• Boysica
    441
    Ja nikad nisam ni prezalila sto je otisao , nit sam bila da ide glupa mu je odluka od uvjek je bio miljenik sjevera .
    Miran tih samozatajan a ma terenu zvijer , i fali Dinamu ma laj god rekli i niko mu nije zamjena.
    Jos sad i Petko ne igra uzas
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ljubazno Vas molimo da se legende ne nazivaju idiotima. Unaprijed Vam se zahvaljujemo. Srdačan pozdrav, Puxigadjurdja.
  • Krizy
    35.4k
    A klub je zadužio da ga treba primiti nazad kad god bude htioOdglavedopetedindijete

    Dinamo je veći od igrača, svi bi trebali biti zahvalni jer su igrali za klub poput Dinama i jer ih je Dinamo "katapultirao" u svijet i osigurao tako velike plaće, mogućnost da igraju u najjačim ligama, za reprezentaciju...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ne treba pretjerivat s tim ‘zadužio klub’, jest dao nam je puno, ali ajmo malo stat na loptu ( prvi ja pa svi drugi)

    Oršić je igrač kojem bi vrhunac karijere bila Koreja da nije bilo Dinama. Ovako je postao milijunaš i dobio priliku igrat na velikoj sceni.

    On nam je dao 4.5 godine ( i to preko one stvari jer bi otišao još prošlu zimu da klub nije blokirao transfer) , u klupskoj povijesti ima bezbroj igrača koji su duži period proveli ovdje, a poneki nisu etiketirani kao legende samo jer nisu imali sreće i igrali su u periodu kad je oko kluba sve bilo toksično.
  • Captain America
    13.3k
    Kako stvari sada stoje, Soton će izletit van, a Mislav će se jednog dana moći pohvaliti da je igrao protiv Citya, Chelseaja, Tottenhama i West Hama uz malu napomenu da je to bilo u dresu Dinama.
  • og1986
    2.9k
    Čitam izvještaj sa utakmice. Soton dobio 1:0, njihov kapetan zabio iz penala.

    Iz tih par slika koliko sam vidio, teren nešto u rangu Karlovca pomoćni.
    Dosta dobro iskustvo igranja na engleskim terenima dosad.

    Edit: igrali su pomiješani sa juniorima. Od Oršića su spomenuli samo 2 ubačaja...
  • Neki tip
    19k
    ljubazno Vas molimo da se legende ne nazivaju idiotima. Unaprijed Vam se zahvaljujemo. Srdačan pozdrav, Puxigadjurdja.puxigadjurdja

    Pa idiotima je nazvala ove iz Southamptona, ne Oršu.
    (na stranu rasprava tko je legenda, tko nije, u tome mi se ne sudjeluje, ali napao si (ljubazno) Ivku ni krivu ni dužnu :))

    Evo podsjetnika:

    Koji idioti znala sam , ja sam bila proziv da ode iz Dinama upropastit ce ga totalno , u drugu momcad neznaju oni sta imaju..Ivana39
  • SAS1987
    13.3k
    Oršić nama je posljednjih sezona priuštio puno veselja i ponosa ali realna činjenica je da mu je želja prema igranju u Premiershipu bila veća od ljubavi prema Dinamu. Ja mu to ne zamjeram. A odgovor na to ak se je zajebao ili ne je isključivo njegov. Ak je njemu žao onda se zajebao, ak mu nije žao onda se nije zajebao.

    Edit: Ja volim ljudi čija djela su konzistentna s riječima i jako me je razočarao ko osoba da je nakon izjave "nema većeg kluba od Dinama" otišao u Southampton. Nemam problema s odlaskom al imam problem s takvim patetičnim izjavama kad je znao da želi otići u bilo koji klub Premiershipa. Pa makar najlošiji. Nije mu to trebalo.
  • Captain America
    13.3k
    Ja volim ljudi čija djela su konzistentna s riječima i jako me je razočarao ko osoba da je nakon izjave "nema većeg kluba od Dinama" otišao u Southampton.SAS1987

    "Ja ću sigurno ostati i dalje u Dinamu..." Ova izjava ničim izazvana nakon Brazila mu također sigurno nije trebala.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    mea culpa. Kolegici najiskrenije isprike.
  • Patak
    2.2k
    Koliko ima kolegica na zoni uopće, zna li netko?
  • Neki tip
    19k


    Slažem se da je Oršina zvijezda malo potamnila odlaskom, ali vidim da vas se dosta referira na tu izjavu koja je odlaskom, kakti, izgubila snagu i smisao.

    S tim se ne slažem.

    Ne vidim kontradiktornost između djela i riječi u ovom slučaju.

    Dinamo za Oršu i dalje može ostati najveći klub, ali mu npr. liga na koju se odnosi 80% njegovih utakmica baš i nije najnapetija.

    Ponestalo mu izazova. Želi, nakon potucanja po Koreji i Kini i ispunjenju sna u Dinamu, okušat se u najjačoj ligi, bla bla.. ovo nabrajam na primjer, ne nužno kao stav.

    Nit ga opravdavam, nit imam pred kime, nitko ga nije zamrzio. Samo velim da igranje za "najveći klub" ne podrazumijeva i da si igrački posve ispunjen.

    Pa ni u Realu nisu svi zadovoljni uvijek i svime.

    Da ne duljim dalje, mislim da će i nakon karijere Oršić smatrati da je u Dinamu bio u najvećem klubu (jer to je u njegovoj karijeri Dinamo i objektivno, ne samo emocijom).

    A jel mu se odgovor na taj izazov isplatio.. to nek si sam odgovara.
  • SAS1987
    13.3k
    S tim se ne slažem.

    Ne vidim kontradiktornost između djela i riječi u ovom slučaju.
    Neki tip sa Zapada

    Ko da muškarac kaže ženi... Volim te najviše na svijetu ali nisi mi više izazov, idem sad je*ati "najružniju" ženu izbora za Miss Svijeta )

    Ništa protiv Oršića koji će meni uvijek biti drag kao igrač i osoba te će uvijek biti legenda kluba.

    Da ne idem dalje u ovu raspravu, "agree to disagree" :grin:

    I da ovaj komentar nije bio uzaludan stavljam i najružniju ženu iz Top 20 Miss Earth :lol:

    o7evjwpffu926b73.jpg
  • Neki tip
    19k
    Volim te najviše na svijetu ali nisi mi više izazov, idem sad je*ati "najružniju" ženu izbora za Miss SvijetaSAS1987

    Možda se nada(o) da će ova "ružna" razglasit kako je dobar u krevetu pa će bar na kratko i neku zgodnu prijateljicu maznut prije nego što mu se prestane dizat. :eyes:

    U startu dost loša paralela, ali kad si je već ubacio.. :lol:

    A gle, i žena pristala da se rastanu, uzela stan i auto..

    Voljeli se, nije od nje dobivao sve što misli da mu treba, rastali se sporazumno i bez ružnih riječi, on otišao *ebavat ružnu misicu, poslije će mu biti žao.

    Znači li to da misli da je ružna misica zaista bolja od njegove žene i da ju nikad zapravo nije ni volio?

    Po meni ne, napravio je glupost, sjebao odnos s voljenom ženom radi kratkotrajne avanture od koje čak nije ni dobio ono čemu se nadao. A ona uzela stan i auto i misli si "molit ćeš ti mene da se vratiš..".

    Jebote, fakat neviđen slučaj.. :lol:

    (E *ebala te usporedba da te je.. :lol: ali zahvaljujem(o) na "ružnoj" misici s fotke)
  • SAS1987
    13.3k
    E *ebala te usporedba da te je.Neki tip sa Zapada

    Ja sam populist pa sam potražio populističnu usporedbu :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.