• Papastrumf
    10.4k
    Mogu shvatiti da je nekome godišnja preskupa, posebno ako živi van Zagreba i nije redovit na utakmicama, ali nema nikakvog razloga da netko tko navija za dinamo ne bude član za 20€ godišnje, a uz to dobije i pravo na 4 utakmice po svom izboru. Tako da nikoga ne žalim.
  • ksapi
    2.2k
    Bravo za klub.

    Tko se nije učlanio u onoj velikoj akciji na proljeće tog boli briga za klub pa tako i klub treba bolit briga za takve 'navijače'.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bit ce Tekma na HRT2 tak da su svi bez brige
  • Sajla
    4.1k
    mislim da svima treba biti jasno da ova odluka kasni. i to kažem s dozom licemjerja jer ni ja nisam cijelo vrijeme bio član i nisam imao godišnju, a sad jesam pa me ne brine kako doći do karte. i sljedećeg ljeta neću razmišljati o tome uzeti godišnju ili ne jer je ovo samo još jedan argument za to.

    da je ovakva odluka bila na snazi unazad X godina, možda bih se i ja ranije opet učlanio. nadam se da će se ovaj pristup primjenjivati ubuduće i da će članska iskaznica biti nešto što će svakom dinamovcu biti u novčaniku, bez iznimke. ne znam, možda malo naivno razmišljam i ovo je samo jednokratna stvar, ali bilo koji potez uprave koji navodi ljude da budu članovi (svejedno je li to poticaj tipa mrkva ili batina) je dobar potez. što više članova, to više razloga za demokratizaciju.
  • reziser
    6.5k
    a opravdanja da je 20 eura puno za clanstvo....jbt..odi na pizzu i coacolu s komadom i platit ces vise....
  • kibic
    1.1k
    Ma dobro pazi ovo sad se posramljuje ljude jer nisu članovi i nemaju godišnju, a na temi zakaj nema ljudi na tekmama se pokušava pozvat šira publika.

    'Naći članove i godišnjake treba nagradit, al ne na uštrp drugih navijača koje Dinamo pokušava privuć na tekmu. Zakaj sad njih vređat, a poslije bu se tu pisalo kak je čudno da ne žele doć na stadion. Pa ne da im se slušat da im netko broji plava krvna zrnca i kak nisu pravi Dinamovci. Ko da drugdje u životu ne slušaju da su bedasti. To bu ih sam oteralo.

    Budi fer, pozovi ih na lep način jer si gospon, reci imam člansku i zemem ti ja za tebe i frenda, al iduću tekmu nemrem jer moraš ti bit član. Onda buš dio nas i naše bagre i visil buš z mojom škvdrom, skup bumo na tekmu, bilo bu guba i svaki tjedan tak možemo. A ne da u birtiji trošimo lovicu i punimo žep tam nekom vlasniku il još nekaj gore delamo na ulici.

    Klub je tak odlučil; OK. Al onda se može i propitat zakaj je tak odlučil i kak bu izmjeril uspjeh te odluke. Meni se i nije dopadalo kad je onaj lučki klub napravil to i kak si je upumpal članove jer su se svi turisti koji su došli na vikend u Split morali učlanit u udrugu njihovu. To je umjetan član, on ne bu obnovil članstvo nit se pojavil na drugoj tekmi. Mene zanima da ovaj Dinamov potez polući kvalitetnim članovima kojih bu možda 2000 novih, al tih 2000 novih bu se opet i opet vraćali i iz njih bu se 100 zagriženih fanatika stvorilo.

    Zato reci frendu ja ti zemem, idemo skup, al se učlani. Ne ovo "kaj derbi navijači, kaj ko fol si navijač ne bi na tekmu". Sad je prilika ih ko gospon privući na svoju stranu.
  • reziser
    6.5k
    mislim da svima treba biti jasno da ova odluka kasnSajla

    nikad nije kasno za odluku...vidi se da se radi i razmislja....
  • blue heart 72
    1.5k
    Po meni odličan potez kluba. Svaki dinamovac koji želi na tekmu će i ući na stadion, a za one dolje i(li) turiste mi je svejedno
  • reziser
    6.5k
    svi znamo da bi studenti koji mrze zagreb ali uredno tu stanuju i rade, pokupovali dosta karata za zapad, a poslije bi kukali ko ih je pustio?
    po meni jako dobra odluka kluba.....
  • Sajla
    4.1k
    smisao komentara je bio da ovo nije loša odluka nego da je dobra i mogla je biti donesena i ranije. u svakom slučaju je podržavam.

    nešto slično radim, pozivam svako malo ljude za koje znam da su simpatizeri Dinama i nisam oduševljen odazivom. sad čekam da vidim tko će se od njih javiti da mu uzmem kartu za nedelju ;)
  • dmil
    153


    Uvijek uzivam u argumentiranoj i intelektualnoj raspravi, naravno kad je ona moguća. Lijep pozdrav.
  • sport
    2.4k
    I ne samo studenti nego i oni koji su završili faks i zaposlili se u Zagrebu a ima ih ohoho.Ja imam godinama godišnju na zapadu i kupovali su karte i prije ali ne u tolikom broju a možeš misliti koliko bi ih bilo sada kad je zamirisala fritula.Njima nebi bilo teško ni klikati online ni čekati u redu.
  • PajoKC
    0
    Pozdrav, dali moze neko kupit kartu, platim u cetvrtak cugu
  • reziser
    6.5k
    uvijek polazim od sebe, idem na tekme kad god stignem, animiram za ucljanjenje frendove iz blize i sire okolice, pozivam ih na tekme....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.