo čisto iživljavanje što radi Oršiću, nadam se da neće potonuti, i da će nekako utrpati koji gol jer ovo je drastičan udarac i na psihu igrača.
    Dječački snovi nisu ništa loši, Orša je u svakom smislu legenda i ljudska te moralna veličina.
  • maddaddam
    2.9k
    b_230131080.jpg?v=2



    Napadač Sulejman Krpić novi je nogometaš Željezničara.

    Krpić i Željezničar su postigli dogovor, a ugovor će biti potpisan u narednim danima, te će se iskusni 32-godišnji napadač uskoro priključiti ekipi na pripremama.

    Bivši kapiten Plavih se tako nakon tri godine vraća u klub s Grbavice gdje je ostavio dubok trag.

    Krpić je Željezničar napustio krajem decembra 2019. godine kada je karijeru nastavio u južnokorejskom klubu Suwonu, što je bio transfer u kojem su Plavi inkasirali blizu 500.000 KM, što je u trenutku teške finansijske situacije bila ogromna cifra.

    Nakon Suwona, Krpić je igrao za Astru iz Rumunije te Tuzla City i australski Western Sydney, a njegov dolazak na Grbavicu će svakako biti veliko pojačanje za Željezničar, koji je u prvom dijelu sezone imao velike probleme s pozicijom napadača.

    Ukupno, Krpić je za Željezničar odigrao 54 utakmice u svim takmičenjima, a postigao je 31 pogodak i upisao jednu asistenciju.

    Željezničar je u prvoj polusezoni postigao 24 pogotka, a najbolji strijelci Plavih su Štilić, Amoah i Hodžić, koji su postigli po četiri pogotka, dok je Haračić postigao tri pogotka. S tim u vezi, jasno je da će dolazak Krpića kao izrazitog golgetera biti veliko pojačanje.

    Plavi su trenutno na četvrtoj poziciji na tabeli sa 29 osvojenih bodova, četiri više od Sarajeva i četiri manje od Borca koji je treći, s tim da imaju i utakmicu manje, tačnije odgođeni derbi sa Sarajevom.


    142562.bin.jpg

    Sulejman Krpić potpisao za Dinamo na 10 godina

    Napadač Dinamove juniorske momčadi Sulejman Krpić (rođen 1. siječnja 1991. u Orašju) i U-19 reprezentativac BiH u petak je u Plavom salonu svečano potpisao 10-godišnji ugovor s “klubom svojih snova”, kako je sam rekao.
    - Suljo je moderna prva špica, agresivnan napadač koji ide ravno na vrata, dobar je u zraku i nemilosrdno zabija, pravi ‘killer’ - rekao je šef omladinske škole Dinama Romeo Jozak.
  • Keyser Soze
    8.1k



    :rofl: :rofl: :rofl:

    PS: obavezno poslušati monolog Krune Jurčića
  • Ali
    1.9k
    Orsa je ocito sam sebi i svom agentu vjerovatno jos jednom potvrdio svoju najvecu izjavu : " nema veceg kluba od dinama !"

    To si je vjerovatno izgovarao u tisini danas u tunelu, ako postoji tunel u 4 ranku engleske lige dok je ispred njega umjesto broncanog petka izlazi neki junior koji se i sam pita, da li da ovog hrvata pitam za selfie na poluvremenu ili da sacekam nakon tekme
  • og1986
    2.9k
    Sada je i meni palo na pamet. Zamislite tog klinca, 17-18 godina. Ide igrati neki nebitan kup tamo promoviran iz juniora u b momčad. I pored njega stoji lik koji je pred mjesec i pol zabio za pobjedu Hrvatske i osvajanje brončane medalje na svjetskom, isto tako asistirao za gol protiv Brazila.

    Neznam tko je više bio iznenađen u toj situaciji klinac ili orša.
  • Jaro
    5.6k
    taj klinac vjerojatno nema pojma ko je Orsic realno...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kad sam prije 17 godina posjetio stamford bridge po prvi put, išao sam u obilazak stadiona i vodič pita ljude za koji klub navijaju i nakon kineza i japanaca koji vole chelsea od kad su otvorili oči prvi put, pita mene i ja kažem "dinamo zagreb".. naravno morao ponoviti još barem jednom i lik pojma nema. Kažem mu da je Mario stanic igrao u dinamu. Ali opet pojma nema.

    Uglavnom već onda shvatio da ako nisi iz top klubova lige petice, Englezi ne znaju da postojis. Tako da isto vjerujem da klinac iz b ekipe nema pojma tko je orsic.

    Također, znam iz prve ruke da Englezi baš i ne prate druge klubove osim svog po Europi pa vjerojatno nisu ni vidjeli orsine golove.
  • thomas22
    256
    Po pitanju dinama se u tih 17god puno promjenilo...nedavno u podzemnoj u njemačkoj dvojica švaba nabrajaju dinamove igrače u europskim klubovima i to jako dobro i one "manje" poznate tipa rahmani i jakić i na kraju zaključuju da oni vode neki klub uvijek bi kupili dinamovog igraca zbog pedigrea i male mogucnosti u grešku. Mozda bas ti klinci u engleskoj prate jako nogomet i znaju jako dobro Oršića.
    Ovdje na forumu su danas svi jako pametni oko Oršića, nema ga u klubu mjesec dana, a neki ga cak i omolavažavaju i rubno vrijeđaju. Halo, mi smo dinamovci, a to je Mislav Oršić, igrač koji nas je godinama cinio ponosnima do neba! Izabrao je pogresan klub i težak put ali u njega ne sumnjam nimalo jer sam vidio milion puta u dinamu njegov karakter i stav, pošten i pobjednički i zato uooce ne sumnjam da se Mislav bude opet sam izboril za sebe i svoju poziciju.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja se nadam da ne bude pa da će na ljeto na zadovoljstvo svih, vratit sw tamo di pripada
  • og1986
    2.9k
    Vlasnik Southamptona Dragan šolak, ujedno i vlasnik Telemacha, nove TV i n1 dužan je 4.1 milijardu €.

    Sada kako će se ta situacija prenijeti na klub...
    Al ga je oršić upiknuo. Iz dana u dan gore vijesti.
  • vjeko1701
    5.9k
    Al gledajući to iz perspektive Istre gdje su svi navijali da mu se proda klub jer ga Španjolci ne vode nikud...a sad su pod njima u realnoj borbi za europu dok pitanje kaj bi bilo pod Šolakom.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja kad sam nedavno išao bogami je vodič znao a i svi na kartama.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Orsa danas niti na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.