• bbb medimurje
    2.9k
    A nije nam ni bartol franjic nista bolji
    Stalno zamjena u wolfsburgu
  • LM1995
    1.7k
    Nebitan “prestiž” i nikaj više. Više im se isplati i reputacijski i financijski ostati u ligi nego osvojiti kup koji je manje prestižan od FA kupa.
  • Jurki
    8.7k
    Ovaj moj upis moze i u nepopularna misljenja. Ali transfer Orsica i Franjica nam moze biti nekakav indikator i alarm kak se zapravo lose radi s igracima kod nas u klubu i u Hrvatskoj. Ok, na stranu megatalenti koji su kupljeni kao projekti jacih razvojnih klubova.
    I zapravo gdje smo kaj se tice struke i rada opcenito.
    Kaskamo jako za Europom.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nije bas orsa kvalitetom igrac za kojeg mozemo reci biti ce novih (o zaslugama da i ne govorim), ako se za neke normalne pare moze vratit na ljeto odbit takvo nesto bi bilo suludo, mi takvu kvalitetu ne mozemo platit/kupit i on daje dimenziju vise u europi, vrlo brzo cemo i vidjet u europi koliko je teze bez takve ekstra klase koja donosi valjda 50%+ golova u eu natjecanjima
  • Nino Bule
    11.5k

    Sta se tocno lose radilo sa franjicem i orsicem ?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nismo ni ništa loše radili s njima nego oni nisu za taj nivo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    tim više je naša struka zaslužna sto su oni tako dobro izgledali kod nas
  • Ludovic IX
    5.5k
    Franjić je top prodaja. on je HNL igrač kojem je jedina prednost što je jednako loš ili jednako dobar na više pozicija
  • Jurki
    8.7k
    njih sam uzel za primjer.
    Znaci igraci koji nisu megatalenti. I koji trebaju biti pojacanja, vaditi kestenje iz vatre na jacoj razini.
    Pa samo je dosta pogledati kak nasi klubovi dobe po picki u KL.
    Mi smo zbog definitivno nestrucnog rada struke nedorasli u Ligi prvaka. A talentiranih nogometasa ima.
    Ok problem je i jacina lige.
  • Markelo
    2.5k
    Oršić je igrač konteksta. Znao je i kod nas bit neprimjetan po mjesec dana, no mi smo ga čekali i na kraju bi ga dočekali. Southamptonu on nije toliko bitan. Na ljeto, ponudit 1,5 do 2 milje i uzet ga nazad, ovi neće puno cicijat oko iznosa
  • Ludovic IX
    5.5k
    sorry, ali nismo nedorasli zbog nestručnosti.. nismo dorasli jer ne trošimo 20-40 miliona na igrace po transfer roku..

    mi smo blizu nekom prolasku ali ne zbog kvalitete pojedinca već zbog momčadi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja nemam pojma sta si ti napisao, tko smo to mi ? Dinamo ne dobiva po picki u KL nego je top 30 klub europe i sa svojim budzetom ostvaruje ne vrlo dobre nego odlicne rezultate, ostalo su gluposti

  • LovroZG
    1.3k
    Itekako jest.

    Da je završio karijeru u Dinamu pjevale bi se himne i ode. Ovako, jedan odličan igrač koji je ostavio dubok trag u Dinamu i bio predvodnik odlične generacije, no kako je i kolega rekao, ALI, sve je to napustio da bi otišao u premier ligu u klub koji se bori za opstanak. "Da isproba engleske travnjake". Na svoju inicijativu...
    og1986

    Pogreška u koracima reko bi. Je da je to stvar ukusa ko šta deda kaže, al ne možeš mi nekog igrača proglasit sebi legendom i onda to retroaktivno povuć kad ode. To je razbacivanje pojmovima.

    Za mene je Ademi recimo legenda i niš šta napravi to više neće promijenit, a Orša je bio blizu tog statusa zbog svog doprinosa od kad je potpiso za nas, al jbg, sad je otišo i nek mu je sa srećom.
  • Jurki
    8.7k
    pod MI sam naravno mislil na Dinamo. I naravno da Dinamo ne dobiva po picki u Kl kad ju ni ne igra, vec kak sam napisal nasi klubovi. Klubovi iz hnla.
    A i dal bi se okladiti da bi sa trenerom izvana s momcadi iz ovogodisnje lp prosli tu grupu. Drugi nebi vjerojatno bili ali treci mogu slobodno reci da bi bili.
    Pa pogledaj cacketa..tira svoje i ne jebe zivu silu. A svi vide kaj ne valja.
    Mlađi strani trener koji je presel npr francusku, spanjolsku ligu i koji je takticki potkovaniji bi vise od ove identicne ekipe zvlekel.
    Hoces Dalic.. ista stvar.. covek rođen pod sretnom zvijezdom. Nekaj si naumi i nebu to mijenjal. A dal to bilo dobro ili ne.. to mu je nebitno. I onaj blagoteleci pogled.
  • Nino Bule
    11.5k
    Naravno da bi bolji trener izvukao vise momcadski samo ne znam kakve to veze ima s orsicem i franjicem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.