• superhik
    10.3k
    Ovo da smo mi puno bolja ekipa i da tamo treba to pokazati je isto ono zbog čega je Tottenham izgubio u Zagrebu (s tim da su oni imali lijepu prednost za uzvrat)
    Legia će tamo biti jebački napaljena i igrati će puno ofanzivnije nego jučer, a imat će i lijepu podršku s tribina.
  • Nolifer
    6.7k
    Sto da poslozi? Ima identicnu ekipu kao prosle godine. Identicnu udarnu postavu.Papastrumf

    Gle, grešaka uvijek ima i uvijek će ih bit. Zato smatram da mu treba dat vremena i bit će to dobro. Početak je sezone, ključna je sada utakmica protiv Legije u gostovanju i ako to prođe, a proći će bit će opet dobar trener.

    Autoriteta još nema kod njega, jer se ponaša prijateljski, da je malo stroži to bi bilo to.

    Neke zamjene koje radi jesu automatske, ali sve se da popravit. Možda će mu doć u glavu da treba Bulat što češće igrat, kao Špikić, pa i Gojak. Ademi ne bi trebao bit neki alibi da nam fali motor ekipe.

    Za sada mu treba dat kredit, a ako ga ne opravda kako treba nije onda za nas... A tko nakon njega? Svi su već istrošeni, eventulano bih Keka za nasljednika
  • LovroZG
    1.3k
    Nemojte sam pisat ko da je čovjek mjesec dana u klubu. Bio je pomoćnik Mamića i od njega je prije skoro pet mjeseci naslijedio sređenu momčad. Ništa nije trebo mijenjat, samo je trebo nastavit tam di se stalo. Nitko osim Gvardiola nam nije otišao, odradio je pripreme, dobio nekoliko novih igrača koji mu mogu biti od koristi i nije bio pod nikakvim pritiskom.

    Jedino šta mu nije išlo na ruku su igrači koji su bili na EURO-u, a s njima je, ja bi reko, pogriješio jer ih je prebrzo vratio na teren.

    Za tekmu protiv Spursa dijeli zasluge s Mamićem, odma se reklo za tu tekmu da će sve bit ok jer se već u ponedjeljak, na dan ostavke, znala taktika. Protiv Villareala je dobro odradio i pripremu i tekme, a domaću sezonu završio s relativno malo kikseva. Zbog tog je dobio priliku da i ovoj sezoni vodi momčad, al zasad imamo problema i od toga se ne može bježat. Od 8 utakmica mi imamo 3 kiksa (x protiv Rijeke sam po sebi nije kiks, al greške koje su prethodile riječkim golovima i Labrovićeve greške koje su nas spasile poraza govore da smo mogli proći puno gore nego što jesmo) i onaj cirkus na kraju domaće protiv Valura.

    Mora se poradit na obrani. Protivnici često imaju previše prostora, zna bit smotanih reakcija i ulazaka između linija. Napad nam bolje stoji, al opet ima nekih situacija koje nam se ne bi smjele događat. Jučer se recimo više puta dogodilo da nam krilo i bek odu visoku te da im u pomoć priskoče dva veznjaka. To je jako puno igrača na malom prostoru, a onda ispada da nismo opasni jer je Petković van šesnaesterca (a Wieteska se lijepio uz njega), nema veznjaka koji bi iz pozadine utrčao u 16, a drugo krilo kasni s ulaskom. To se ili mora uvježat ili se mora tražit od napadača da igra ko napadač. I treba se manje petljat naravno.

    Imamo sad tjedan dana da sredimo te probleme i ak neće bit pomaka, bit će nam grdo u Varšavi.
  • Infinity
    15.2k
    A tko nakon njega?bbbjura

    Ja bi stranca nekog. Jutros sam proveo prilicno vremena gledajuci slobodne trenere. Tesko da mi mozemo oteti nekom trenera. Mozemo klubu slabijem od sebe, al ne znam koliko bi nas unaprijedio trener koji trenira klub ranga nizeg od nas.

    Od domacih trenera imas na spisku bruku imena koja se vjecno spominju i od kojih je dobar dio vec bio u Dinamu i pokazao nista.

    Od stranaca mi u oko upali Ranieri i Slomka kao poznata imena za malo kesa. Slomku pamtim iz Schalkea i prve ere Hannovera. Imao je super rezultate i kostao 1.2 milijuna eura. Ranieri je u Sampdoriji imao 2 milijuna eura.

    To sto mozda zvuci smijesno da netko takav dodje u Dinamo je meni malo cudno. Dinamo je u zadnje tri godine top ekipa koja ima sta reci u Europi. I para imamo, placa je sigurna, Dinamo je pozeljna destinacija, pogotovo za nekog bez angazmana.
  • LovroZG
    1.3k
    Sad si i mene zainteresiro za te trenere pa sam i ja malo pronjuško. Meni se sviđa Neil Lennon. Igra 4231, bio dvaput trener Celtica i dosta trofeja s njima osvojio, trenirao i Hibernian, čini se dosta uspješno. Samo je s Boltonom ispo iz Championshipa.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Svima je jasno da ispadanje od Legije znači kraj za Krznara. Razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi je prevelika i jednostavno je neoprostivo ispasti od njih.

    Mi smo jučer bili očito nepripremljeni na njihov sustav 3-5-2 jer su nam konstantno stvarali višak u sredini i imali smo Jakića i Mišića na vjetrometini.
    Orša i Ivanušec nisu znali koga da prate, pa su jedan napad zatvorili njihove stopere, dok su u drugom pokušali ispratiti bekove.
    U početku drugog poluvremena je to korigirao jer je obranu digao par metara gore i suzio linije.
    Ja osobno ne mogu da vjerujem da je dopustio onakav energetski pad u drugom poluvremenu. Apsolutno je svima bilo jasno da nam treba svježe krvi. Svima osim Krznaru. Lik reagira tek nakon primljenog gola.

    Pisao sam nakon Valura da nije fer prema klupi i da im ne vjeruje. To se potvrđuje iz utakmice u utakmicu. Smiješno je da jedan Gojak, Gavranović ili Moharrami ne mogu dobiti 15 minuta, ne da nešto okrenu ili spektakularno urade, nego jednostavno održe, ili dignu tempo. Bojim se da gubi svlačioniocu, a to ne prežive ni mnogo moćniji od njega.
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam uvjeren da ce ostat i ako izgubi, jer je ipak najbolji prijatelj Mamica i insajder za medjugorski lobi.. ali nadam se da nece doci do poraza, pa ni potvrde moje hipoteze :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Mi skoro pa sigurno igramo protiv Slavije Prag ako ispadnemo… To je u najmanju ruku 50:50 meč… Možda čak i malo vise za njih zbog sveukupne atmosfere ako ispadnemo
  • superhik
    10.3k
    Učinak Dinama nakon remija u prvoj utakmici na Maksimiru:

    1997/98 Prvo kolo Kupa UEFA: Dinamo – Grasshoppers 4:4 (uzvrat 5:0 za Dinamo)

    1997/98 Treće kolo Kupa UEFA: Dinamo – Atletico Madrid 1:1 (uzvrat 1:0 za Atletico)

    1999/00 Treće pretkolo Lige prvaka: Dinamo – MTK 0:0 (uzvrat 2:0 za Dinamo)

    2001/02 Prvo kolo Kupa UEFA: Dinamo – Maccabi Tel Aviv 2:2 (uzvrat 1:1)

    2008/09 Prvo kolo Kupa UEFA: Dinamo – Sparta Prag 0:0 (uzvrat 3:3)

    2015/16 Prvo pretkolo Lige prvaka: Dinamo – Fola Esch 1:1 (uzvrat 3:0 za Dinamo)

    2015/16 Drugo pretkolo Lige prvaka: Dinamo – Molde 1:1 (uzvrat 3:3)

    2016/17 Playoff za ulazak u Ligu prvaka: Dinamo – Red Bull Salzburg 1:1 (uzvrat 2:1 za Dinamo)

    2017/18 Playoff za ulazak u Europsku ligu: Dinamo – Skenderbeu 1:1 (uzvrat 0:0)

    2019/20 Treće pretkolo Lige prvaka: Dinamo – Ferencvaroš 1:1 (uzvrat 4:0 za Dinamo)
  • marcio amoroso
    32.4k

    Brutalan učinak, realno.
  • Carrasco
    4.1k
    Ovakvi komentari su bili i prošle godine kad smo ispali od Ferencvaroša. Sezonu smo završili sa dvostrukom krunom i četvrtfinalem EL.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovakvi komentari su bili i prošle godine kad smo ispali od Ferencvaroša. Sezonu smo završili sa dvostrukom krunom i četvrtfinalem EL.Carrasco

    Dinamo je prošle sezone ispao od slabije momčadi i prokockao ligu prvaka. Na dobrom je putu da to uradi i ove sezone. Meni osobno sve dok ne znam gdje novac ide nije toliko bitno da igramo ligu prvaka. Radije sam konkurentan i dobar u EL nego zadnji u LP. Sumnjam da tako razmišljaju oni što vode politiku kluba.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Realno nakon odlaska Bjelice mi smo u blagom padu.Prosla sezona odlican rezultat ali nismo igrali Ligu Prvaka. Svi imaju pravo na svoje misljenje ali za mene je Europska Liga 3 stepenice ispod Lige Prvaka.
    Uvijek radije biram borbu kroz Ligu Prvaka za to treće mjesto ili čak prolazi u knockout fazu Lige Prvaka,nego osmina ili cetvrtfinale EL. A sto se tice trenera Krznara mislim da je vise odlican pomocnik kao Buvac sto je bio Kloppu itd itd. ali da za glavnog trenera jednostavno nema stav ni znanje. U vrijeme Bjelice sam uvijek imao osjecaj da bi kada je nemoguce mogao nesto izvuci iz rukava,a da ne pricamo o tome koliko sam bio siguran u pobjedu i igru Dinama cak i kada su pobjedivali 1:0,dok sada vodstvo od jedan razlike mi uopce ne ulijeva nadu u sigurno privodenje tekme kraju.
  • Eduardo
    17.6k
    mi smo sezonu u ligi prvaka završili onako kako je uvijek završimo - na zadnjem mjestu skupine. Sad, to što smo imali proljeće na dlanu to na kraju dana nije ni bitno jer se nije dogodilo.

    Kroz EL smo ostvarili najbolji rezultat, tj. cjelokupnu sezonu od '67. Kako to može biti pad? Razumio bih da smo mi stalni sudionici u LP i da se stalno borimo za europsko proljeće kroz LP, ali nije tako. To je bila iznimka kao što su još uvijek i ova dva prezimljavanja u zadnje tri sezone. Kad to ponovimo dva - tri puta u nizu postati će konstanta.

    Ok, ti kažeš da ti je EL tri stepenice ispod LP - meni nije. O ukusima se ne raspravlja, ali o kriterijima da. Na temelju kriterija se sastavljaju liste. Po mom kriteriju prošla sezona nije bila pad, a po postojećem kadru i tome kakav nogomet ovi dečki mogu igrati ne bi trebala biti ni ova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.