• Mlađi referent
    10.4k
    5nb6p12bsdx8ve2p.jpeg

    Orša igra za B momčad…
    Jasno nije jedini, ali koji k
  • Krizy
    35.4k
    Bar se ne mora misliti hoće li u prvih 11 ili na klupu sutra protiv Brentforda. Očito ni na tribinu :sweat:
  • vjeko1701
    5.9k
    Razumijem ja okušati se u PL ali zbilja mu ovo nije trebalo. Ako ništa drugo, barem dobar argument za Dinamo ako bi mu u budućnosti ključni igrači birali između ostanka do kraja ovdje ili odlazak u nekog davljenika lige 5.
  • Neki tip
    19k
    Jel Oršić najjači Hucikin pulen?

    Ili da preformuliram - zastupa li Branko Hucika ikog iole relevantnog osim Mislava Oršića?
  • Infinity
    15.2k
    Jest. Orsa, Kule i Tibor su neki igraci. Ovo ostalo 'druga liga'.
  • plavi67
    920

    :gasp: o majku ti... pa njihov trener nije normalan...
    uzas, od svjetskog prvenstva do b momčadi davljenika premier lige...žasu!
  • Papastrumf
    9.4k

    Ne, nego on nije normalan. Od igranja u ligi prvaka i europskoj ligi svake godine, od idola tisuća klinaca u Zagrebu, od idola maksimirskog sjevera do zadnje ekipe Premiershipa i borbe za ostanak i goli život. Jebo ga Hucika, da ga jebo.
  • plavi67
    920
    raspravljalo se već o toj temi. njegova odluka, kaj je tu je, čovjek je htio vidjeti kak je tam. ugl čovjek je tamo mjesec dana, koliko, nije dobio pravu priliku tako da ....
  • masacusec
    3k
    Pa nije dečko otišao u jebeni hajduk pa da se sada sere po njemu! Otišao je svojevoljno, zasad mu ne ide i najveći gubitnik u čitavoj priči jest on sam!
    Bit će bolje
  • Krizy
    35.4k
    Jebo ga Hucika, da ga jebo.Papastrumf


    "...prokleti tajni agent" :sweat:
  • Eduardo
    17.2k
    Hodžić se izgleda vraća u Želju.
    ll1p1z3hx368ohtg.png
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Zao mi je orse jer je odličan dečko i zahvalan igrač, ali s druge strane mi je drago samo da se naši ljudi smire i prestanu precjenjivati prvenstveno i hnl, a i Dinamo ( Dinamo ipak u manjoj mjeri). Uglavnom Orsa je uvijek bio igrač koji nije radio razliku na terenu igrački, čak ni u hnl, bilo je utakmica gdje bi bio i jedan od gorih na terenu jer on jednostavno nije niti tehnički fin igrač, niti 1 na 1 mocan. On je igrač svjetske završnice, a kada ga ne bi išla završnica bio bi ispodprosječan. Uvijek sam i realno gledao na njegovo mjesto u reprezentaciji i draže mi ga je bilo vidjeti da uđe 15-20 min kad lovimo rezultat nego da igra na postavljenu obranu kao tipa u Danskoj sto je igrao, Argentine na sp ili protiv Arabije u prijateljskoj jer kad nema previše prostora za sut nije iskoristiv. A u hr je prevelik hype i oko igrača Hajduka i oko igrača Dinama. Po našim Dinamovim navijačima Oršić je trebao biti ispred perisica, a po hajdukovim Livaja ispred kramarica, a krama čovjek koji daje godinama 10 plus golova u bundesligi. Jedno je hnl, drugi svijet su top 5 lige. Dinamo da skine skalp chelseaju moraju svi igrači odigrati najbolju utakmicu sezone, a Chelseajevi igrači najlošiji i još uz to moramo imati i sreće. Npr u Zagrebu Chelsea je dominirao, a igrači im bili na 30 posto, a naši na 150 posto. A vani u top 5 ligama pogotovo u premier ligi svaki vikend igraš protiv najboljih na svijetu, a u Dinamu 4-6 puta u ligi prvaka godišnje ako se plasiraš i nakon tekme lige prvaka ne možeš Gorici šutnuti 90 min na gol koliko se ubiješ u tim tekmama. Drago mi je samo da ljudi malo stanu na loptu i prestanu pljuvati naše igrače poput Vlašića nakon par mjeseci neigranja ili Brekala također nakon par mjeseci klupe jer svakoga to stigne kad tad u karijeri i vani se teško izboriti. A za našeg Mislava iskreno se nadam da ćemo ga kao legendu kluba vratiti na ljeto i da će ovdje ponovo zabijati
  • BBBaranja
    1.9k
    Tražio je kruha preko pogače,a sad nek se bori jebiga.
    Možda će poslužiti kao dobar primjer ostalima da ne srljaju.
  • Boysica
    441
    Koji idioti znala sam , ja sam bila proziv da ode iz Dinama upropastit ce ga totalno , u drugu momcad neznaju oni sta imaju a i sta se mogao pokazat u 113 minuta utakmice nije se ni prilagodio .
    Orsa vrati se
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ma ne bih tako to gledao, za mene iskreno nelogičan potez je bio da ide tamo jer sam znao da je premier liga prevelik zalogaj za njega, a Southampton pogotovo jer nisu ofenzivna ekipa gdje njegov sut može doći do izrazaja. Ali opet ne bih rekao da je trazio kruha preko pogače, ima 30 godina u Dinamu je ostvario sve sto si je mogao poželjet i legitiman izbor je bilo okušati se u premier ligi makar i pogriješio. A klub je zadužio da ga treba primiti nazad kad god bude htio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.