• marcio amoroso
    32.3k
    OK, vjerovat cu nakon ovoga da ne raspoznajes igrace Dinama na terenu i sve pet.Infinity

    Hahaha, samo me zanima s kim Thea miješa :rofl:
  • Gelipter
    3.4k
    Meni je KTC jučer odigrao čisto solidno, osim one reakcije kod jednog gola. Dosta je kretao i prema naprijed, bio je agresivan i imao je nekoliko odličnih lopti prema napadu.
  • Nolifer
    6.6k


    Isto tako i sve ok
  • Infinity
    15.2k
    Hahaha, samo me zanima s kim Thea miješa :rofl:marcio amoroso

    Mozda s Abassom, bio je bas los dok nije zabio :rofl:
  • Papastrumf
    9.7k

    Kad god napišeš nekakav post i netko ti argumentirano odgovori, ti odgovaraš "sve ok", "bit će to ok" itd.
    Pa daj brani svoje teze, koliko god da nekom bile smiješne. Ovo je ono klasično, aha, možda sam napisao glupost, nema veze.
  • Nolifer
    6.6k


    Branim i branio sam ih. Napisao sam da trebamo osvježenje u napadu i obrani i to je to...

    Ovo da ne vidim ko igra na terenu i koji su koji igrači je čista glupost i vrijeđanje.

    Kao kaj sam naveo mišljenja su nam različita i to je ok. Da su nam ista nebi valjalo, a na igračima je da nas demantiraju i da im se poslije veselimo
  • Infinity
    15.2k
    Ovo da ne vidim ko igra na terenu i koji su koji igrači je čista glupost i vrijeđanje.bbbjura

    Ti stvarno mislis da je onu loptu dao Ristovski?
  • marcio amoroso
    32.3k
    Napisao sam da trebamo osvježenje u napadu i obrani i to je to...bbbjura

    Jedno je napisati da nam trebaju osvježenja u obrani i napadu, a drugo da Thea treba potjerati i da Kulenović treba igrati u prvih 11.
  • Nolifer
    6.6k


    Da, brijal sam da je Ristovski, očito je Majer kod drugog, kod prvog Risto



    Pa to sam i napisao da treba osvježenja u obrani i napadu da. Idalje sam mišljenja da bi bilo bolje sa Kulenom i da Theo nije u prvih 11..
  • Eduardo
    17.5k
    Ti stvarno mislis da je onu loptu dao Ristovski?Infinity

    Možda misli na prvi gol gdje je Ristovski dao (mislim) Lepinjici čistu loptu na centru nakon čega pada gol za 1:1.
  • Majki2111
    2.6k
    dzw5ldw30zmkncfc.png
    Vidim da se Ristovskog pljuje tu dost. A prema sofi je obrana dost dobru tekmu odigrao, kao i cijela obrana. Sofa nema algoritam kolko sam skužii za momčadsku igru, al prilično dobro pokazuje koliko je neko dobro individualno odigrao. Možeš samo zapljeskat Rijeci an golovima.
  • Olmic
    2.7k
    Rijeka je jučer zabila 3 euro gola. Realno sva 3 gola naša greška, osim toga nije zaprijetila. Mi smo odigrali dobru tekmu, ali je problem što nama zamjene nisu podigle igru nego usporile.
  • Pop corn
    5.1k
    Za mene iskreno nije bio nikada jači. Kad čovjek pogleda ovog Drmića u napadu Rijeke ili Abassa, a sjeti se da su Dodo i Sivonjić osvajali prvenstva sa 20 bodova prednosti shvatiš gdje je sada HNL. Strašno kako je napredovao.marcio amoroso

    Nikad bolji treneri u HNL. Pogledaj samo imena. Puno to znači.
    Slaven Belupo skine remi Osijeku i dobije Dinamo. Na klupi Klaf koji je sjajan trener i to se polako vidi.

    Rijeka ima tog Tomića koji mi se još u Lokomitivi svidio. Osijek ima Bjelicu. Mi Krkija koji meni uopće nije loš, samo mu fali autoritet kod igrača. Šveđanin je isto ok trener. Gorica isto.

    Liga je za naše pojmove brutalna. Još da je infrastrukture....

    Ma gledo sam ih, ok to je jedna tekma, a ostale? Igra mu oscilira i samo kažem da nebi bilo loše da napravimo neko osvježenje u napadu i obrani...bbbjura

    Igra mu oscilira. Dakle ne igra u kontinuitetu loše. Fala na argumentu.

    Ti bi vidim mijenjao igrače i trenere češće nego odbjegli Z. M. (62). Kontinuitet je puno u nogometu, to Dinamo polako dobiva pa rezultat dolazi.

    A jedva čekam da počneš sredinom jeseni drkati na Petkovica kad uđe u formu i odradi par važnih tekmi.
  • Nolifer
    6.6k


    Protiv trenera nemam ništa, nebih mjenjal češće nego dotični. Kaj se tiče igrača da, ako su loši i ne funkcioniraju, onda makar na klupu i pusti druge.

    Kaj se Petka tiče nemam komentara, na njemu je da proigra, a ja sam samo obični navijač i dežurno laprdalo koji ga kritizira jer trenutno igra loše i ako je bez volje nek se sjeti za kolku plaću igra koju mora opravdati kako treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.