• Doktor Kunić
    2.9k
    nisu mi jasni jesu li oni škrti platiti ljude sa puno većim iskustvom u nogometu da dođu u studio ili im to zapravo nije u cilju jer bi govorili realno. Iako vjerojatno imaju dogovore koliko jako smiju udarati

    Postavljanje pitanja gledatelja gdje ni na jedno pitanje ne daju odgovor ili se ograde da je izbor na izborniku. Negledljivo ali u svakom slučaju bolje od jarnija aljoše i stjelje
  • emilperska
    4.3k

    Mogli bi predlozit da se vrate Pervan i Blazičko i odrade jos jedan svoj duo :lol:
  • Eduardo
    18.1k
    Po meni je zlatno doba studijskih emisija po pitanju voditelja bilo kad su voditeljice bile Lana Banely i Mila Horvat. Sasvim korektno su obavljale voditeljski posao, a bile su i oku ugodne.

    Volio bih u studiju kao analitičare vidjeti velika, ugledna i zvučna imena našeg nogometa tipa Zvone Boban koji će u novoj sezoni Lige prvaka biti stručni komentator Sky Sporta, naravno tu je i Slaven Bilić. U budućnosti možda i Milan Badelj kojeg mi je baš ugodno slušati.

    U stručnost trenutnog analitičkog aktualnog kadra neću ulaziti, ali bože dragi koliko su netelevizični i stasom i glasom i personalityjem... Sit sam jednih te istih gostiju koji se godinama vrte u sličnim emisijama samo mijenjajući studio ovisno o televiziji koja ima prava prijenosa.

    Što se tiče komentatora idealna ekipa za moj gušt i uho bila bi: Željko Vela, Andrija Cmrečnjak, Ivan Hodoba, Zoran i Goran Grgić, Mario Glavan i možda Alen Selman.
  • Majki2111
    2.8k
    U stručnost trenutnog analitičkog aktualnog kadra neću ulaziti, ali bože dragi koliko su netelevizični i stasom i glasom i personalityjem...Eduardo
    E upravo to. Nisu televizični.

    Jeličić je najtelevizičniji. Ješe je u rangu s njime, ali je za par razina manje elokventiji u u odnosu na Jeličić.

    Što se tiče komentatora idealna ekipa za moj gušt i uho bila bi: Željko Vela, Andrija Cmrečnjak, Ivan Hodoba, Zoran i Goran Grgić, Mario Glavan i možda Alen Selman.Eduardo


    Potpis. Meni se čak i Robert Jelečević jako sviđa.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Bavi li se Saša Sušec još uvijek komentatorskim poslom? Njega odavno nisam vidio/čuo na TV-u?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    potpisujem listu, nadodao bih i Puškara i Ljubu našeg, iako mi Puška bio malo subjektivan kad smo sa Tovarima igrali, za njih, al kad ne igramo sa njima i on i Ljubo uvijek znaju prepoznat kad treba uzet stanku, da se čuju navijači, komentiraju tribine, a Puškarovo komentiranje utakmica Futsal Dinama je isto vrhunski.
  • Paggini
    10.3k
    Mislim da svi možemo prihvatiti da ljudi koji gledaju emisije o Euru na HTVu ne zahtjevaju neke duboke taktičke analize osim plastičnih "ovakve greške se ne smiju događati" i "super akcija, treba igrati ovakav nogomet" i slične bljuzgotine. I to je ok, što se mene tiče jer su mi samo pozadinska buka između utakmica.

    Al ono što nije ok je da apsolutno nitko od njih nema ni zrno karizme ni "entertainment" faktora. Dobar primjer su Micah, Thierry i Carra.

    Njihove analize su cesto kafanske razine, ali su urnebesno zabavni. Ovi kod nas doslovno kao da su na karminama na puš pauzi pa je sad došla i rodbina koju ne voliš, al svi pušite na istom mjestu pa ti je neugodno šutiti, pa moraš pričati jel...

    Jedini koji je televizičan je Jeličić. Njegov jedini problem je što je stravično antipatičan nadmeni ljigavac koji većinu vremena moralizira i vodi ratove s ovima i s onima.

    Robuju tim imenima, kao da Tomislav Ivkovic sad moze bolje komentirati jer eto on je obranio dva penala maradoni lol. Radije bih da idu u smjeru i uzmu poluanonimuse ala ekipa iz UPU koja je zanimljiva, lijepo se izrazava, imaju super kemiju, mogu pricati o dubljoj igri, ali opet znaju da ne odu preduboko i smore prosjecnog gledatelja.

    Ne moraju biti oni, ali dajem primjer jer meni jebeno nista ne znaci sto imas studio pun propalih nogometasa ala Carevic, Ješe, Ivković, Jeličić čija je jedina kvalifikacija to sto su nogometaši i što mogu složiti rečenicu...
  • Droljo
    6.4k
    studio pun propalih nogometasa ala Carevic, Ješe, Ivković, JeličićPaggini

    Daleko od propalih nogometaša frende...
  • Eduardo
    18.1k
    mislio je 'umirovljenih' :yum:
  • doubletrouble
    1.1k
    malo subjektivan kad smo sa Tovarima igraliNavijač Dinama

    tebi je bio subjektivan, a dio Osječana i tovara su mu u inbox slali prijetnje nakon one naše prve utakmice na Opusu jer je on po njihovom previše bio naklonjen Dinamu. Teško je svima ugodit
    Meni je Pukšar odličan komentator
  • GOAT
    140
    "super akcija, treba igrati ovakav nogomet"Paggini

    "igraju kao ekipa i ne trebaju im velika imena"
  • Paggini
    10.3k
    igraju kao ekipa i ne trebaju im velika imena"GOAT

    "Pokazali su da ne treba imati velika imena nego da treba momcadski duh!"

    Ekipa igrala bunker 90 minuta, imala jedan udarac u okvir iz slucajnog slobodnog udarca...
  • emilperska
    4.3k
    Da ne bi slucajno netko na HRTu Dalčića malčice okrznuo..
    Kakav je to Yutel postao..
  • miro
    3.5k
    Ne brinite, nakon Italije će bit natjecanje u pljuvanju
  • Krulek
    250
    U ovom trenutku na EP jedini koji obavlja svoj posao više nego profesionalno i zanimljivo je privremena HTV akvizicija Željko Vela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.