• Beowulf112
    301
    Misic danas nije odigrao nesto...imao je zelju i cesto se ubacivao naprijed..gurao loptu prema golu..ali uvijek je to bio potez previse..vise mi se svida njegova uloga kad je vise odiza kao osigurac koji zna proigrati dubokim loptama nego kao organizatora igre
  • Dudu
    2.6k
    Nije ni čudo da se Ademi ozlijedio, baš se vidi da su preforsirani. Sad mi je jasna odgoda protiv Istre.Carrasco

    Složio bih se, nitko od reprezentativaca nije na željenoj razini. Livaković netipično griješi u nekim situacijama, Ristovski pliva u obrani, Ivanušec i Oršić bez energije, Petković na 30%, Ademi povrijeđen.. A ne oduševljava ni Gavro.. Nadam se da će nekako uspjeti nadoknaditi pripreme kroz trenažni proces

    Ispada da je za nas odlično što Majer nije bio pozvan, jer nas on drži na životu :D
  • marcio amoroso
    32.2k
    “Ako bude išlo po planu reprezentativci ne idu na Island”
    “Ako bude išlo po planu Moharrami će ući zadnjih 20-30 minuta”

    Krznaru malo toga ide po planu. Možda bi bilo bolje da bar ne otkriva planove.

    Moj kratki rezime:
    Franjić: najbolji bek kojeg imamo
    Ristovski: najgori bek kojeg imamo
    Gavran: uz Oršu i Ademija meni najdraži igrač, ali protiv Rijeke uvijek loš jer jednostavno izgori od želje.
    Općenito: moramo znati okrenuti rezultat jer se tako dobijaju prvenstva.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Možda bi bilo bolje da bar ne otkriva planove.marcio amoroso

    Možda bi bilo bolje da dobije nogu u dupe dok je još početak.
  • LovroZG
    1.3k
    Hrpa groznih greški kod obje ekipe mi zgleda ko da smo i mi i oni već gledali prema Europi, a ovo nam je bila tek tekma za odradit. Stvarno ne znam šta reć pametno nakon ovog...
  • Beowulf112
    301
    A nismo mi toliko lose igrali koliko pokazuje rezultat..cak da je bilo malo vise srece dobili bi..orsicu je jedna lopta pored stative prosla a drugu je labrovic vrscima prstiju skrenuo u korner....nebi dramio..oni su svoje sanse iskoristili..mi smo mogli bolje...jedino mi je zao sto je vadio orsica da uvede copa i majera za misica..imam feeling da bi orsic uvaljao jos jedan..taman ga je krenulo jer je imao te dvije akcije koje su skoro bile gol
  • Mali dioničar
    14.1k
    cak da je bilo malo vise srece dobili biBeowulf112

    Dva gola su poklon Labrovića, koliko sreće je još potrebno.

    Slažem se sa mišljenjem o zamjenama, Oršića i Majera nije trebao mijenjati.
  • Nolifer
    6.6k
    Bio sam na tekmi. Šteta kaj nismo ugrabili 3 boda, ali i ovo je oke... Ktc opet bio loš, ali spasila ga ona svijeća na kraju kao asist. Perić me ugodno iznenadio. Petko opet slab...Samo jedan udarac prema golu...

    Bio mi je zanimljiv dvoboj gavro vs drmic...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Bulat mora igrati po meni, dečko je odličan. Bolja verzija Mišića naprijed na poziciji centralnog veznog. Kao i Špika koji bi trebao biti barem na klupi jer je bio fenomenalan na pripremama. Petković totalno van forme kao i Ivanušec. Ristovski koma. Meni je nejasno zašto se stalno vadi Majer oko 60 min i uvodi igrač koji nije ista rola... Obrana koma. Sve u svemu treba još jaaaako puno posla, a Krznar mi je malo prerigidan da bi povukao neke poteze koji bi osvježili momčad i možda i donijeli sve bodove.
  • Infinity
    15.2k
    Dobra utakmica sinoc, ali puna gresaka na obe strane. Cudno da nije pao jos koji gol.

    Mi smo zeznuli lijepu priliku da nadoknadimo dio zaostatka za Osijekom, al prvenstvo je dugo, ima vremena.

    Obrana nam je teska katastrofa. Prvi gol je zakuhao Peric. Odmah, al odmah se znalo da ce u nastavku pasti gol, jer se takve greske kaznjavaju. Onda Majer preda loptu, pa se za treci lopta odbije od Franjica i jos se Majer oklizne. Ovi su namjestili nisanske sprave i kaznili su nas maksimalno.

    Vezni red nam je puk'o do poluvremena, cim je Misic usao opet je licilo na nesto, mada sam misljenja da smo bolje odigrali prvo poluvrijeme.

    Petkovica se nije trebalo uvesti. Treba ga se drzati na klupi i kad je Gavranovic los, pa da se trzne kad dobije priliku opet. Bolje da je Cop usao. Kastrati je bio dobar, mada je meni bilo nejasno zasto ulazi u utakmici u kojoj probijamo obranu.

    Sve sam vise i vise uvjeren da bi nas trener mogao masno kostati.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Bolje da je Cop usao.Infinity

    Svakako bi bilo logično da Čop konkurira za špicu jer je (valjda) i doveden jer je imao odličnu statistiku u Dinamu. A guraju ga na bok gdje samo uzima mjesto Špikiću koji je na boku definitivno bolji od Čopa.

    Zar nisu dosta na lijevom boku Oršić, Menalo i Špikić nego se tamo gura igrača koji je u zadnjem mandatu igrao (i to dobro) centarfora. S obzirom i na godine i agilnost, nije mi baš logično igrača u kasnijem dijelu karijere seliti na krilo. Jedino mi Mandžukić pada na pamet s kojim je to Allegri uspio, ali Dinamo ima tu poziciju lijevi bočni napadač odlično pokrivenu i čemu još Čopa gurati tamo.
  • SAS1987
    13.4k
    Sve sam vise i vise uvjeren da bi nas trener mogao masno kostati.Infinity

    Od početka sam bojao da je Krznar preveliki riziko. Nikoga nije samostalno trenirao pa u biti nitko nije znao kakav če biti kao prvi trener. Možda odličan a možda loš. A po meni je to jednostavno preveliki rizik.
  • Nolifer
    6.6k
    Ja ne znam koja je uloga Petkovića u igri dal je on korektor igre, destruktor? Ali killer nije, a nama to treba.

    Kad vidim Rijeku jučer koja se uspjela posložit i u obrani i u napadu, pitam se, zašto mi nismo tak?

    Činjenica je da smo tanki na bekovima, KTCu bi se trebalo zahvalit i prodat ga negdje u neku drugu ligu...

    Risto nije bio na nivou, a di će bit protiv svoje Rijeke

    Zagovaram povratak Kulenovića u prvih 11, a Petkovića bi zacementirao na klupu dok mu se ego ne spusti na zemlju

    Ne treba neki posebni zaključak: osvježit obranu svakako i ako ne vratit Kulenovića uzet nekog killera ili desnog krilaša koji će znat prelomit utakmicu, a da nije sve na Oršiću ili Ivanušecu
  • marcio amoroso
    32.2k

    Kako možeš zagovarati povratak Kulenovića u prvih 11 kad on nije nikad bio u prvih 11?

    Kako može Petko biti za sve kriv u svojih 25 minuta koliko je odigrao?

    Theophileu bi se trebalo zahvaliti? Ma jel ozbiljno? Pa šta je to Theo jučer skrivio, šta je skrivio općenito da bi mu se zahvalili?
    Možemo rado napraviti anketu, ali garantiram da bi Theo bio u pet najboljih stopera u poslijeratnom vremenu, a ti bi mu se zahvalio. Zanima me koga bi stavio umjesto njega kad bi Kulenovića “vratio” u prvih 11.
  • Nolifer
    6.6k


    Očito gledamo različito. U tih 25 minuta koliko je igrao, uputio je samo 1 udarac i to u derbiju, ne govorim sad o tekmi protiv Dragovoljca ili Belupa, imao je dovoljno i više prilika nego recimo jedan Sandro Kulenović koji bi morao igrati u prvih 11 i siguran sam da bi bolje iskoristio priliku..

    Ktc od Donjecka budimo realni je loš uvijek zakenja, nije mi se još dogodila rečenica bravo legendo odlična obrana ili da je bio među najboljima u ekipi

    Kog bi ti u napad stavio, Andrića? kojeg nit vidiš nit čuješ, uzeo 9tku i nestao...

    Kažem promjene treba sigurno i u obrani i u napadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.