• Infinity
    15.2k
    Petkovic bez volje je bolji od Kulenovica koji se trudi.

    Nasem napadu nemas sta reci za utakmicu jucer. Jebote, pa dali smo tri gola. Tri!!! To sto su ovi zabili tri eurogola je puka slucajnost. Nasa obrana jeste grijesila, ali je nazad grijesio Peric prije prvog gola, Majer je asistirao za drugi i okliznuo se za treci nakon sto se lopta nesretno odbila od Franjica Drmicu u noge.

    Teophile je jucer dobro odigrao, pa ne moze on sam pokriti dvije pozicije. Po meni se Pericu treba zahvaliti i dovesti stopera koji je klasa ove dvojice. Ima dovoljno utakmica i dovoljno minuta da sva trojica budu zadovoljni. Odigrali smo prosle sezone 5130 minuta, Teophile je odigrao 3.560, Lauritsen 3435. 3265 minuta je netko treci igrao stopera.
  • Nolifer
    6.6k
    Po čemu to da je Petković bolji od Kulenovića i bez volje? Bez volje igra sad par utakmica i to se vidi na terenu, umjesto da on bude taj igrač utakmice, imam dojam da je više destruktor nego killer

    Ocjene prema sofi KTC 6.4; Perić 7.5, statistika je po jučerašnjoj tekmi na strani Perića i opet mi se čini da je bolje iskoristio priliku nego Kevin gledajući tu statistiku nakon tekme
  • Infinity
    15.2k
    Peric je dao gol i logicno da mu je kao stoperu ocjena jako visoka. A ocjene na sofi u svakom slucaju nisu realne. Petkovic je znao na sofi imati 6.3, a bude igrac utakmice. Njima ocjene daje algoritam na osnovu statistike.

    Greska Perica je prethodila prvom golu Rijeke. Teophile nije imao nikakvih gresaka i uz Lauritsena je nas najbolji stoper. Naravno da ce ponekad i pogrijesiti, da je bezgresan igrao bi u Realu, a ne u Dinamu.
  • Nino Bule
    11.4k
    Peric nakon ozljede nije ni pola igraca kakav je bio, da se vrati u staru formu sigurno bi mi igrao u prvih 11, ali nema od tog nista, bas se vidi da je jako usporio od ozljede.
  • Dudu
    2.6k
    Meni je bolji Šutalo od njega.
  • Nolifer
    6.6k


    pogledaj snimke ta dva gola. Perić se poskliznuo u jednom i to nema zamjerki jer je bio sklizav teren, a pogledaj gdje stoji Ktc kod oba dva pogotka, umjesto da bude na igraču on sluša stožer i drži razmak od igrača, umjesto da bude na flasteru i tako spriječi gol, a nije da u jednom od ta dva gola nije kumovao ni Risto sa slabim dodavanjem i normalno da će to iskoristit napadač Rijeke i dat nam lijep gol
  • Papastrumf
    9.7k

    Kakav Kulenović ispred Petkovića? Pa Petković bi mi igrao ispred Kulenovića pa makar bio u formi u kojoj sam i ja. On će barem nešto izvući na potez.
    KTC-u se treba zahvaliti? Čovjek je sigurno, kao što @marcio amoroso reče u top 5 stopera u zadnjih 20-30 godina. Ovakav Perić ne može u istu rečenicu s KTC-om.
  • Pop corn
    5.1k
    Previše svi očekujete početkom kolovoza od momčadi koja nije zajedno imala postan odmor ni pripreme, a treba igrati na visokoj razini do prosinca, a onda i na proljeće. Polako, duga je sezona.
    Igramo na rutinu, na trenutke sjajno, prolazimo. Jučer smo igrali protiv najsnažnijeg suparnika dosad, jačeg od lani sa odličnim trenerom.
    Previše smo se svi razmazili, HNL postaje sve jači i nije to loše, ali ne možemo više proći ligu neokrznuti.
  • Nolifer
    6.6k
    On će barem nešto izvući na potez.Papastrumf

    Hoće rac.. Imao je prilike, a nije ih skoristio. Vidjet ćemo protiv Legije dal je pravi il nije
  • Pop corn
    5.1k
    Ktc od Donjecka budimo realni je loš uvijek zakenja, nije mi se još dogodila rečenica bravo legendo odlična obrana ili da je bio među najboljima u ekipibbbjura

    Onda nisi gledao Spurse doma recimo.... da ne nabrajam dalje....

    Kakav Kulenovic? Teraj to što dalje...
  • marcio amoroso
    32.2k
    HNL postaje sve jačiPop corn

    Za mene iskreno nije bio nikada jači. Kad čovjek pogleda ovog Drmića u napadu Rijeke ili Abassa, a sjeti se da su Dodo i Sivonjić osvajali prvenstva sa 20 bodova prednosti shvatiš gdje je sada HNL. Strašno kako je napredovao.
  • Nolifer
    6.6k


    Ma gledo sam ih, ok to je jedna tekma, a ostale? Igra mu oscilira i samo kažem da nebi bilo loše da napravimo neko osvježenje u napadu i obrani...

    Zašto? Odbio je transfer gdje mu se nije dalo igrat i lova je bila u igri, a tu bu radi toga bio u drugoj ekipi, dok nam je napad loš za sada, nadam se da će na vrijeme proradit
  • Infinity
    15.2k
    a nije da u jednom od ta dva gola nije kumovao ni Risto sa slabim dodavanjem i normalno da će to iskoristit napadač Rijeke i dat nam lijep golbbbjura

    OK, vjerovat cu nakon ovoga da ne raspoznajes igrace Dinama na terenu i sve pet.
  • Dudu
    2.6k
    Jedino gdje plivamo su bekovi, zato pada i teret na stopere.

    Ostale pozicije tesko da mozemo dovest bolje igrace nego sto imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.