• The Undertaker
    3.9k
    Sheriff je prošao otprilike kao i mi. Međutim, kad čitaš naše komentare opet svi govore da su loši i da je utakmica bila loša. Za Dinamo znamo da nije loš ali sad da smo nešto specijalno odigrali, nismo. Krznaru u svakom slučaju čestitke jer je odradio što je trebao. Međutim, mislim da ovako ne možemo gurati na tri fronta. Ako prođemo u LP opet ne trebamo prodavati kapitalce. Zapravo bi se trebali riješiti ovog viška i podebljati kadar sa još kojim klasnim igračem.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je jasno ovo što Papa priča, čovjek ima osjećaj da ćemo u LP biti nekonkurentni. O tom možemo pričati, raspravljati, ima smisla.

    Ali zazivati otkaz trenera 5 minuta nakon utakmice u kojoj te uveo u playoff lige prvaka je meni smiješno. U taj playoff onako btw nisu ušli jedan Steve Gerrard ili Pedro Martins. Pa oni su također imali puno bolje i skuplje momčadi od svojih protivnika.

    Kritika da, sve pet, ali na jednu pohvalu deset hejterskih komentara je meni osobno bzvz.

    Možete se vi ljutiti koliko hoćete, ali ja mislim da Dinamov navijač zaslužuje ekipu Horkaš, Hrvoj, Knežević, Andrić, a ne Liva, Theo, Ademi, Orša.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ma nije to. Poršle godine su postavljeni visoki standardi i sad kad se igra bitno lošije od toga ljudi su nezadovoljni. Ekipa je, manje više, ista, znamo da mogu puno bolje, samo je trener drugi. Zato se lupa po Krznaru. Ruku na srce, daje i on materijala za kritike (nelogične zamjene, korištenje istih igrača itd...). Ne možeš napisati da je dobro kad nije baš (osim rezultata). U HNL-u škripi i rezultat.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne možeš napisati da je dobro kad nije baš (osim rezultata). U HNL-u škripi i rezultat.The Undertaker

    Ma jasno sve. Pa ja sam ga također kritizirao jer ne vjeruje igračima sa klupe i nekada nepotrebno troši glavne igrače.
    Ja samo kažem da mi je čudno da se 5 minuta nakon plasmana u playoff traži njegova glava i da se nema ništa za pohvaliti.
    Pa nismo primili gol. Jel može pohvala Liviju, Theu, možda Ristovskom? Ne, ne moze. Samo hejt i negativa i tako stalno.
  • Baneki
    713
    Ajmo sad riješiti šerifa, i uz malo sreće barem do trećeg mjesta u grupi i još jednog proljeća.
  • Jurki
    8.3k
    Bravo marcio amoroso odlican komentar samo negativa se širi a 180 minuta smo od raja.. jasna stvar da neke stvari treba popraviti ali tolko hejtanja je nepotrebno.. nismo u formi ali forma ce doci i sve sjesti na svoje mjesto.. nije bilo Ademija i normalno da stvari štekaju.. Orša nije u formi jos uvijek.. itd.. bude to sve super na kraju
  • Infinity
    15.2k
    Mi smo ovakvi bili i proslo ljeto, mozda cak i losiji. Patili smo se s Clujom i Ferencvarosom od kojeg smo ispali. Zdrijeb nam onda dodijeli Floru pa s njima do pred sami kraj imamo tek 2-1 sto njima znaci aktivan rezultat. Sreca pa zabijamo i ne zivciramo se u produzetcima.

    Igre protiv Feyenoorda i CSKA nisu bile cemu. Feyenoord nas je mogao i dobiti, fulali su penal. Tko zna kako bi ta sezona zavrsila da smo izgubili. Ni protiv Wolfsbergera mi nismo odigrali nista specijalno. Vise su bili oni losi nego sto smo mi bili dobri. Onda se ukaze Beli i kao da je bacio magiju na ekipu. Tek smo u Austriji u utakmici koja se igrala krajem 11. mjeseca izgledali kao stroj.

    Ja se ne brinem puno, mislim da ovog Dinama nitko ne moze nakantat, a pitanje je kad ce nam se otvoriti prema naprijed. Volio bih da sutra dobijemo novog trenera, ali ne mislim da nas ceka kanta s Krznarom u LP. Dinamo je dovoljno jak da i bez trenera moze igrati dobro.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Oršić van forme skroz..obrana malo zaspe ponekad ali može se ispraviti.

    Kad gledamo da nam je Oršić bio glavna snaga na proljeće, onda može samo bolje biti.
    Lijevi bek je pronađen. Mali Franjić je bolji od svih ostalih. Nije gvardijol ali nije ni pivarić.
    Desni je meni enigma - meni ovaj nikako ne leži jer ni jednom neće bar probat proći i ubaciti.
    Što se stopera tiče, i ja bi još jednog lauritsena kad bi se našlo.

    Veza je jaka tko god igrao. A napad ovisi o tome kad će orša proigrwti. Petko je već u ove dvije utakmice pokazao da je dobar. Jučer lošiji nego prošli tjedan ali opet je bio ok. Ja bi u hnl-u probao sa petkom na 10-ki i gavrom na špici. Odmorio majera
  • Neki tip
    19k
    Bez stresa?
    Pa dinamo je visio kao luster, od momčadi koja je slabija za klasu. Prošli se, al dojam je loš i to ne samo na ovoj utakmici.
    db-izbjeglica

    Dojam o lošoj igri imamo svi, ali da je visio kao luster baš i ne.. imao sam osjećaj da do danas ujutro Legia ne može zabiti.

    Svakoga frustrira kad povedeš pa se povučeš i čekaš, no nekada bismo pri takvoj taktici primili jednog na brzinu, drugog na kraju za ispadanje. Jučer, a sad već i puno puta prije toga, Dinamo nit je primio niti sam se baš nasekirao oko brojnih Legijinih promašaja..

    Ok, pretjerao sam s "bez stresa", jedan uvijek može uletjeti, samo naglašavam da je moj prvi dojam nakon tekme "dobro je, prošli rutinski, velika je to momčad", a ne "smjenjuj trenera, koji je ovo k..c".
  • Guinness
    1.9k
    Dinamo Zagreb has lost only one away game in the last 10 years of qualifying rounds in UEFA competitions (Champions League, Europa League).

    28 away games: 19 wins, 8 draws, 1 defeat.
    Dudu

    2011., Malmo 2:0?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Uopće nije poanta u jučerašnjoj utakmici, da je ona izolirani slučaj, problema uopće ne bi bilo.

    Međutim, ovo nije bila prva utakmica sezone, već ih je podosta odrađeno i dojam se ne popravlja.
  • NORTE
    8.9k
    Mi smo ovakvi bili i proslo ljeto, mozda cak i losiji. Patili smo se s Clujom i Ferencvarosom od kojeg smo ispali. Zdrijeb nam onda dodijeli Floru pa s njima do pred sami kraj imamo tek 2-1 sto njima znaci aktivan rezultat. Sreca pa zabijamo i ne zivciramo se u produzetcima.

    Igre protiv Feyenoorda i CSKA nisu bile cemu. Feyenoord nas je mogao i dobiti, fulali su penal. Tko zna kako bi ta sezona zavrsila da smo izgubili. Ni protiv Wolfsbergera mi nismo odigrali nista specijalno. Vise su bili oni losi nego sto smo mi bili dobri. Onda se ukaze Beli i kao da je bacio magiju na ekipu.
    Infinity
    Sve ti stoji. Pa onda Tottenham 3:0 i četvrtfinale EL s osvajačem Villarrealom.
  • deda
    27.4k
    Uopće nije poanta u jučerašnjoj utakmici, da je ona izolirani slučaj, problema uopće ne bi bilo.

    Međutim, ovo nije bila prva utakmica sezone, već ih je podosta odrađeno i dojam se ne popravlja.
    db-izbjeglica

    Potpuno, ali potpuno identična situacija je bila prošlo ljeto.
  • Kwedi
    3.8k
    Taman danas torpediramo Krkija i ovim redom do kraja sezone ako pobjede u Europi nemaju lijep dojam dovodimo Đuru Bagu, Nenada Gračana i Iliju Lončarevića.

    Šteta kaj Bjelica nije odletio nakon 0:0 sa Sesvetama zadnju utakmicu prije početka prvenstva 2018/19 jer eto dojam je bitan.

    Da parafraziram, rezultat je trend - dojam je vječan.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Potpuno, ali potpuno identična situacija je bila prošlo ljeto.deda

    I što sad zbog toga moramo biti zadovoljni lošom igrom? Prošle sezone nas je pomazila sreća, neke stvari su se poklopile i prošlo je bezbolno.

    ove sezone možda neće biti takav slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.