• Efes Pilsen
    6.8k
    Pa dobro, nije sad u mjesec dana propao. Malo ga je trener prozvao i sigurno ce dobit jos sansi.
    Kod nas je bio udarna igla, sve je islo na njega, na ruku mu je isao i Petkovic koji je uvijek gledao vise gdje je Orsic nego gdje je gol. Za nas je on brz igrac, za Premiership je on prosjecno brz igrac. Treba mu jedan gol da ga malo digne i da mu krenu vjerovat vise, a sad hoce to docekat..
  • Eduardo
    17.2k
    ima veze s orsicem i franjicem jer bi kvalitetniji trener mogao/znao ukazati na greske u igri igraca. A cacke to ne zna.
    Cacke je Drmica koji je prije 8 mjeseci zabijal ko na traci, pretvoril u Slepicku. sad taj isti Drmic nebre pogoditi nebo.
    Pa valjda bi trener koji zna kaj dela slozil koncept po kojoj bi taj Drmic zabil bar 15 u sezoni.
    Jurki

    Čačić je uopće trenirao Franjića?

    Drmić je sam sebe pretvorio u Slepičku. Trenutno je na 8 golova u sezoni, a da je zabio 1/3 onoga što je morao bio bi već i blizu brojke od 15 komada. Ima Čačić svoji krimen, ali u ovom kontekstu mislim da ova tri igrača nisu dobar primjer.
  • Eduardo
    17.2k
    Dennis Gyamfi potpisao na dvije i pol godine za Den Bosch.


  • Fanboy
    2.1k
    Orsic bi mogao naslijedit Balabana kao najgori transfer PL. Jos jedna njegova losa tekma i nece vise vidjet terenaOlmic

    Po čemu ? Ja sam jedino vidio da je trener Southamptona žešća neznalica, zadnji klub na tablici gdje je Oršić u ligi odigrao ravno 6 minuta + sudačka nadoknada.

    U dvije utakmice kupa je startao, odigrao do 57 i 63 minute. Prvu su izgubili 0-1, primili gol nakon Oršićeva izlaska dok su drugu dobili 2-0, oba gola pala dok je Orša bio unutra .

    Od dolaska je jedva dobio normalnu utakmicu, igra u najgorem klubu PL koji stvara malo šansi. Trener koji da izjavu da nakon toliko malo adaptacije treba više, bez realnog gledanja situacije u kojoj se klub nalazi je već sada zreo za otkaz.

    Žao mi ga je jer on bez problema u napadački orijentiranim momčadima može biti klasa i u ligama petica. Pa Olić i Mandžo su napravili vrh karijere uz dosta limita...
    Po nekoj statistici je možda bio naš najefikasniji igrač SP-a, a ovom treneru Southamptona je dokaz dvije teme po 50 minuta...
    Koji lik...
  • plavi67
    920
    slažem se
    ko je taj?

    ...ali Orša kud ideš u klub za koji igra duje ćaleta car :D šalu na stranu ali klub je uzasan od trenera do igrača...
    šteta, Orša mi se čini da je baš za dinamo i tu je trebao ostati do kraja, fućkaš engleze i njihovu kišu i lošu hranu..no razumijem njegovu želju, teška odluka...
  • Ludovic IX
    5.1k
    pa još jedna legenda. dobro da njegov potpis nije na onome..
  • plavi67
    920
    iz Leicester b momčadi ili juniora i to valjda igrač s klupe, žasu
    hahaha baš to
  • Eduardo
    17.2k
    ko je taj?plavi67

    Desni bek koji je došao iz Leicester Citya, ali nije mrdnuo dalje od druge momčadi.
  • LovroZG
    1.3k
    Definitivno drukčije razmišljamo. Meni nema smisla da se nečija ostavština tretira drukčije samo zato jer je u jednom trenutku otišo. Ono što je napravljeno, pogotovo na terenu, mora bit neizbrisivo, a ne podložno različitim interpretacijama.

    Ove "legende" od neki dan su sprdačina i to nije vrijedno spomena, kao ni većina imena s tog popisa.
  • Nino Bule
    11.3k
    Đira izgleda u sibenik, tomecak u goricu
  • Efes Pilsen
    6.8k
    nije izbrisano, nece nikome bit ti golovi i pobjede manje vazne. E sad taj ALI imas 30 godina, 2 tjedna ranije kazes s broncom oko vrata da ostajes.. mogao je bit jos veci :grin:
    Mislim, nije to laka odluka, posebno kad vidis kako neki ljudi pisu nakon par losijih utakmica. Imam osjecaj da bi njegov ostanak ostavio jacu crticu samo onim najzagrizenijima, starim romanticarima..
  • LovroZG
    1.3k
    mogao je bit jos veci :grin:Efes Pilsen

    To svakako. I meni je bilo žao kad je otišo, al jebiga, tak je kak je. Čekamo sad nove igrače koji će se isprofilirat u nešto više od običnih profesionalaca.
  • maddaddam
    2.9k
    Index otpisao Oršu :zip:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Bivsi igrač Dinama Dejan Radonjic u Šibeniku, odlično iskusno pojačanje za opstanak u ligi. Nadam se da će dobit potrebne golove sa njim
  • Nousername
    613
    Halilovic sluzbeno u Arisu.Meni je samo nejasno kolko nesposobnu upravo i trenere mogu imati u tome klubu kad uzimaju igraca koji svakih par mjeseci odlazi u novi klub.Nisam pratio Rijeku ove sezone al mi se cini da on vise nije za prvoligaski nogomet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.