• Olmic
    2.7k


    Sergej Rebrov moj prvi pick
  • Dudu
    2.6k


    Sumnjam da bi se odreko jedno 5 milijuna eura koliko bi trebao imat u Al-Ainu
  • r1oma
    1.5k
    znamo mi svi da je smrad, ali ovo kaj sad izvodi je prešlo sve granice,
    sere o onoj udruzi za stadion i veli da je 10hiljada ljudi u tome i da je to puno više od 12 članova u nekim drugim
    immerwieder

    Sad sam upalio snimku tekme, slusam i ne vjerujem. Znaci da je smrad dobio naputak da pohvali udrugicu
    Ali oni i dalje nemaju veze s upravom :chin: ...
  • über alles
    1.5k
    Zaboravljate da je kod odabira trenera u Dinamu najbitnija osobnost poslusnost,jer svaki put kad smo imali nekog ko je mogo nac drugi angazman bez problema znamo kak je zavrsilo.
  • Eduardo
    17.6k
    Villas Boas, RanieriInfinity

    Villas Boas? Kolika je cca njegova tarifa?
  • Gorica86
    278

    4 besplatne karte se mogu uzet za hnl i kup prek clanstva, nikako za europske tekme
  • Infinity
    15.2k
    On nam bas i nije dostupan :rofl: 6 milijuna eura.
  • superhik
    10.3k
    nešto mi zvoni da se moglo iskoristiti i za Omoniu?
  • miro
    3.2k
    Mislim da ste prestrogi. Vodio je tekmu protiv Tottenhama, doveo jako tešku i zahtjevnu sezonu do dvostruke krune i velika je vjerojatnost da će uvest Dinamo u LP. On nema karizmu, ne galami i ne majmunira se, ali rezultat zasada ima
  • Nolifer
    6.7k
    Ma kakva ostavka Krznara. Treba vremena da tu ekipu posloži. Bit će heroj ako uđemo u LP, kao i protiv Tottenhama i ima rezultat iza sebe i bit će sve to ok. Kakvi Villas Boasi, nema šanse da treneri takvog kalibra dođu na naš Maksimir
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    ylydqoma1ibidelv.jpg
    uma4ok9u5bn9ikzw.jpg

    Ovo se rezultati Dinama od odlaska zna se koga, po meni jako slabo, jedino vrijedno paznje je pobjeda nad Rijekom i remi u Osijeku i ajmo rec prolac protiv Omonije. Mislim da se od utakmice protiv Spursa, koja je trebala podici ekipu, zapravo dogodio pad. Je li to do trenera, osobno mislim da da.

    Sve u svemu, nesto se treba mijenjati, ili trenera ili odlučiti kako ce se igrati HNL, sa prvom ekipom uvijek ili dati prilika i drugima. Meni je suludo da on jucer uvodi Kastratija na 1:0 i igra na kontre. Kao i uvodjenje Bulata koji je do jucer odigrao ako se ne varam poluvrijeme. Previse je tu lutanja, imamo 100 igraca od kojih pola nije uopce u planu.
  • Papastrumf
    9.8k

    Sto da poslozi? Ima identicnu ekipu kao prosle godine. Identicnu udarnu postavu.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Nemoj tako, nema Leovca (otpisao ga Krznar)i Gvardiola, a Mišić nije bio tu u prvom dijelu sezone kao i Ristovski :grin:
  • Baneki
    727
    Pustite čovjeka na miru da se spremi za Legiju. Dobro, vjerojatno se ne opterećuje što se piše po forumima, ali ipak.

    Ovo mu je prva sezona, a momčad je odmah morala u vatru jer igramo prvo kolo u Europi. Pola ekipe je došlo umorno sa EP pa treba vremena i da se stvari poslože i svi vrate u formu.
  • deda
    28k
    Mi smo tu da propitujemo, trenera, igrače, upravu, novinare, Blažička itd. To je naš posao. I dobro ga radimo :wink:

    Neka ga i Krznar počne dobro obavljati jer ono jučer je trenersko sljepilo i kukavičluk bilo. Nemam što drugo reći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.