• Neki tip
    19.1k
    ali nije upitno da može.. ma ne samo može, nego zbilja mora bolje, govorim o prvoj reakciji, o prvoj navijačkoj emociji..

    Meni je ona radost, jer smo bez ikakvog stresa, rutinski prošli.

    Većini je gunđanje zbog loše igre.

    Demokracija funkcionira na većinu, valjda sam ja čudni manjinac. :grin:
  • xyz
    840
    Je'l se zna što je s Rasovom ozljedom?
  • Ali
    1.9k
    Eh da zaboravih izraziti iskreno saucesce svim redakcijama i urednicima vecernjeg, jutarnjeg, 24h, arenasport i svim inim podruznicama kurira i blica...
    Jer nakon djokovica je "neocekivano" ispala i njihova jedna i jedina ... ha ha
    Patite
  • miro
    3.1k
    ma dobro, to je bilo onak na prvu :smile: sad kad razmislim, vidi se da bez Ademija i Jakića to ne ide, pa im se može oprostit drugo poluvrijeme, ali Ristovski......nemrem si pomoć :angry:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ozljeda prepone, nije mogo u trk.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Prije smo u ovoj fazi bili top pa u grupi mrtvi, čini se da tempiramo formu za Barcu, Real, PSG... :razz:
  • IstokKa96
    556
    Krznar kao trener dosta upitan u navijackim ocima , ali ako se gleda rezultat, nema mu se kaj prigovoriti. Reklo bi se da je sve zahtjeve koji su pred njega postavljeni odradio s manje/vise stresa, ovisno o kutu promatranja.

    Momcad je stabilna, postoji baza (15-ak igraca) koja nosi sve za sada. Naglasak je (bio) na imperativnom ulasku u LP/EL radi financijske stabilnosti i to je uspjesno obavljeno, uz za sada minimalne igracke zrtve (ozljede).

    Problem su preostalih 15-ak igraca koji ce se vjerojatno vec od petka aktivnije ukljucivat u 1.ekipu i s vremenom ce sve doci na svoje.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nisam gledao tekmu jer sam bio na svadbi i poludio sam gledajući u LiveScore.
    Dinamo je pobijedio i prošao Legiju.
    Ispali su Slavia Prag, Olympiacos, cigani i Rangers. Dinamo je prošao.

    Ja iskreno nisam znao da se uz prolaz i pobjedu vani kod poljskog prvaka koji je usput rečeno bio maksimalno nabrijan mora pokazati i super igra.
    Nisam znao da je lepršavost pod mus kad se igraju kvalifikacije za ligu prvaka i kad te jedan gol dijeli od blagostanja, barem financijskog, jel.

    Sve dok razmišljamo ovako i posjeta će nam biti nula. Mnogi bi se mijenjali s nama. Mnogi, vjerujte mi. Dok bi se drugi natjecali u hvalospjevima i biranju tko je najbolji mi se natječemo u pljuvanju i hejtanju.

    Znam ja nas, jebo ti nas što kaže Pejaković.
  • Baneki
    717
    Ja sam zadovoljan sa utakmicom. Iz fotelje je to izgledalo u momentima loše, ali Legla nije došla do neke veće prilike. Brzo smo ostali bez Lauritsena, pa onda i Jakića na poluvremenu, Ademi još nije spreman za igru, još su tri igrača na kraju tražila izmjenu ali su izdržali do kraja. Krznaru sve čestitke na uspjehu i vođenju momčadi, postigao je glavni cilj sezone, a eventualnim ulaskom u grupnu fazu LP svrstati će se uz malobrojne Dinamove trenere kojima je to uspjelo.

    Od igrača, Ivanušec klasa, Menalo nije za Dinamo, Gojaku se ne da, Perić nije više isti nakon ozljede, Majer ne može utakmicu izdržati do kraja i na slabijoj razini od ove, Ristovski je dobar, rastrčan, Franjić će uskoro postati klasa. Treba vidjeti koje snage Krznar ima još na raspolaganju vrlo brzo a da mogu zamijeniti umorne igrače već protiv Gorice.
  • Papastrumf
    9.5k
    Ljudi ovo vise gledaju kroz prizmu mogucnosti u ligi prvaka. Nisam gledao utakmicu pa ne mogu nista reci vezano za nju, ali ja tupim stalno da bi radije igrao u EL nego u LP. Stvarno bismo morali imat srece da u LP dobijemo neku grupu koja je prolazna (a tu mislim i na 3. mjesto). Jednostavno, ove godine je previse dobrih momcadi u zdrijebu i radije bi gledao sakupljanje bodova u EL nego mucenje kako bi se doslo do pokojeg u LP.
  • Dudu
    2.6k
    Dinamo Zagreb has lost only one away game in the last 10 years of qualifying rounds in UEFA competitions (Champions League, Europa League).

    28 away games: 19 wins, 8 draws, 1 defeat.
  • deda
    27.7k
    Ja vam deca mogu reći samo da Dinamo postaje velika momčad. Nekad smo mi bili Legia, a današnji Dinamo oni neki drugi od kojih smo gubili. Dinamo prolazi rutinski momčadi od kojih ispadaju mnogi. Nemam još povjerenja u Krznara, ali rekao sam i nakon prve tekme, ja mu još nebi rezao glavu. Njegov rad moći ćemo ocijeniti kao i igru Dinama tek nakon rujna kad bi momčad trebala biti u optimalnoj formi.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Meni je ona radost, jer smo bez ikakvog stresa, rutinski prošli.Neki tip sa Zapada

    Bez stresa?
    Pa dinamo je visio kao luster, od momčadi koja je slabija za klasu. Prošli se, al dojam je loš i to ne samo na ovoj utakmici.

    Dinamu treba kvalitetan trener, čovjek koji ima nekakvo iskustvo i karizmu. Krznar to jednostavno nije. Ja bi bio najsretniji da dinamo u sljedećim tekmama eksplodira, da pojedem govno i svi skupa hvalimo krznara, međutim - čisto sumnjam.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Prošli se, al dojam je lošdb-izbjeglica

    Jel bi volio da smo ispali, a da je dojam dobar?
  • deda
    27.7k
    To i je bit nogometa. Pobjeda s dobrim dojmom je ok, ona s manje dobrim je još jača. Tako pobjeđuju samo velike momčadi, sigurno ne pikzibneri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.