• mlinchica
    1.4k
    Ne znam jel pratite ali u HRT studiju je danas Tihana Nemčić Bojić. Baš me zanimaju vaši komentari. :cool:
  • Majki2111
    2.8k
    Televizična, zgodna. Al drži mi se uštogljeno i tvrdo dosta. Nije opuštena. Al možda je i do mene. Zgodna mi je, refleksni fokus je bio na izgledu a sadržaj govora nisam uspio upiti nažalost. Treba mi vremena da se naviknem, a i njoj da se opusti malo.
  • Dinamosaur
    1.1k
    žena razvaljuje, ovaj cvitanovic mi je ko neki tutlek pored nje
  • Droljo
    6.5k
    Još kad majki upije sadržaj govora....
  • Majki2111
    2.8k
    Trudio sam se sad. Nije išlo. Pao sam. :sad:
  • Logistika
    1.1k
    Ova je posprdala sve ove floskukaše koji 10 istih recenica imaju (samo preformuliraju) za svaku tekmu. Cura doslovno kad odgovori ovi nemaju sta pricati vise.
  • javolimtebejako
    859
    hahaha mlinchici drago da je žena u studiju, pita kakva vam je, majkijev odgovor - zgodna, ostalo nije primijetio :lol:
  • mlinchica
    1.4k
    Ok, sad u drugom gledanju prebaci fokus na sadržaj, pa onda to dvoje spojiš i imaš kompletan doživljaj. :wink:

    Vjerujem kad se još malo ufura, bit će opuštenija, nije lako pred kamerama.
    A coach Mario nije tu baš od pomoći. :grin:
  • mlinchica
    1.4k
    :lol: Ma to je Majki, volim ja čitat njegove “posebne” osvrte.
    Refleksni fokus nije niš loše ni neobično, bitno da se ne zadrži samo na tome.

    Znam da ste navikli na drugačije profile ženskih komentatora, zato me zanimaju komentari na nju, koja ipak nekaj ima i za reći.
    Samo pucajte. :grin:
  • Jaro
    6.1k
    Cek, ona kao nije opustena a kaj je s Cvitanovicem ovim?
  • Paggini
    10.9k
    Cvitanović sjedi pored nje ko da je prvi put blizu neke žene hahaha
  • Majki2111
    2.8k
    Ma moguće da je opuštena. Napisao sam da je možda do mene. Ulovio sam da govori neš pametno. Al nisam u cjelinu sklopio u glavi. Ima potencijala. Ne znam kak su nju izvukli.
  • mlinchica
    1.4k
    Da, meni isto izgleda kao da je doživio little crush :blush:
    I on je imao refleksni fokus, čini se.
  • Majki2111
    2.8k
    Aha sad kad treba pričat sa ženom treba rexći da smo doživjeli refleksan fokus na nju i sve bude jasno :lol:
  • don
    2.6k
    Majki profesorica je na fakultetu, ti obožavaš fakultete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.