• reziser
    6.5k
    Njima nebi bilo teško ni klikati online ni čekati u redu.sport

    to sam primijetio, njima nije tesko cekat, a nasim kibicima sve smeta....
    i kod mene sad tovari u firmi su htjeli na tekmu (inače ne idu na tekme) i sad podemonili..htjeli na zapad, i sad im evo srednjak....tak i treba
    mirisalo im na titulu, ali uskoro fritula
  • Purger
    360

    Nije im teško čekat jer 19 godina nisu titulu osvojili

    Prije 5 godina kad su bili sranje nitko nije išao na tekme ni doma ni u gostima, na Rudeš bi im došlo 5000 ljudi
  • FilipK86
    3
    Poz,Jel moze ko uzet 1 kartu sjever dolje?
  • Peškaman
    2.9k

    Ako se uslikas u Dinamovom dresu :)
  • reziser
    6.5k
    Nije im teško čekat jer 19 godina nisu titulu osvojiliPurger

    a zasto je nasima tresko cekat, jer u ovoj situaciji nismo bili godinama, s minusom, zasto je tesko cekat pogotovo jer su oni tak nabrijani?
    i nama je bitna tekma da preuzmemo 1 mjesto
  • PajoKC
    0
    nije problem, oces u BBB majci ili od gate 13, biraj :)
  • Purger
    360

    Navijačima nije teško čekati, ali nekoj casual publici je, velik dio javnosti još nije svjestan situacije u kojoj se Dinamo nalazi

    Međutim da je sad travanj, uvjeren sam da bi prodali cijeli stadion
  • Eduardo
    18.1k
    Ako se uslikas u Dinamovom dresuPeškaman

    Nemojte za*ebavat ljude. Kak' kaže deda, budite gospoda. Tko može nek' pomogne tko ne može nek' preskoči bez nepotrebnih komentara.
  • Juznjak
    3.2k

    Znači sad bi se trebalo pojavit 500 novih računa na Zoni i napisat će “kaj” i zamolit da im se kupi karta, a mi ćemo bit gospoda i kupovat im pa se čudom čudit kad se na zapadu bude podržavalo Hajduk.
  • FilipK86
    3
    Meni treba za sjever jedna karta nikakav zapad
  • PajoKC
    0
    I meni za sjever treba
  • Juznjak
    3.2k

    Momci u subotu ili u nedjelju trk na Maksimir i idite od čovjeka do čovjeka dok vam se netko ne smiluje. Ovo nije nikakav način da se rješavaju te stvari. Osim toga, od ljudi koji idu na sjever se očekivalo da su prošle godine dali tih 20€ za članstvo jer je to tada bilo nevjerojatno bitno i nemoguće je da niste znali što se događa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bez obzira na sve bilo bi u redu izac u susret ljudima izvan Zagreba koji nisu clanovi jer su im mogucnosti vrlo ogranicene, pogotovo onima koji planiraju na sjever.

    Neclanovi iz Zagreba ce se lako snac, ili vrlo vjerojatno znaju nekog clana il ce se zaletit do karatane u subotu pa nac nekog clana.
  • Eduardo
    18.1k
    ne, naravno da ne moraš kupiti. Ni ti ni itko drugi, ali ne mora se na upite odgovarati pizdarijama i dodatno zatrpavati temu.
  • DrawTube
    3.5k
    tako je. Ispast će malo š*pački ali sigurno će bit ljudi koji će napisat ta trebaju za Zapad I glumiti Dinamovce. I neka 20 zonaša to napravi i to je 100 vanzemaljaca izvan juga već.

    Osobno ne bih novim računima davao karte, jbg kaj sad, imaju tekmu u čevrtak, i 10+ domaćih tekmi do kraja sezone. Jbg sad će naučiti, ubuduće se učlaniti. Nije kao da igramo derbi svakih 20 godina.

    Ali na kraju nemam ja kome određivati tko će što raditi, neka svatko prosudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.