• Patak
    2.6k
    Ja sam Tihanu i upoznao i mogu reći sve najbolje o njoj. Stručna, nenametljiva, zapravo najbolji mogući izbor za izbornika ženske futsal rerezentacije.

    Pročitao sam i njenu knjigu Joker u kojoj opisuje svoju futsal karijeru. Knjiga je top, prava motivacijska, dao bi tu knjigu svakom klincu koji trenira nogomet/futsal kao obveznu lektiru.

    https://www.knjiznica-krizevci.hr/mkatalog/knjiga.php?id=67085
  • Droljo
    6.5k
    ti obožavaš fakultete.don

    I gradski prijevoz. Pitam se kakva je ona sa tramvajima...
  • Majki2111
    2.8k
    Ma ona bi sa Cvitanovićem našla bolje teme :sweat: .

    Al ima za reći očito. Nisam negirao to.
  • Majki2111
    2.8k
    Dobro i ajd sad ti ne kaži da šminka nije utjecajna. Ženksa ima sređene obrve, rumenilo, sređen i top friz, ruž taman nijanse, malo maskare, sjenilo blago sive nijanse isto ja mislim. Doslovno malo prebaci fokus sa sadržaja na vizual. Nesvjesno ili svjesno. Ili refleksno.

    Lako moguće da su i Ješea i Cvitanovića našminkali iza kamera.

    Ne znam, ja to primjećujem. :meh:
  • don
    2.6k
    Ženksa ima sređene obrve, rumenilo, sređen i top friz, ruž taman nijanse, malo maskare, sjenilo blago sive nijanse istoMajki2111

    ozbiljno žensko u javnosti sa šminkom? :scream:
  • Majki2111
    2.8k
    Očito :sweat: :lol:
  • 1986-Pl
    176
    Jel spomenuo Brkic koji put da igramo u dvorani mira i prijateljstva?
  • rob ljubavi
    791


    Dobro pa se nije zajebo i reko bratstva i jedinstva
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Maknuli su Joška (ko fol se on sam maknuo) u pola prvenstva zbog politički nekorektnih komentara i baš u tom trenutku prvi put u povijesti HRT-a dovode jednu ženu kao stručnu komentatoricu kako bi se skrenula pažnja i kako bi svi pričali o toj zgodnoj profesorici tjelesnog. Prozirno do bola.

    Tu su se naravno uključili i portali koji nam objašnjavaju kako je ona bila genijalna, kako se isticala znanjem među muškim kolegama, kako je doktorica nogometa itd. Hvalospjevi, hvalospjevi, hvalospjevi. Pa kad se već nižu hvalospjevi ja moram ići kontra i reći kako sam jasno čuo da je gospođa rekla kako smatra Austriju velikim favoritom, kako Turska neće moći odgovoriti na austrijski pressing i kako će Austrija proći u četvrtfinale...It didn't happen!

    Nemam ništa protiv gospođe ali imam protiv ovog ''zamajavanja'' naroda. Ajmo biti objektivni: žena je bila hladna, bez pretjerane karizme, robotski je odgovarala, ničim se nije isticala od bilo koga. Hvalospjevi su tu samo zbog činjenice da među nogama ima drugačiju stvar od Cvitanovića i Ješe i to je jedina istina koju nije poželjno reći. Idealna je za HRT jer od nje sigurno nećemo čuti ništa što odskače od mainstreama i neće biti iskakanja iz tračnica. Takve HRT traži a ne Jeličiće šta talasaju.
  • Đeki Ćen
    27
    HRT se strmopizdio posljednje desetljece.
    Novi komentatori losiji od stare garde sa Bozom, Dragom, Blazickom, iako smo i njih kritizirali.
    U studiju su mi Josko i Samovojska horor vec zadugo, Tomo Ivkovic od sjaja do ocaja, no u biti podnosljiv.
    Summa summarum, jadac
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sve kaj je gospoja rekla mi je kroz jedno uslo a kroz drugo izaslo, cak se nisam ni trudio pravit da slusam. Ocito neka navika iz stvarnog zivota...

    Kad je Viki potegnuo temu zenskog nogometa ocekivao sam da ce se krenut pricat o izjednacavanju placa nogometasa i nogometasica, no ocito se ide postepenim putem na javnoj televiziji pa bu to izgleda na redu za nekoliko godina.

    Sve manje vjerujem u neke slucajne okolnosti i simpaticnost a sve vise u kalkuliranje i momentum.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Super je žena, vidi se da se kuži u nogomet i nema potrebe za domoljubnim panegiricima j jeftinom patetikom. Al dobro ima vremena, doći će i to valjda.

    Naravno hrpa je komentara iz sigurnosti kauča da kaj ona ima komentirati muški nogomet i da se drži kuhače, da je obična profesorica tjelesnog, očekivano nažalost.

    Bolji je Jela sa svojim populizmom i pretparačkim izjavama da zabavi narod.
  • Majki2111
    2.8k
    Složio bihbse s Maksimom. Dobra je, kuži se, ali je robotska isto. Držala se usko. Govor tijela je zatvarajuć bio, nije imala volumen. Nije bila teatralna.

    Čista analogija. Mi na faksu imali smo ljude koji izlažu materiju, al fizički stoje na jednom mjesti i baš to djeluje robotski, uštogljeno. Je stručno i sadržaja ima, al nije prezantacijski baš. Imali smo i ljude koji su opušteniji, glasniji i nisu robotski. Ja više taj stil volim i u njom se osjećam ugodno. Čak i sam tijekom izlaganja volim šetuckat po pozornici lijevo desno, koristit ploču, interaktivan bit.... Rečeno mi je više puta da je to dobro, a jednom da je teatralno dosta. Imam osjećaj da je ona više ova prva kategorija. Sad kako ko voli.


    Stava sam da bi joj odgovarala druga varijanta zbog: OK, ženo, zgodna si, upečatljiva si al nisi zato tu. Privuci pažnju govorom tijela i nekom provokatorskom riječju, teatralnošću. Ući će ljudima u uho prije to nego da blebeće stručno i robotski o presingu jučer. Treba ukonponirat teatralnost i stručnost i bit će pun pogodak.
  • serbus
    3.8k
    [img]http://0fdf1921-a78c-494d-ba69-6f52934a232c.jpg

    Ovakvim fotkama sigurno u prvi plan stavlja svoje nogometno znanje. :rofl: Neka nje dobra je za objektiv.
  • Paggini
    10.9k


    dobro ovo je photoshoot, koji rade agencije i/ili fotografi koji predlažu i odjeću i "koncept", tako da su vjerojatno radili i ovo s mišlju "ha dobra je butra idemo ju obuć da bude ko neka dobra capi"

    Ne bih to previše krivio Tihanu po tom pitanju, više je to nusprodukt seljaštine ekipe koja je shoot radila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.