• deda
    27.7k
    DB, ti očekuješ igru momčadi koja godišnje odigra 60 utakmica nakon 6-7 utakmice. Nemoguće. To bi značilo da ćemo u rujnu i listopadu biti za drek.
  • miro
    3.1k
    Ma dobro, ekipa svakako zaslužuje našu potporu, čak i da sve izgube ne može se zaboravit prošla sezona, Tottenham i činjenica da su to ti isti igrači koji su nam priuštili veliku radost. Ja sam sinoć isto bio previše kritičan, priznajem, ali i dalje stojim kraj toga da s ovakvom igrom bolje da ne idemo u LP. Krznara ne bih micao, dok god ima rezultat, ali igra nam nije dobra. Možda LP upali neki dodatni motiv u igračima, pa nas sve zajedno oduševe, ali to je samo nada, a nada.... Uglavnom, u petak na Goricu, pa bumo vidli za dalje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Očekujem pomak u igri.
    Štoviše, nije to samo ova sezona, sve poslije tottenhama prošle sezone je bilo dosta loše, situacija se samo prelijeva i na ovu sezonu. To je puno veći uzorak.

    Tražite izlike za krznara, igrači su se zasitili pa je bilo odrađivanje posla, sad mu nije bilo igrača zbog eura pa mu treba vremena, ali posložit će to on.

    Možda, ali samo možda on nije trener za dinamo, nije mu za vraga ovo prvi ozbiljniji trenerski angažman.
  • Papastrumf
    9.5k

    Od te utakmice je proslo taman 10 god i jedini poraz u tom razdoblju je od Fradija proslo ljeto.
  • Nino Bule
    11.3k
    Malo hladnije glave, ne mislim da krznaru treba otkaz davat ali svejedno sam nezadovoljan s nekim stvarima. Jucer do gola meljes legiju i odma bunker poslje gola, poslije toga 2 ozljede + je rekao da su mu 3 igraca odjednom trazila zamjenu tako da drugo poluvrijeme stvarno nije mogao drugo nego povuci se, ali moj problem je da bi on u svakom slucaju na 1:0 parkiro bus citavu utakmicu, a nijednu organiziranu kontru nismo vidjeli vec u par utakmica kojih se povlacimo nakon gola.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Pa jel nitko ne sluša što on govori. I sam kaže da im je vikao da stoje 10 metara barem višlje ali igrači nisu mogli/znali kako
  • Ludovic IX
    5.2k
    Jedini kiks je 0-2 protiv Belupa. Rijeka se događa jednom u 10 godina da ovi tri puta zabiju u rašlje. Problem je što nemaju sape nakon 60 min
  • SAS1987
    13.4k
    poslije toga 2 ozljede + je rekao da su mu 3 igraca odjednom trazila zamjenuNino Bule

    Ili su igraći jako umorni od prošle sezone (+ euro) ili je problem u trenažnom procesu.
  • superhik
    10.2k
    Prva utakmica u Tiraspolu u utorak 17.8. ,uzvrat na Maksimiru u srijedu 25.8.
    Za sad na stranicama UEFA-e obje su u 21h.
  • manikk
    230
    evo pišu da Gavro ode u tursku
  • Nino Bule
    11.3k
    Petko sigurno ne moze igrat 2 put tjedno, ako gavra ode to jako komplicira hnl.
  • Gelipter
    3.4k
    Sad čekam predviđanja portala i "dinamovaca" s kim ćemo biti u skupini LP, a Sheriff je još u gradu.
    Kaj se Gavre tiče, kako god bilo, fakat nebu dobro ak odlazi, jest da ga Krznar u najmanju ruku dozira, ali kad se zahukta borba na dva fronta mogao bi dosta faliti. Možda se ovim otvara prostor za Kuleta. :lol:
  • Ali
    1.9k
    Ne kaze se bezveze da je jutro pametnije ;), ok nije sad vise jutro ali smo pamtniji.
    Prosli smo i to je najbitnije.

    Malo sam gledao kakve su nam sanse ak prodjemo sherife...

    Tri su utakmice bitne za nas u tom slucaju:
    Salzburg-Brøndby
    Benfica-PSV
    Monaco-Shakhtar

    Ako bude srece i dobiju redom Brøndby, PSV i Monaco.
    Stim da mi se benfica cini ipak jaca od PSV u tom slucaju bi Monaco morao ispast tada smo mi u trecem sesiru i sanse za bodivjma znatno rastu .

    U tom boljem sce ariju gdje smo mi POT3: tada bi dream skupina bila recimo:
    Lille,Sevilla,Dinamo,Ferencvaros/YoungBoys
    ili
    Villareal, BorussiaDortmund,Dinamo, Brugge.

    A ako nebi bilo srece pa da prodju salzburg, benfica... tada idemo u POT4 i najgori moguci zdrijeb:
    Bayern, Real, Ajax i Dinamo
    ili
    Chelsea, PSG, Porto i Dinamo
    Tu bi barem imali priliku gledat live velike face a bojim se da bi uzeli 0 bodova...

    U svakom slucaju treba nam pobjeda protiv serifa ;), a poslije snovi...
  • xyz
    840
    Ajmo se prvo fokusirati na Goricu pa na Šerif i onda se može gledati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.