• IstokKa96
    556
    Sve kako je Mara danas izjavio u SN...Dinamov genetski kod je presudio
  • markoli
    1.6k
    Sad u miru ispratiti reprezentativnu stanku. Lakše se diše.
  • Infinity
    15.2k
    Odlicni smo bili danas. Prvo poluvrijeme maestralno, drugo gol za mir i rutinski privedeno kraju.

    Osijek nam ne bi dao gol do sutra. Za penal se cak nisam ni zabrinuo. Cist je bio, ali sam imao takav osjecaj da ce fulati, jer jednostavno nisu zasluzili da izjednace.

    Ja zadovoljan igrom, zadovoljan i rezultatom, a vala i u Osijeku mogu bit zadovoljni rezultatom.
  • Olmic
    2.7k
    Još jednom bravo Krznar, bravo dečki. Šutalo šteta za penal, ali inače vidi se da se može na njega računat
  • Olmic
    2.7k
    I da jurić ono ne smije fulat...
  • SAS1987
    13.3k
    Nisam pogledao niti jedne utakmice Osijeka prošle i ove godine (osim protiv Dinama) ali ne vidim naćin da bi oni na kraju sezone imali 80+ bodova što je neki minimum za naslov. Čak mislim da idu barem par bodova ispod 77.
  • Bosna86
    11.6k

    Toliko od mene, ima li pitanja
  • Krizy
    35.5k
    Odlična utakmica, šteta da nismo zabili još jedan.
    Što se tiče Osijeka mislim da im fali još jedan stoper i 2 zadnja vezna, malo je krenuti sa 3 stopera, 2 beka i 2 zadnja vezna :sweat:
    Bjelica sve više pogubljen
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Najveća je pobjeda vidit kako klupa slavi golove, i kako livaković grli i ljubi petka i šutala nakon izbijene lopte
  • jp23
    2.2k
    Nadam se da je ovo samo početak dobrih predstava i pobjeda za nas.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kakav vam je dojam za Šutala ovu tekmu??
  • Olmic
    2.7k


    Može se na njega računat...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Šutalo jako dobar danas, kao i Franjić. Ako nastavimo ovako igrati bit će dobro, zasad me Krznar kupio na neko vrijem bar.
  • Carrasco
    4k
    Jakić se baš gospodski oprostio. I igrom i potezom poslije utakmice.
  • miro
    3.1k
    Šutalo je zvijer, treba mu samo dobar trener, netko da mu daje prave savjete. Koliko god Krznar lutao
    i nedorasao poziciji glavnog trenera, čini mi se da je po tom pitanju dobar (npr.Franjić)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.