• Kwedi
    3.8k
    Bjelkan, Mađari, Pampas i cijeli klub nek se samozapale da u ovakvoj utakmici gdje ti dolazi Dinamo sa šonjom od trenera, u prvih 11 je igrač koji je tri dana prije odbio igrat, a napad predvodi igrač kojem je Šibenik plafon karijere - ne naprave ništa.

    Čestitke u prvom redu Krznaru, njegova velika pobjeda :strong:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim ono kad smatramo Bjelicu kao jednog od naših boljih trenera, a jebeni Krznar ga je dva puta školovo taktički, cirkus!
  • NORTE
    9k
    Po meni grijeh da Franjića trošimo u obrani, u brutalnoj je formi za vezni red gdje bi možda dao još više.serbus

    Sad kad se pojača obrana i to će se promijenit.
  • marcio amoroso
    32k
    Prošle sezone je uzeo 10 bodova više nego što bi uzeo Kulešević ili Skender i bio je drugi.
    Ove sezone je ispao od momčadi koju je mogao ili trebao proći, a Istra i rijetko lošiji Dinamo su ga pojeli. Mislim da Mađari polako žale tih milijun eura koje mu daju i da polako razmišljaju jesu li to doista dobro uloženi novci.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sad kad bi dali treći možda bi mu krenuli i ispisnicu uručivat lagano :grin:
  • Ludovic IX
    5.2k
    A što to nas briga
  • Baneki
    717
    Eto, riješio Krki Osijek i Bjelicu. Odlična tekma, danas dobri svi. Tu smo negdje i prošle godine hvatali formu.
  • Markelo
    2.5k
    Ja odavno tvrdin da je Jakić igračina i da ga se ne prodaje ni pod razno :grin:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Njegov problem je što je pretvrdoglav što sam rekao već puno puta. To i preferiranje "njegovih" igrača i kad ne igraju dobro. Ti i taktički igra u zadnje vrijeme je cirkus. U napad se ide sa 2 do 4 max igrača a ostali stoje iza. Nemožeš tako probit niti jednu obranu...
  • miro
    3.1k
    Jakić će nam puno falit u Europi
  • vjeko1701
    5.9k
    E al Mierez, ma da je tri puta veći i bolji igrač nego je, ne bi ga ni blizu Dinama. Pa samo čekam da padne jer mu je netko uputio ružnu riječ.
  • marcio amoroso
    32k
    Bravo majstori :clap:
  • Nolifer
    6.5k
    Eto Krkan ovom pobjedom kupio vrijeme i ništa od otkaza... Nadam se da će se sad malo rekuperat i da će ovu skupinu u Europskoj ipak shvatit malo ozbiljnije...
  • Carrasco
    4k
    .Sramota od igre i rezultata. Potjerati Krznara, a vratiti Bjelicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.