• Neki tip
    19k
    jasno, mislim da bi nas 9 od 10 prije sezone reklo da će Osijek biti 2., dakle najveći izazov (ja također), ali nekako ne bih motivirao veće i uspješnije klubove od Osijeka izjavama da su najveća prepreka ovi potonji.

    Koji su, uostalom, drugi samo jednu, makar i ovu zadnju sezonu.
  • Krizy
    35.4k
    :strong:
  • Markelo
    2.5k
    Mogli su koji dres bacit klincima
  • Carrasco
    4k
    Ovo danas je bilo na tragu one momčadi koja je izbacila Tottenham... još kad se Ademi vrati i kad Orša konačno uđe u formu bit ćemo brutalni.
  • Papastrumf
    9.4k

    @bbbjura vrati se, sve ti oprastamo.
    Ovaj uspoređuje Osijek s Tottenhamom.
  • Carrasco
    4k
    o čemu ti? Kakvo uspoređivanje Osijeka sa Tottenhamom?
  • markoli
    1.6k
    Sad gledam prvi gol. Jako dobro dodavanje Jurića, ali Ivušić je tu loše reagirao. Pogledom ispratio loptu umjesto da ju je probao uhvatiti (uspio bi 100%).

    2r8IcsB.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Ivusic je jucer izgledao kao da mu tu nije mjesto. I kod drugog gola je bio sav zbunjen, mada tesko da je tu ista mogao.

    Reakcija kod prvog gola mu je klasicna reakcija linijskog golmana. U Hrvatskoj kao da nitko ne zna nauciti golmana da istrci na loptu. U Hajduku je to zastitni znak golmanske skole vec desetljecima, a vala se i Livakovic zna itekako ukopati na liniji kad bi trebao izaci, mada mi on daje znakove da nije kao ovi. Livakovic mi je po tom pitanju cak sve gori. Prije 2-3 sezone je svaka bila njegova, a sad kao da sve cesce ostaje na liniji. Da li je do samopouzdanja, ne znam.

    Pletikosa se cak sprdao s golmanima Hajduka rekavsi kako oni na pomocnom na Poljudu ispred gola imaju lokvu i onda ni jedan golman ne zeli da zagazi u nju i tako svaki put ostane na liniji, pa nikad i ne nauce da treba istrcati :rofl:
  • Cosey
    433
    Butina je u Podcastu objašnjavao probleme hrvatskih golmana, još uvijek ih se ne smatra dijelom momčadi pa treniraju odvojeno.
  • The Undertaker
    4k
    Ja bih rekao da se nama Osijek namjestio kao što smo se mi namjestili Sheriffu u prvoj utakmici. Doprinio je tu i trener novom formacijom i ulogama. Mislim da je totalno zbunio Bjelicu. Sad ispada da je trener bolji nego što jest. Problem je što je ovo sve improvizacija koja je sada upalila a kad će opet ne zna se. Po meni, nama treba novi trener i to što prije. I novi stožer jer više sličimo na bolnicu nego na nogometni klub.
  • The Undertaker
    4k
    Ja ne znam gdje je Butina gledao treninge ali ja pratim treninge mlađih kategorija već 10ak godina i odvojeni treninzi golmana u kadetima i juniorima su više izuzetak nego pravilo. Golmani najčešće treniraju sa ekipom a ponekad imaju dodatne individualne treninge sa trenerom golmana.
    Problem treninga golmana na visoke lopte je da su treninzi zbog manjka infrastrukture obično na pola terena pa nema mogućnosti simulacije izlaska na centaršut kao u utakmici.
  • Majki2111
    2.6k
    6uiemfga8418eylc.png
    Kolko god volio Livakovića i sve pohvale našoj ekipi isto tako bih volio imat u ekipi nekog poput Miereza. Prljavog igrača sa oportunističkim razmišljanjem. Imam dojam da to više ispadne pozitivno nego negativno.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bilo bi čudno da je drugačije.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    od cijelog teksta ti si Miereza izvukao?
  • xavier
    11.1k
    isto tako bih volio imat u ekipi nekog poput Miereza. Prljavog igrača sa oportunističkim razmišljanjemMajki2111

    Šok i nevjerica :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.